Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Aenye  (Read 5158 times)
Aenye
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


Vea


« on: July 06, 2009, 01:02:51 AM »

1. Aenye, lvl 27, hunter.
2. 24
3. Silkroad - prawie 3 lata z przerwami, WoW - bedzie jakis rok, Cabal - ok roku, gra po 150 lvlu robila sie troche nudna ;), L2, PW, najczesciej mozna mnie bylo spotkac pod nickiem Vea.

4. Witam, mam na imie Ania i jestem wielka milosniczka fantasy i sf, prawie codziennie musze miec w 'lapkach' jakas ksiazke (okolicznych bibliotek nie mam juz co odwiedzac :( ).
Dlaczego LotRo? W sumie jest kilka powodow. Mialam dosc botow, i logowania do Silka, WoW mi sie troche przejadl i szukalam czegos nowego, w co jeszcze nie gralam. Drugim powodem jest swiat, chociaz za ksiazkami Tolkiena az tak nie przepadam, to lubie ta historie i ten swiat. Ostatnim powodem jest to, ze Tobbik zaproponowal wyprobowanie triala i po kilku 'zgrzytach' wciagnela mnie ta gra.
Twierdza dlatego, ze jest juz tu jeden moj znajomy z silka - Avatarus, a 2 ma zamiar sie pojawic - Tobbik, poza tym odpowiada mi regulamin (szczegolnie kultura + uczciwosc). Licze na dobra wspolna gre i zabawe, bo 'samotna' gra szybko sie nudzi, a nie samymi questami i expem elfy zyja ;)

5. Potwierdzam, ze przeczytalam i akceptuje kodeks i regulamin.

pozdrawiam,
Vea
Tobbik
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #1 on: July 06, 2009, 05:09:25 AM »

Moj glos pewnie nie ma to jeszcez najmniejszego znaczenia niemniej podpisuje sie rekami i nogami pod podaniem tej Pani bo znam ja jeszcze z czasow gry w ogame za ktorych z reszta wciagnela mnie do silka na rzecz ktorego zrezygnowalem z ET.
znamy sie juz jakies 4lata i jesli ja blizej poznacie na pewno nie pozalujecie ;)
pozdro
Asmodeus
Gość
« Reply #2 on: July 06, 2009, 07:59:01 AM »

Za, choć przeszkadza mi brak polskich znaków.
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #3 on: July 06, 2009, 09:13:40 AM »

Jak dla mnie w porządku :)
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #4 on: July 06, 2009, 09:56:53 AM »

Ogólnie rzecz biorąc popieram, ale tak się zastanawiam czy zatwardziali przeciwnicy używania znaków diakrytycznych nie sięgają po nie np. pisząc prace w wordzie?  ???
Tobbik
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #5 on: July 06, 2009, 10:26:31 AM »

powiem szczerze ze tez ich czesto nie uzywam wlasnie od czasow gry w silka z jednego prostego powodu, nauczylem sie tam pisac bardzo szybko (na dobra sprawe az za szybko bo czesto robie bledy typu "pzrestawoine" literki) a do tego bardzo czesto uzywalem ang gdzie alt byl niepotrzebny i tak zostalo. Najczesciej po prostu pisalem kilka wyrazow, wciskalem z 2 skille i pisalem dalej wiec potencjalny alt byl duzem marnotractwem czasu w takiej sytuacji xD


Jesli o mnie chodzi ja czytajac czesto ani nie widze literowek ani brak polskich znakow nie odgrywa dla mnie wiekszej roli

@Up
piszac w wordzie najczesciej pisze sprawozdania z laborek i szczerze mowiac bardzo czesto tez tych znakow nie uzywam i jeszcze nikt mi na to uwagi nie zwrocil. Poza tym nie nazwalbym sie ich zatrwardzialym przeciwnikiem a raczej "leniem klawiaturowym" xD

EDIT: tak teraz skojarzylem, ze w sro alt byl domyslnym klawiszem do zaznaczenia innego gracza na PK a glupio by bylo zrobic PK np na osobie w party czy na kims z gildii xD nie mowiac o konsekwencjach (no co innego jak czasami nerwy puszczaly i trzeba bylo) xD
Driam (Conena)
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #6 on: July 06, 2009, 10:42:50 AM »

....piszac w wordzie najczesciej pisze sprawozdania z laborek i szczerze mowiac bardzo czesto tez tych znakow nie uzywam i jeszcze nikt mi na to uwagi nie zwrocil. Poza tym nie nazwalbym sie ich zatrwardzialym przeciwnikiem a raczej "leniem klawiaturowym" xD....
Zwróć uwagę na dwa aspekty swojej wypowiedzi. Po pierwsze pisząc cokolwiek w Word albo Firefox masz automatyczne sprawdzanie pisowni. I niechęć do poprawienia tych błędów jest zwykłym lenistwem, a to już żadnym usprawiedliwieniem nie jest. Poza tym, podchodząc do sprawy bardziej harcorowo, poprawienie takich błędów to zwykły wyraz szacunku w stosunku do osób które to lubią :)

PS. Od razu zaznaczę, że brak polskiej czcionki mi absolutnie nie przeszkadza. Denerwują mnie tylko lenistwo, niechlujstwo i zwalanie winy na siły wyższe lub nieczyste.

Pozdrawiam
Driam
Tobbik
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #7 on: July 06, 2009, 11:12:14 AM »

Ale ja na nic nie zwalam winy, po prostu na tym forum pierwszy raz od ok 3 lat (mniejwiecej tyle czasu sporadycznie uzywam polskich krzakow) spotkalem sie z tym ze ktos to zauwazyl/ zwrocil na to uwage.
Owszem przykladam uwage do ortografi choc piszac na klawiaturze mimo wszystko zdarza sie czlowiekowi walnac orta ktory az oczy kluje nawet autora, interpunkcja raczej tez nie jest mi obca tylko te "ogonki" jakos tak uciekly z biegiem czasu xD

PS chyba ladny offtop zapoczatkowalem >.<
Aenye
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


Vea


« Reply #8 on: July 06, 2009, 11:16:39 AM »

przeszkadza mi brak polskich znaków.
Odkad zaczelam sie 'szwedac' po necie to zawsze i wszedzie uzycie polskich znakow bylo wlasnie przejawem nie przestrzegania netykiety.
2 sprawa - niby w tych czasach mozna uzywac polskich znakow, jednak bardzo czesto wystepuja krzaczki, czy to w grach, czy na roznych forach, lepiej pisac bez znakow diakrytycznych niz potem 2x wiecej czasu spedzic na rozszyfrowywaniu 'krzaczkow'.
3 sprawa - silk, jak juz Tobbik napisal w silku uzycie 'alt'a = najczesciej pk = jakies 2h stracone, albo na wyzszych lvlach kilka dni expienia.

@Veldir
W wordzie nie uzywam polskich znakow, ale potem za duzo czasu spedzam walczac z korekta ;)

@Driam
Firefoxa nie lubie, nie mam zamiaru uzywac, a co do automatycznego sprawdzania pisowni, wole sama zastanowic sie jak cos napisac, a nie, zeby program sprawdzal za mnie. To jest wlasnie moim zdaniem lenistwo, potem jak sie cos bedzie musialo 'recznie' napisac, braknie programu do sprawdzania i co bedzie? Nestety wielu ludzi nie siegnie wtedy po slownik...

pozdrawiam,
Vea
Tarquill
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #9 on: July 06, 2009, 12:06:33 PM »

Brawa dla tej Pani!

Nie wiem, co sie wszyscy czepiaja braku ogonkow, ja tez nie uzywam i nie uwazam, zeby moje posty byly nieczytelne.

Poza tym w tym temacie powinno sie raczej dyskutowac nad tym, czy dana osoba jest dostatecznie interesujaca, zeby zostala czlonkiem (mam uraz do tego slowa przez Niobara  ;) ) Kinshipu.

Jezeli chodzi o mnie to milosnik slowa czytanego (tak, o ksiazkach mowie) ma zawsze u mnie duzy plus. Niemniej jednak moje zdanie nie jest wiazace w kwestii zarzadzania Kinem.

Na razie swoje 'za' dali Asmo i Veldir, kto da wiecej?  ;D

Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #10 on: July 06, 2009, 12:10:47 PM »

Kwestia jest taka, że "za" Asmo i Veldira jest wystarczające i jedyną osobą, która może już cokolwiek ruszyć w kwestii formalnej decyzji jest GM Huriel, która chyba właśnie jest na urlopie, czyli trzeba się uzbroić w cierpliwość i poczekać na Jej powrót.
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #11 on: July 06, 2009, 01:06:44 PM »

Pozostaje tylko czekać aż ktoś napisze prosty programik dla "leniwców", który będzie wstawiał odpowiednie znaczki "z automatu" :] A może już jest, tylko i jego nie chce się używać.

Powiedziałbym to co Balcerek, kiedy uczył jak otwierać zamek na tzw. "pasówkie", ale jeszcze by mnie ktoś zrozumiał zbyt dosłownie ;)
Twardomir
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 355



« Reply #12 on: July 06, 2009, 02:04:25 PM »

Za.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #13 on: July 06, 2009, 06:53:12 PM »

Za -  możesz się zwrócić po zaproszenie.

@Murkar - nie ma mnie w grze, a na forum jestem i mam na wszystko baczenie:)
Aenye
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


Vea


« Reply #14 on: July 06, 2009, 07:30:26 PM »

Dzieki, postaram sie dzisiaj kogos z was upolowac ;)
Pages: [1]
  Print