Poll
Question: Czy będziesz grać w Guild Wars 2 (PRE BW3)  (Voting closed: July 30, 2012, 08:43:59 PM)
Tak - 36 (41.9%)
Może - 8 (9.3%)
Nie - 6 (7%)
Total Voters: 49

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26
  Print  
Autor Topic: Guild Wars 2 - Dyskusja Ogólna  (Read 102708 times)
Mirackle
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 379



« Reply #45 on: April 26, 2012, 01:56:24 PM »

Ciężko dotrzeć do każdego w tak krótkim czasie, dlatego taka szybka decyzja, to już dziś.  Wybaczcie ale forum milczało.

Wiemy jak zabawnie szukaliśmy się  po serwerach na minionej Beta Tera online.
Za linkiem Germiona kilku kolegów w liczbie 5 założyło konta na serwerach USA.
Nasz kolega Deco szukał nas na serwerach EU ... było naprawdę zabawnie słuchać tych komentarzy, stosownych zresztą do okazji. Klient EU nie jest zgodny z klintem USA. 25Gb ściągania psu na bude.
Ale przynajmniej Amerykanie wiedzą że Twierdza też z nimi była.

Zastanawiam się czy tu nie powinna być jakaś kandydatura do "Nooba Miesiąca?"
Tylko dla kogo ? Dla nas wszystkich czy może każdego z osobna ?

Chciałbym aby Twierdza na czas Bety trzymała się w miarę możliwości razem.
Jeżeli zostaną podane serwery do oficjalnej premiery, to oczywiście przedyskutujemy to na forum, tak jak ma to zawsze miejsce, uwzględniając za i przeciw, aby większość z nas mogła się wypowiedzieć.

Dobrze by było aby wszyscy przed 20:50 zawitali na TS3, możemy co nieco jeszcze ustalić do 21:00 lub piszcie tutaj.

Kass jeżeli chcesz/cie to jest czas aby połączyć Twierdzowe siły, tylko powiedz.
Liczymy przecież po cichu na jakąś Porządną Mordownie WvWvW czy inne PvP pod naszym sztandarem.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #46 on: April 26, 2012, 11:22:11 PM »

Heh a ja już się na Vabbi umówiłem ze znajomymi ;) Muszę częściej zaglądać do tego działu ;)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #47 on: April 27, 2012, 09:05:26 AM »

Ja będę dłubał sobie na spokojnie sam, albo ze znajomym spoza naszych MMO. Na wszelki wypadek spróbujemy się wbić na ten Ring of Fire.
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #48 on: April 27, 2012, 11:53:22 AM »

Ciekawe czy i tym razem okaże się, że na chybił trafił wybraliśmy serwer najbardziej oblężony (jak to w SWTOR było) :)
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #49 on: April 27, 2012, 08:18:14 PM »

Już można grać tzn. od 20:00 naszego czasu.
Ragabash
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #50 on: April 27, 2012, 08:37:00 PM »

I chyba sie wlasnie serwery polozyly, wczesniej lagujac makabrycznie. Oby po wstaniu lepiej to dzialalo.
Isfar
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43



« Reply #51 on: April 27, 2012, 09:58:00 PM »

Bardzo fajne kryterium wyboru serwera  :)
Powodzenia w testach.
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #52 on: April 27, 2012, 10:45:08 PM »


Za linkiem Germiona kilku kolegów w liczbie 5 założyło konta na serwerach USA.



Ty Miracle albo ja mam demencję starczą  albo ty potrzebujesz wizyty u mnie w poradni: gdzie ja jakiegoś linka w GW2 zamieszczałem jeśli nie widziałem tego tytułu na oczy moje kaprawe?
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #53 on: April 28, 2012, 01:30:48 AM »

Pograłem trochę na US serwerze ponieważ na EU - podobnie jak 90% ludzi - nie potrafię się zalogować. Mam bardzo mieszane uczucia. Po pierwsze - po co oni rozdają tą betę jeśli nie są przygotowani do przyjęcia tylu osób... chyba tylko aby zniechęcić ludzi. Nawet kolejkowania nie ma... ::) Wiem, że to beta ale na prawdę daaaaaawno nie widziałem takiej - nie kolokwialnie mówiąc - chujni ;) Login server leży co 30 sekund, dostać się na serwer EU graniczy z cudem, gracze mają kosmiczne lagi i częste d/c... Mam nadzieję, że do premiery jest jeszcze z rok bo technicznie wygląda to tak fatalnie, że nawet nie mogę sobie wyobrazić jakiego faila gra może mieć po premierze ::) Co do samej gry to jest bardzo ładna..... a co do reszty to na pierwszy rzut oka w ogóle mi się nie podoba. Grze jeszcze dam szansę bo stosunkowo mało grałem, ale chyba tytuł nie dla mnie i wywaliłem 300zł w błoto ;)
Mirackle
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 379



« Reply #54 on: April 28, 2012, 05:28:24 AM »

Germion, zdanie powyżej cytowanego przez Ciebie mówi dokładnie o Tera Online a nie o GW2.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #55 on: April 28, 2012, 03:33:45 PM »

Pograłem trochę więcej, gra nawet fajna i wciąga. Ale technicznie to jest kurwa no niestety tragedia. Ja bym rozumiał zbugowane moby, questy jakieś niewidzialne ściany, ale to jest akurat (jak dotychczas) super dopracowane... wydajność silnika też spoko. Natomiast nie mam pojęcia czy oni zrobili multiplayer czy mmo bo gra kompletnie sobie nie radzi z wcale nie tak dużą ilością graczy. Czasem są lagi po KILKA MINUT i to u każdego bo akurat na czacie można wtedy pisać ;) Mi przez godzinę nie udało się wejść do instancji storyline bo wywalało bład "instance creation failed" ;) Samo zalogowanie do gry jest wyzwaniem... niektórzy wczoraj przez kilka godzin nie dali rady ;) Moim zdaniem im dalej do premiery tym dla tej gry lepiej...
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #56 on: April 28, 2012, 10:33:14 PM »

Zgadzam sie z Kassei + od 20.00 nie da sie zalogowac do serwerow heh
Q-ho
Gość
« Reply #57 on: April 28, 2012, 10:38:49 PM »

Nie mozna sie zalogowac bo obecnie serwery sa offline :P
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #58 on: April 28, 2012, 11:19:53 PM »

bahhhhhh a wiadomo do ktorej?
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #59 on: April 29, 2012, 10:11:27 PM »

dzisiaj o 21:00 zalogowałem się za pierwszym razem, bez problemów, grafika na max detalach ustawiona - nie tnie, zero lagów... jakby nie ta gra. Albo przewinęła się pierwsza fala graczy i sobie trochę osób odpuściło, albo coś tam pogrzebali i poprawili. (pograłem Nornem i trochę osóba na PQ było)... hmmm... szkoda, że nie od samego początku tak było.

co do oceny gry? - za wcześnie, ale niewątpliwie jest nieco inna niż inne MMO - chociażby system skilli (no ale GW1 już ponoć odbiegał standardów pod tym względem). Czy jest faktycznie aż tak rewolucyjna jak piszą devsi? chyba nie. Public Questy już w WAR były, system skilli GW1, co dalej to nie wiem bo poza 3-4lvl nie wyszedłem :) Grafika? przyznam, że może wzbudzać kontrowersje, ale wg mnie jest ciekawa, choć wymaga dorobienia.
Momentami trochę za dużo się dzieje jak na mój gust - jednocześnie PQ się włącza i misja "aid citizen" (serduszko) - przez co trudno się połapać o co chodzi.

Mimo niedociągnięć to wersja beta i tak należy ten event traktować. A czy to finalna beta czy dopiero wczesna alpha to chyba tylko devsi wiedzą...

Jak wyjdzie to pogram na pewno, a teraz mam inne tytuły do nadrobienia :)
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26
  Print