Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Problemy w Tunelach?  (Read 2164 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« on: February 11, 2009, 08:17:33 AM »

Hejka

 Wczoraj dwa razy podchodziłem.  Jednak mimo grupy wypchanej wardami. Co najmniej po 4 na kazdym,  moby ciągle się zrywały i nas wipowaly.  Krok za krokiem, zgon za zgonem.

 Czy inni tez czuja ze z Tunnelami jest cos nie tak?
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #1 on: February 11, 2009, 08:26:33 AM »

Północne? Zbugowane jak cholera. Moby lądujące w ścianach, bugujący się hero (tuż przed main bossem) itd. Nam ostatnio też ciągle urywało się aggro i następował wipe. Pewnie któryś hotfix namieszał, bo za pierwszym podejściem, parę tygodni temu, zrobiliśmy te tunele bez większego wysiłku, poza walką z końcowym bossem (tam następował wipe za wipe, ale i tak go w końcu zabiliśmy). Na WHA nie ma żadnego tematu w tej kwestii?
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #2 on: February 11, 2009, 09:07:51 AM »

I polnocne i poludniowe.  Szook

 Na bossie to sobie moge caly wieczor wipowac, uczac sie co i jak, ale zeby piekielny trash lal tak jak leje?  Czy to my nie wiemy jak grac?  Wardy raz dzialaja a raz nie?

 Bugi woogi.

EDIT:

 Znalazlem troche info.  Nie tylko te instance sie buguja.  Problem występuje tez w BS. 

 Zeby go rozwiązać należny rozebrać się do naga z wardow i założyć je ponownie.  Podobno pomaga.

 No nic. Trzeba protestować.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #3 on: February 27, 2009, 10:46:22 PM »

negative ... ;) ... mnie tam juz wszystko ladnie chodzi ... co do bugow - bardzo bugorodne jest stanie na kamieniach (mobki nie moga dosiegnac i sie buguja) , a tak poza tym to nie wiem nic o tym ... dzisiaj tunele czysciutkie, bez wipe pol na pol z randomami ...
Pages: [1]
  Print