Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: 201 error  (Read 3068 times)
Al
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« on: April 18, 2009, 05:00:52 PM »

Witam
Mam duży problem z uruchomieniem LotrO. Po zainstalowaniu i ściągnięciu wszystkich plików, zalogowaniu i wybraniu serwera pojawia się taki komunikat:
Can't open the data files. Check that they exist and that you have permission to them. The program will now exit [201]

Szukałem rady na oficjalnym forum ale niestety nic nie działa. Może ktos z was spotkał się z takim problemem i wiem jak go rozwiązać.
Dodam jeszcze, że używam XP.
Riten
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 176


« Reply #1 on: April 18, 2009, 05:28:27 PM »

Spróbuj wykonać czynność opisaną pod tym linkiem ( http://windows.howto.pl/artykuly,windows-31-251-0.html ) na folderze gdzie jest zainstalowane Lotro.

Kolejna rzecz która mi się nasówa. Czy nie pominąłeś żadnego standalone patch podczas uaktualnień i czy masz ściągnietą Morie ?
Al
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #2 on: April 18, 2009, 05:56:14 PM »

Nie jestem w stanie powiedzieć czy brakuje jakiegoś pliku bo gra pobrałaa je sama jednak to chyba nie to, gdyż jak widać na forum gry problem jest często spotykany, tylko jakoś rozwiązania brakuje.
Jak na razie próbuję przeinstalować grę więc chwila minie zanim przekonam się czy Twoja metoda zda egzamin.
Mimo to dzięki
Asmodeus
Gość
« Reply #3 on: April 18, 2009, 06:37:30 PM »

Jesli pamietam  to chyba problem z zabezpieczeniem plikow folderow na dysku c, jesli masz inna partycje ,dysk i tam zaistalujesz to pojdzie . Da sie to odkrecic ,gdzies na forum code o tym było. Link powyzej jest rozwiazaniem tego problemu :D
Al
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #4 on: April 18, 2009, 06:47:17 PM »

Grę miałem i teraz również instaluję na D  :-[
Mam nadzieję, że ten sposób zadziała bo subskrypcja ucieka.
Pages: [1]
  Print