Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Nuzifax- Podanie  (Read 2544 times)
Nuzifax
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 20



« on: September 25, 2011, 03:46:39 PM »

1. Imię, level postaci, klasa
Krzysiek, 1, trooper

2. Wiek
22

3. Doświadczenie w mmo
-WoW (Guild Master)
-L2 (VCL)
-LoL(może nie MMO ale posiada duży nacisk na team play)

4. Coś od siebie i o sobie.
Nie mam większych problemow z dogadaniem się. Jestem osoba bezkonfliktową i tolerancyjną. Studiuje więc będę grac o każdych porach z przerwami(tak mi się wydaje ;P) w okolicach sesji.
Lubie rywalizacje(lub zabijanie... Sam nie wiem. Może jedno i drugie;> ) tak więc zawsze jestem pierwszy do PvP lub czyszczenia spotów z enemy ;) Gram z znajomymi z reala- Jorengen i Birkow(brat). Złożą lub już maja złożone podania.

5. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin i ze się je akceptuje.
Potwierdzam i akceptuje.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: September 25, 2011, 04:58:53 PM »

Witamy ;].
W kwestii pvp to mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że na ten moment wybieramy się na serwer pve, a nie pvp.
Możesz aplikować do gildii na stronce SW.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #2 on: September 25, 2011, 07:08:21 PM »

Przy czym serwer PvE nie zaprzecza dobremu bawieniu się w PvP.

Daje tylko swobodę robienia tego na co ma się ochotę, bez konieczności oglądania się ciągle za siebie czy przypadkiem jakiś "noob" nie gankuje tam gdzie nie powinien.
Nuzifax
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 20



« Reply #3 on: September 25, 2011, 08:18:29 PM »

PvP jest ciekawe w systemie L2. Tam można było się lać wszędzie, bitwy o RB jak i o spoty do expa. System SWTOR przypomina WoW'a wiec walki o RB'ki nie istnieją.
Jak chce się expić to się expi jak chce się PvP to battle groundy- wygodne PvP ale monotonne po jakimś czasie.
Myślę, że lepsza opcja jest serwer PvP ponieważ "nooba" i tak spotkasz, tylko ze nie będzie on Ciebie zabijał a twoje moby, NPC itd. i tu brakuje opcji pogonienia go salwą z blastera :P Problem i tak zostanie... Chociaż zdecydowanie mniej osób będzie trollować na PvE.
Mi odpowiada każdy rodzaj serwera zarówno PvE, PvP jak i RP. Na każdym znajdą się BG żeby się wyszumieć ;)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #4 on: September 25, 2011, 10:26:47 PM »

Na serwerach PvE walki PvP będą odbywać się w wyznaczonych strefach w każdej lokalizacji. Czyli system znany z WAR które jakby nie było jest czystym PvP. Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie. Nie ma obawy że poza strefą nagle ktoś Ci na plecy wskoczy.
Nuzifax
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 20



« Reply #5 on: September 25, 2011, 10:31:08 PM »

Zgadzam się, ale mam nadzieje ze będzie parę questow w tych strefach ;) Czasem fajnie się po skradać ;>
Pages: [1]
  Print