Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print  
Autor Topic: Mt. Gunbad - planowany wypad  (Read 33591 times)
Dwangal
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #15 on: May 02, 2009, 05:25:43 AM »

Jeżeli temat jest nadal aktualny to chętnie wziąłbym udział
RP rank 28
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #16 on: May 02, 2009, 07:44:50 AM »

Temat jak najbardziej aktualny. Co więcej, sprecyzowałem już datę wyjścia. 4 maja, przewidywany start o godz. 20, z możliwością przesunięcia na 21, jeśli większości będzie odpowiadała ta druga godzina.
Kalendarz ingame już umożliwia zapisy, tak więc zapraszam do korzystania z tej opcji :)

Iago, kierownik wycieczki :)
Valendorth
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« Reply #17 on: May 02, 2009, 10:51:38 AM »

Widzę, że w końcu wypady do MG się wzmogły. Mam nadzieję, że do 4 maja powrócę już do gry. Mam również nadzieję, że jeszcze będzie jakieś miejsce. :P
W razie jak nie zdołam powrócić, to życzę wszystkim owocnego zdobywania doświadczenia i dobrych lootów. ^^

Serdecznie pozdrawiam!
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #18 on: May 02, 2009, 05:54:53 PM »

To ja chyba sobie zmienie postac, bo widze ze swordmasterow w kolejce sie ustawia kilku, a trzeci tank raczej potrzebny nie jest :P Wiec sobie troszke poleweluje moze i pozniej uda sie grupe znow zebrac.
Dwangal
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #19 on: May 02, 2009, 11:25:33 PM »

... sprecyzowałem już datę wyjścia. 4 maja, przewidywany start o godz. 20, z możliwością przesunięcia na 21, ...

Ja chyba mam zawsze pecha. Od poniedziałku pracuję na drugą zmianę (14-22)  :(
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #20 on: May 04, 2009, 08:14:30 AM »

Jak pech to pech. Wczoraj dopwiedziałem się, że nie dam rady dotrzeć na 8.00. W związku z tym w kalendarzu ingame już jest przesunięty czas rozpoczęcia na 8.30, z możliwością wyjścia o 21.00 jeśli będzie taka potrzeba (aczkolwiek do tej pory nikt nie zgłosił chęci przełożenia na 21. Za to 2 osoby chciały wyjść jeszcze później. Niestety, ja jestem menszczizna pracująca i muszę iść możliwie wcześnie spać. A na jedną ścieżkę przewiduję min. 1h w związku z koniecznością nauki).
Tutaj zamieszczam to samo info dla porządku.
Marcusd
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15



WWW
« Reply #21 on: May 04, 2009, 11:48:51 AM »

Może zbierą sie 2 grupy jedna od 21 a druga powiedzmy od 22:30
By ci co pracuja mieli też czas na dojazd i szanse na zaliczenie całych
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #22 on: May 04, 2009, 11:57:48 AM »

Ja tak bardziej ogólnie:
Ile tam osób minimum potrzeba?
No i w związku z powyższym czy sposób zapisu forum/calendar ma jakieś znaczenie albo priorytet?
W grze na liście są 3 osoby + Pan Kierownik Wycieczki Wielce Szanowny. Czy osoby z forum, które wstępnie się deklarowały a nie zapisały w grze jednak nie będą mogły się wyrobić w danym terminie?

To mój pierwszy organizowany wypad w Warhammer Twierdza, więc nie jestem za bardzo ogarnięty jak to u was bywa, ale ci co śledzą dział lub grają w LotRO wiedzą doskonale, że jestem czepialski jak coś jest niejasne albo niesprecyzowane.

Bardzo przepraszam z góry, że nie będę potrafił przestać :D.

P.S. Jakby ktoś nie łapał sensu tej wypowiedzi, to po prostu obawiam się, że 4 osoby zapisane w grze (co osobiście wydaje mi się potwierdzeniem uczestnictwa) nie będą mogły pozwiedzać instancji, co za tym idzie wypad mógłby zostać odwołany, a ja nie cierpię dowiadywać się o takim fakcie na Zbiórce Nadziei Że Jednak Ktoś Się Pojawi.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #23 on: May 04, 2009, 12:05:14 PM »

Na instance na koncu kazdej sciezki potrzeba pelnego party i influence nabite.

 Lewe = jedna kropka
 Prawe = dwie
 Srodek = full.

 Jesli dobrze pamiętam.  Jednak po calym instancu przed portalami do bossow mogą biegać cale masy.

 Pomijając zasady umawiania się jakie macie w lotro, powiem tak.  W Warku ustalamy termin, organizator dba o to by skład się zebrał i był poinformowany o planowym wyjściu.  Organizator dba tez o to by na czas odwołać bądź znaleźć zastępstwo dla klas bez których run nie może się odbyć.

 
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #24 on: May 04, 2009, 12:16:53 PM »

Absolutne minimum to jest zbalansowana grupa 6 osób - po 2 z każdego archetypu (tank, healer, dmg dealer). W takim składzie idzie zrobić instancje na końcu każdej ścieżki. Natomiast samą wyprawę do Gunbadu można odbyć i w grupie 24 osobowej, bo nie ma żadnego ograniczenia jesli chodzi o chodzenie warbandem.

Natomiast jeśli chodzi o zapisy - wszyscy zapisani na forum i ingame zostaną zaproszeni do party/wb, o ile będą w grze o 20.30. Jeśli okaże się, że nie ma dość zbalansowanych party do robienia właściwych instancji dla wszystkich - pójdziemy nabijać influence (potrzeba odpowiedniej ilości kropek, żeby wejść do instancji na końcu ścieżki, tak jak napisał Xabbu) i zgarniać worki z PQ.

Kilka osób z rank 40 deklarowało pomoc, jeśli będzie taka potrzeba. Mam nadzieję, że zechcą honorować te deklaracje :)

W każdym razie cała wycieczka zostanie odwołana wyłącznie jeśli okaże się, że nie możemy zebrać 1 zbalansowanego party. Przy 30+ osobach online (ostatnio dość regularnie taką liczbę widuję) to nie powinno być takie trudne.
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #25 on: May 04, 2009, 12:22:19 PM »

Jak będzie Wam bardzo brakowało dps-a i nie będzie LV, to swoją 40-poziomową kobyłę do MG przeteleportuje :).
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #26 on: May 04, 2009, 12:23:24 PM »

Dzięki za wyjaśnienia.

Widzę, że nie ma strachu, że się obejdę smakiem :).
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #27 on: May 04, 2009, 12:31:06 PM »

Widzę, że nie ma strachu, że się obejdę smakiem :).

Z tym (obchodzeniem się smakiem) poczekaj do rank 40 i wypraw na city instances. Ostatnio zbieranie ludzi na te wyjścia przypomina łapankę. Szczególnie jeśli chodzi o tanków. Niniejszym chciałem podziękowac Rajowi za pomoc i zlitowanie się nad bandą wygłodniałych, żądnych sentineli, paskud :)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #28 on: May 04, 2009, 12:57:48 PM »

Ja niestety nie mogę dać 100% pewności że się na 20 wyrobię. Będę się starał pojawić jak najszybciej, ale co będzie to tylko GM od RL wie ;)
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #29 on: May 04, 2009, 04:21:46 PM »

Lepiej późno niż wcale. To ja, jeśli mnie świńska grypa nie dopadnie w drodze do domu, też dołączę. Slayerkiem 28, albo 29 lvl. Sam już nie pamiętam :)
Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print