Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: zakupie drewno  (Read 2708 times)
Siegnar
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« on: April 23, 2009, 02:32:47 PM »

czy ma ktoś może jakieś drewno na zbyciu?
Dokładnie nie pamiętam o jakie drewno chodzi, jednak potrzebuję do craftowania na najniższym poziomie. Specjalista od wyrobu broni. Jak będę w domu ustalę o jakie drewno dokładnie chodzi i napiszę.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: April 23, 2009, 02:47:17 PM »

pewnie Rowan, (H)Ash i Joł(Yew). Zobaczę na altach, pewnie gdzieś się jakieś kryją :)
Siegnar
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #2 on: April 23, 2009, 03:35:44 PM »

rowan coś mi mówi. A orientujesz się może ile może kosztować sztuka?

btw. wiesz może co zbierać dla tej klasy craftujacej? Wydumałem, że zielone się przydają. Ale mam tego w piguły, niektóre wydają mi się nie być związane z kuciem, a raczej z jedzeniem
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: April 23, 2009, 04:03:52 PM »

znaczy jesteś armsmanem, tak? robisz bronie, mozesz kopac rudę i przetapiac ja w sztabki oraz tworzyć łuki itp?

W takim razie potrzebujesz drewna już przerobionego, tzw treated.
Zbieraj copper i tin ore, przekuwaj je na bronze ingots i z nich rób (z pomoca light hides, ktore padaja ze zwierzat) miecze itp.
z drewnem poczekaj - a jesli chcesz skupic sie na samym robieniu luków - zmien profesje na woodsmana. wtedy będziesz mógl samemu zbierac drewno, przerabiac je, a do tego będziesz mogl kopac ore i uprawiac zielenine na polach:)
Siegnar
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #4 on: April 23, 2009, 04:16:59 PM »

właśnie armsmen:) co do sztabek już robię. Nawet już mam jak porobinie te początkowe rzeczy z craftowania, bo skill nie leci. Teraz bym potrzebował bre-ore i silver o ile nie pomyliłem nazwy:) wiem gdzie są, ale to muszę zbierać późną nocą żeby mi nikt przed nosem nie zakopał. Poza tym znajduję jakieś zielska z zielonym tłem, takim samym jak przedmioty do craftu i zgupiałem.

Te pierdoły u novice weponsmitha podnosza statsy wykuwanej broni?

Gdzieś czytałem, że są jakieś elitarne recepty na broń. Dobrze zrozumiałem?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #5 on: April 23, 2009, 04:21:20 PM »

te rosliny z zielonym tłem są przeznaczone dla scholara.
Skill nie leci, bo musisz zrobić questa (daje go novice weaponsmith), żeby otworzył Ci się poziom "master". Wtedy skill będzie leciał, ale na żółtym pasku.

Barrow-iron oraz silver znajdziesz we wszystkich rejonach z mobkami od 14-22 lvl (breeland, lone lands, greenfields w shire, barrow downs, okolice treselbridge i greenway w north downs)
Siegnar
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #6 on: April 23, 2009, 04:42:54 PM »

ale ja juz mam zrobionego novice. Teraz mi leci journeyman

Dzieki za info o lokacjach:)
Pages: [1]
  Print