Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Muhrtag  (Read 1925 times)
muhrtag
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« on: November 08, 2011, 01:54:48 PM »

1.Imienia jeszcze nie wymyśliłem. To, które podałem pochodzi z WAR:). Grał będę Jedi Concularem na 100% w healu jak w większości MMO:).

2.Piotrek, lat 28

3.Doświadczenie z MMO mam raczej spore; zacząłem od FFXI, potem był GW, WOW, WAR (w Twierdzy;)), troszkę Aiona, a obecnie Rift i próbujęDC Uniwerse:D.

4. Jestem raczej spokojny i dowcipny, z pozytywnym nastawieniem do życia; od taki "wioskowy głupek" :P.
Chciałem właściwie zapytać na jakim typie serwera będzie grała Twierdza i czy zostanie podana jego nazwa jak tylko ktoś dostanie dostęp z pre-ordera?. Jeśli dane by mi było zostać przyjętym do Waszego zacnego grona chciałbym wiedzieć, gdzie się logować;). Obecnie na stronie swtor mam już złożone podanie do gildii (od tak założyliśmy z kumplami, którzy planują grać ale jeszcze większość nie wie na pewno), a dodatkowo strona jest w mintance więc nie mogę złożyć podania do Twierdzy, stąd też moje pytania.

5.Przeczytałem cały regulamin i kodeks , w pełni je akceptuje.

Pozdrawiam
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: November 08, 2011, 04:23:19 PM »

Witamy w szeregach Republiki ;].
Serwer wybraliśmy PvE i nazwa zostanie oczywiście podana w momencie, gdy się nam objawi. Maintenance już zakończony więc jakby co śmiało aplikuj. Daj tylko znać jaka nazwa konta bo często są spore rozbieżności i ciężko stwierdzić kto jest kto.
PS ściągaj znajomych do Nas ;].
muhrtag
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #2 on: November 08, 2011, 04:26:11 PM »

Login w swotr to wisiu, nazwę avatara podałem Muhrtag:). Znajomych właśnie się staram namówić na serwer PVE:D
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #3 on: November 08, 2011, 05:42:38 PM »

Nie ma co namawiać - to jedyny słuszny wybór.
muhrtag idea serwerów PvE w SWToR jest podobna do tego co mieliśmy w WAR. Czyli możliwość flagowania w dowolnym miejscu i auto-oflagowanie w wyznaczonych strefach (WARowskie strefy RvR).
Minusem serwerów PvP wg mnie jest problem ze znalezieniem przeciwnika (wyznaczone strefy same będą się zapełniać, a na otwartych przestrzeniach szukaj wiatru w polu), oraz sytuacje "trzech na jednego to banda łysego". Nie wiem tez jak rozwiążą problem gdy gracz jednej strony będzie właśnie w trakcie "oglądania" questa gdy wyskoczy mu na plecy 10ciu przeciwników? ;)
muhrtag
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #4 on: November 08, 2011, 07:44:03 PM »

Hehe no niby racja:). Podanie na swtor złożone:)
Pages: [1]
  Print