Pages: 1 ... 3 4 [5]
  Print  
Autor Topic: Kto jest GMem?  (Read 34896 times)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #60 on: November 10, 2013, 08:25:00 AM »

Szach - fajnie że wróciłeś i że gildia ma znowu GM, który ma czas zajmować się jej prowadzeniem.
Zabrakło mi jednak wcześniejszego info że istnieje opcja Twojego powrotu. Pisałem we wrześniu że dostałem lidera (potem w związku z zamieszaniem ze statusem konta po odnowieniu suba - konta wielu osób dostały status preffered) lider przeskoczył na Chundredsa.

A co gdybyśmy wcześniej zadziałali w temacie kadry oficerskiej, zaczęli porządkować rooster, wybrali oficjalnie lidera, rozpoczęli szeroką rekrutacje itp? Gildia liczyła (nadal zresztą liczy) kilka osób i mogliśmy zaczęć podejmować decyzje o jej przyszłości. Potem byś wrócił i miał pretensje. A wystarczyło że dałbyś znać zaraz jak napisałem posta we wrześniu.
W sumie dobrze że nie bardzo mamy obecnie czas żeby prężniej działać w temacie zarządzania. Uniknęliśmy w dużej mierze niepotrzebnych nieporozumień.

Ale jak napisałem wcześniej. Fajnie że jesteś. Mam tez nadzieje, że nie zamknięcie się tylko w swoim dawnym gronie biegających na opsy i każdy member będzie zauważany i ważny w gildii.
Z Chundredsem biegamy głownie po wz (plus altowanie na imperium) - zapraszamy więc chętnych na ranked wz.
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« Reply #61 on: November 12, 2013, 12:27:23 PM »

tak masz rację powinienem to zasygnalizować.
Przed przerwą wyznaczyliśmy ( w innym wątku) oficerów którzy mieli otrzymywać ciągłość dowodzenia.

tak jak pisaliśmy już akurat w SWTOR Guild Master jest raczej funkcją reprezentacją, nie spotkałem sie ( i całe szczęście) z potrzebą interwencji w sposób grania czy zachowania online graczy - co tylko się chwali ludziom którzy do nas przychodzą.

Mam nadzieję że nowy dodatek spowoduje powrót graczy i będziemy w stanie wystawić grupy rajdujące na 8 i 16 man. Pierwsza próba już dziś ;)

Zapraszam chętnych jak najbardziej!





bloodcorsair
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


« Reply #62 on: November 12, 2013, 02:10:30 PM »

Ja już wbiłem commando 55 poziom i ubrałem go troszkę więc z chęcią wspomogę Jasną Stronę Mocy ( oczywiście jak nie będzie to kolidowało z Mroczną ) , jeśli oczywiście zechcecie na opsie ogarniętego dps-a.
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« Reply #63 on: November 14, 2013, 02:52:50 PM »

Ja już wbiłem commando 55 poziom i ubrałem go troszkę więc z chęcią wspomogę Jasną Stronę Mocy ( oczywiście jak nie będzie to kolidowało z Mroczną ) , jeśli oczywiście zechcecie na opsie ogarniętego dps-a.

Wszyscy są mile widziani - najczęściej idziemy we wtorki i środy od 20.00 ( 16 i 8 SM i HM) wiec miejsc jest duuużo.

Zapraszamy na TSa lub inv ingame ;)
bloodcorsair
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


« Reply #64 on: November 14, 2013, 02:58:33 PM »

to na spokojnie w przyszłym tygodniu w środę się wybiorę z Wami :)
Edit : Niestety muszę przełożyć , Ciemna Strona wzywa ;)
Gilgas (Ruttar)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #65 on: November 25, 2013, 10:40:31 AM »

A kwestia kasy gildiowej też sie wyjasniła? :D
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« Reply #66 on: November 25, 2013, 01:17:30 PM »

A kwestia kasy gildiowej też sie wyjasniła? :D

Tak wszystko się wyjaśniło.
Pages: 1 ... 3 4 [5]
  Print