Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Pierwszy Slayer rank 40!!!  (Read 6120 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« on: March 12, 2009, 10:38:01 AM »



Hehe.

http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=265985

 Ahaha. Maniacy ;)

 Milego czytania.
Valderin
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 240



« Reply #1 on: March 13, 2009, 12:50:38 AM »

nawet niechce mi sie czytac..

ale..

slowo "no life" zaczyna nabierac nowego znaczenia..

szczerze?zal mi tego kolesia..
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #2 on: March 13, 2009, 01:30:18 AM »

Też nie chce mi się czytać, ale widziałem mniej więcej co dziś ludzie spamili na regionalu (ten trial robi straszną wiochę z T1 -.-). Temu Slayerowi levelować pomagała cała gildia. Warto też sobie uzmysłowić, że US miało Slayera 50h wcześniej od Europy (powtarzam co czytałem na regionalu). Oczywiście, że to nolife i żadna frajda z gry, ale respect dla gildii, że chciało im się prowadzić go za rączkę. Tym samym nie jest to osiągnięcie tylko jednej osoby.

A w ogóle jakie macie wrażenia z gry Slayerem i Choppa?
Nie wiem czy Wy też to zaobserwowaliście, ale pierwszego dnia był jakiś inbalance na rzecz Slayera. Slayer robił z Choppa siekankę jak chciał, a zielonoskórzy jakby lunatykowali. Wczoraj zaciągnął mi się jakiś patch i już wszystko wróciło do normy. Tzn. Choppa robili mielonkę ze Slayerów. :P Z tym, że zaznaczam iż nie twierdzę, że Choppa jest silniejszy. Po prostu destro lepiej gra (umie przemieszczać się ławą i nie atakuje w pojedynkę, jak to ma w zwyczaju Slayer Kamikaze).

IMO Slayer ma trochę za silny pancerz jednak. WH przy nim wypadają naprawdę blado i to nawet przy Berserku. Jakoś nie pasuje to do gołej klaty... No, ale pal licho realizm. Tatuaże i irokezy są naprawdę śliczne. Może ten wydatny brzuch trochę mniej ślicznie wygląda, ale i tak Slayer i Choppa to jak dotąd najładniejsze klasy WARa.
Co do rozgrywki, to mi się podobają jedynie ataki obszarowe. Pięknie zamiata dwoma siekierkami.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #3 on: March 14, 2009, 11:31:25 AM »

A przy okazji jaka jest różnica między 2 hand weapons, a dwurakiem w mechanice gry?

Tak się zastanawiałem czy dps z dwóch broni się sumuje w czasie walki? Czy dwa toporki powiedzmy po 9dps  (w sumie 18dps) są lepsze niż dwurak  16dps (wartości przypadkowe - chodzi o zasadę)?

Rożnicę robi tu właśnie ilość dpsa czy raczej speed w tym przypadku jest ważniejszy?
Valderin
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 240



« Reply #4 on: March 14, 2009, 11:43:05 PM »

o ile sie orientuje speed broni odnosi sie tylko i wylacznie do autoataku a autoatak nie ma jakiegos gigantycznego dmgu
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #5 on: March 15, 2009, 12:26:00 AM »

zalezy u kogo - u tanka autoatak moze stanowic bardzo duza czesc dmg (wg statystyk u mnie czesto anjwiecej dmg zadaje wlasnie z autoataku...)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #6 on: March 15, 2009, 03:55:13 AM »

Tego się nie widzi, ale naprawdę autoatak znajduje się na pierwszych miejscach w statystykach zadawanych obrażeń. Nawet u mnie jako Shadow Warriora z tym że głównie w pve kiedy przeważnie macham mieczem. :P U mdpsa jest więc dość istotny.

Co do poprzedniego pytania, to z tego co zauważyłem, devsi starają się zrównoważyć dwie siekiery z jedną wielką. Przede wszystkim dwuręczny topór ma więcej buffów, kiedy przy dwóch siekierkach rozbite jest to na pół (w sumie wychodzi to samo). Siekierki mają też mniejszy dmg i nierzadko mniejszy speed (co jest trochę wbrew logice). Tak więc, chyba większej różnicy nie ma jaką broń wybierzesz. Przynajmniej na początku (mój Slayer dobił jedynie do 7lvl).

PS: Choppa jest tak wiernym mirrorem Slayera, że jest aż nudny jeśli się już grało tym poprzednim. :P I strasznie głośno tupie...
Sirgmar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #7 on: March 15, 2009, 08:12:23 AM »

Ja najbardziej jestem ciekaw jak oni to robili... Party i q po kolei czy jak?


Co do slayer/choppa... Ja jak ich widzę, płakać mi się chce. Za dużo tego, przesyt gdzie nie pójdziesz zielono/pomarańczowo [wczoraj się to na T3 rozpoczęło zobaczymy kiedy na t4 dojdzie]
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #8 on: March 16, 2009, 08:18:12 AM »

Co do slayer/choppa... Ja jak ich widzę, płakać mi się chce. Za dużo tego, przesyt gdzie nie pójdziesz zielono/pomarańczowo [wczoraj się to na T3 rozpoczęło zobaczymy kiedy na t4 dojdzie]

Mam nadzieje ze szybko dojda do T4 zanim jak sie pojawie na T3. Strasznie monotematyczne zrobily sie sc.
Quenn
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Reply #9 on: March 16, 2009, 01:05:05 PM »

moim zdaniem gratki dla tych gości za to, że im się chciało i że znaleźli sposób jak to zrobić. dajcie znac jak wam idzie levelowanie Slayerów. Pozdrawiam
Valderin
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 240



« Reply #10 on: March 16, 2009, 04:50:59 PM »

normalka..to samo bylo z kotbs i bg..za tydzien, dwa ludziom przejdzie
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #11 on: March 17, 2009, 02:00:29 AM »

na t3 dotarlo juz duzo mniej slayerow i czopkow niz zaczynalo gre, bedzie tak jak z kotbsem czyli moze 5% graczy zrobi 40lv
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #12 on: March 19, 2009, 11:55:36 AM »

Litości, nie wszyscy mają takie parcie na powerlvling :>
Niektórzy ponadto mieli małą przerwę i dopiero teraz levelują. Na T2 nadal sporo slayerów biega.
Pages: [1]
  Print