Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Zygi  (Read 1140 times)
Zygen
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6



« on: March 21, 2021, 06:50:59 PM »

1. Zygi Demoncalf, 31, dwarf champion

2. 40

3. Ograne chyba wszystko co było popularne i trochę tego co mniej - np. Secret World, czy Warhammer: AoR. W prawie żadnej grze nie wymaksowałem jednak nigdy postaci i nie otarłem się o endgame, czy raidowanie. Zazwyczaj kończyło się na 15-60h gry. Typowy casual/weekend warrior. Najdłużej grałem w Lineage II, Guild Wars, ostatnio w ESO i… LOTRO właśnie.

4. Od ponad 3 dekad wołają na mnie Zygen, więc pozwoliłem sobie na taki nick na forum, a nie ten z gry – wybaczcie. Wydaje mi się jednak, że wystarczająco bliskoznacznie jest aby uszło mi na sucho 😊

Prywatnie - fan koszykówki (NBA zwłaszcza), seriali, nowinek technologicznych i gier.
Od zawsze ocierałem się o fantasy (książki, bitewniaki, RPG papierowe, karcianki).

„Zawodowo” - mąż, ojciec dwójki dzieci (nie, nie streamuję 😉), przedsiębiorca.
W końcu mam trochę więcej czasu poza w/w. obowiązkami na tzw. głupotki, więc ogrywam wieczorami starocie.

Dlaczego LOTRO? Bo świat wykreowany przez Tolkiena jest dla mnie nie do przebicia. Opowiada mi dużo bardziej niż ten z człekokształtną wołowiną, czy grzybami wielkości takiej… jakby człowiek po grzybach był właśnie😊 Bo kupiłem kiedyś w empiku edycję pudełkową na premierę i żałuję do dziś, że odsprzedałem z kontem. Bo to gra do której wracam 6 czy 7 raz, pomimo tego, że jest delikatnie mówiąc niedoskonała.

Dlaczego Twierdza? Bo jesteście od kiedy pamiętam, że gram w gry online. Bo wiem, ze jak napiszę tu, że mam 40 lat to nie będę najstarszy 😅 Bo przymierzałem się do Was i iX Kohorty „pierdyliard” razy w każdej grze jaką ogrywałem, ale jako casual nigdy tego finalnie nie zrobiłem. Że teraz wydajecie się być bardziej casual friendly (przynajmniej sekcja LOTRO) to postanowiłem spróbować.

Mam nadzieję, że się uda i zrobię z Wami jakiś endgame’owy raid zanim przyjdzie mi ze sceny zejść. Jestem na dobrej drodze – pierwszy raz w całej tej historii rozstań i powrotów mam postać, którą przekroczyłem 30 lvl. Jeszcze tylko 100… 😎

5. Nie

6. Przeczytałem, rozumiem, akceptuję.

7. Aktualnie VIP. W zależności od czasu w grze utrzymam bądź nie.

P.S. wyboldowałem podpunkty, żebyście wiedzieli, że mi zależy ;)
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #1 on: March 21, 2021, 06:52:56 PM »

Za
fraeydis
Gość
« Reply #2 on: March 21, 2021, 06:55:27 PM »

Jak najbardziej za, zapraszamy :)
Panda
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #3 on: March 21, 2021, 06:59:34 PM »

za
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: March 21, 2021, 07:26:38 PM »

Zapraszamy :)
Pages: [1]
  Print