Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Rune-keeper Armor  (Read 3111 times)
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« on: May 20, 2011, 07:46:53 PM »

Witam

Mam prośbę. Chodzi o wyprodukowanie porządnej zbroi (light armor tylko) dla
Rune- keepera z 30 lvl. Mój sprzęt jest przestarzały. Czy znajdzie się jakiś krawiec mogący mi pomóc?.

Z góry dziękuję.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #1 on: May 21, 2011, 10:33:05 AM »

Na 30 to chyba tylko z single-use recept (ruby shardy, scrolle na krytyk - też z ruby shardów) . Na 32 będzie już z regularnych. Zdecyduj sam. Krawców ci u nas dostatek, ale ja akurat nie mam skórek ;)
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #2 on: May 21, 2011, 11:45:23 AM »

32 i 35, mogę uczyć, ale twoja decyzja na który lvl :P
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #3 on: May 21, 2011, 01:55:05 PM »

A jakich skórek byś potrzebował? Mam trochę różnych skórek w zapasie.

A co do lvl to mam dopiero 30. :( Zaraz będzie 31. Idzie teraz powoli bo mi się questy kończą, turbinek na questpacka nie mam (nawet gdybym miał turbinki to raczej questpacków nie wykupiłbym, Vipa wykupywać będę) a Vipa wykupie na początku czerwca dopiero.
 No cóż, trzeba będzie jeszcze trochę ponosić stare szaty. :)

Zapytam się przy okazji. Orientujecie się może jaka jest cena 30 dni Vipa na US?
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #4 on: May 21, 2011, 02:49:10 PM »

Wysłałem zestaw na 32 lvl.
Miłego noszenia.
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #5 on: May 21, 2011, 04:25:06 PM »

Dzięki za pomoc. :)
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #6 on: January 04, 2013, 11:20:30 PM »

Prośba jest taka sama jak wcześniej, więc nie chcę zakładać nowego tematu.

Niestety, zawsze znajdzie mi się dobry powód, żeby grać 2 postaciami naraz. Chyba ktoś z góry chce, abym jednak pierwszego skończył RK. :) Jak zacząłem grać Kapitanem, to znajomy wrócił, i znów zaczęliśmy grać razem. Kapitan miał za niski lvl, zresztą gram nim z bratem, więc wróciłem do RK. Zbliżam się do 50-tki i potrzebuję ogarnąć sobie jakiś nowy sprzęt.

Poradził bym sobie pewnie sam, ale ze względu na moją długą nieobecność, nie wylewelowałem gildi crafterskiej, a Vip się skończył. Nie chcę wydawać na razie TP na to, bo i tak później kupię Vip'a, a punkciki mogą się przydać do czegoś innego.

Także, jeśli byłby ktoś chętny do pomocy, to prosił bym o uszycie nowych szat, wyprodukowanie nowej biżuterii i ew. rune-stone'a. Materiały wszystkie będę mógł dostarczyć, a że zamówienie spore, to i hojnie zapłacić. :)

Gudrim
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #7 on: January 05, 2013, 09:49:09 AM »

A czy aby opłaca ci sie robic jakis set an 50lev? Od Walls of Moria, przez całą Morię mozna całkiem ciekawy sprzęt (zarówno armour jak i biżu) z questów dostac, a od 58 do 60 jest juz set Moriowy za tokeny (zdecydowanie lepszy niz craftowalny). Oczywiście jak uważasz, napewno w craftowalnym na 50 lev przez chwilkę, na poczatku Morii będzie ciut łatwiej...

aaaa no i broń (runka) masz od 45lev Legendarną - wiec craftowalna jest juz raczej całkowicie bez sensu
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #8 on: January 05, 2013, 05:57:03 PM »

Z bronią to tak myślałem, że już legendarki się ciśnie. A ubranko, nie musi być koniecznie gildijne, ale nowe by się przydało. Ponad 10 lvl różnicy da się we znaki zanim nie zdobędę moriowego. Zresztą chciałem zrobić jakiś Rift czy cuś na 50 lvl. A stare ubranko raczej nie da już rady, chyba.
Pages: [1]
  Print