Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Print  
Autor Topic: Neverwinter Online  (Read 65847 times)
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #30 on: April 13, 2013, 06:48:26 PM »

o matko 60 dolców doużo trochę Newerwinter stareter kit daje dostęp do bety też. Może ktoś wie?
Nie daje.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #31 on: April 15, 2013, 12:30:00 PM »

No i jak Germion po Becie to twoja kolei coś napisać na poprzedniej ja udzielałem informacji tłumom no to teraz twoja kolei, mnie zwłaszcza interesuje ten system skilli nowy jak to mniej więcej działa. Poza tym masz wolną rękę byle wyczerpująco pisać xD
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #32 on: April 15, 2013, 02:48:34 PM »

No to tak:
Pograłem rogalem kilka godzin - gra się bardzo fajnie. Drzewko w kierunku paragon pozostało bez zmian natomiast skile "at will" i daily powers zmodyfikowano: każdy z nich ma trzy poziomy dopakowujące siłę działania a kolejne skile otwierają się po osiągnięciu odpowiedniej ilości alokowanych punktów. Generalnie ok, da się trochę pokombinować.
Na rogalu pograłem w instancjach - najwyższy dps i total damage (był tank, CW, GWF dps) i w pvp - top kills na rogalu.
W setupie z naciskiem na stealth imho obecnie najbardziej "OP" klasa.
Do tego po wzięciu na lvl 16 cleryka jako companiona daje samograja.

Co do tradeskilli - na razie wg mnie słabo. Nastawili się na maksymalne wyciąganie od gracza kasy (diamentów) bo każdy jeden proces tradeskilla trwa bardzo długo (a da się go skończyć od razu płacąc diamentami).
Może będzie się opłacać to ciągnąć na maks levelu - w trakcie lewelowania ilość dropów sprzętu jest bardziej niż zadowalająca.
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #33 on: April 16, 2013, 06:47:48 AM »

Troche wrażeń po ostatnim beta weekendzie.
Pokazano nowy sposób przyznawania skilli: jak napisał Germion dostajemy teraz co level punkt skilla, którym odkrywamy nowe umiejętności lub ulepszamy istniejące.
Udostepniono wreszcie profesje crafterskie. I tak mamy:
Leadership - profka dzieki której dostajemy expa dla postaci, kase, bagi z róznymi "goodsami" oraz astral diamenty.
Tailoring - robimy ekwipunek dla wizarda
Leatherworking - ekwipunek dla rogali
Mailsmithing - ekwipunek dla cleryków i GWF
Platesmithing - ekwipunek dla guardian fighterów
Sam craft jest ciekawie zrobiony i kojarzy sie bardzo z systemem w SWTOR. Zaczynamy go na 10 lev i nie są potrzebne żadne specjalne miejsca do niego czy trenerzy. Nie ma też ograniczeń co do wyuczonych profesji - można rozwijać wszystkie. Zasada craftu jest prosta - wynajmujemy robotnika i każemy mu coś robić :) Na początku mamy tylko jednego, na wyższych levelach możemy wynająć następnych lub ulepszyć istniejących - każdy z nich ma jakiś "base speed" do craftu, a do dłuższych zadań można ustawić ich kilku, więc czas na zrobienie czegoś znacznie sie skraca.
Następnym elementem jaki udostępniono na tej becie był system gateway. Pozwala on zalogować sie na swoje postacie z dowolnego kompa, tabletu czy smartfonu z dostępem do netu i korzystać z craftu, AH czy podejrzeć kalendarz eventów gildyjnych. Nawet więc jak nie ma Was w grze to i tak możecie grać.
Udostępniono tez dodatkowe questy dla ras czy klas.

Wrażenia po tych wszystkich betach sa raczej pozytywnie. Wygląda to tak, że Crtyptic ściągnął najciekawsze pomysły z rożnych MMO i zaimplementował je wszystkie do NWO. Mamy więc z LOTRO: skirmishe oraz system modyfikacji interfejsu, z SWTORa: system companów (niestety bez questów i historii) oraz system craftu, z WoW-a dungeon findera, z TERY system walki, z GW2 uniki. Jak komuś sie nasuną jeszcze jakieś skojarzenia to niech napisze. bo jestem ciekaw co pominąłem :)
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #34 on: April 16, 2013, 10:23:00 AM »

Jedyne co trochę budzi wątpliwości to totalny zerg w dungeonach - byłem w kilku i w żadnym nie był potrzebny układ tank tankuje, heal healuje itd.
Po prostu wszyscy wpadali na trash czy bosa i tyle. Heal głównie z potionków wystarczał.
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #35 on: April 16, 2013, 11:02:05 AM »

To tylko na poczatku tak, po 25 lev juz nie jest tak łatwo :)
Ninael
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 33


« Reply #36 on: April 16, 2013, 05:36:20 PM »

A to jest już problem jak się odchodzi od Holy Trinity Tanka/healera i dps. Gra staje się po prostu nudna bo cały kontent w dungeonach jest dostosowany do braku tanka i healera, tego się nie da przeskoczyć.

Niektórzy developerzy próbują odkrywać amerykę tworząc gry dla mas i maksymalnie upraszczają rozgrywkę, a to niestety nie służy na dłuższą metę...
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #37 on: April 18, 2013, 10:00:54 AM »

Na chwilę obecną mamy 10 osób zainteresowanych NW online - proponuję w przyszłym tygodniu umówić się na jeden serwer - jak tylko ogłoszą ich listę przed headstartem -  ja będę mógł się zalogować wieczorem 27.04
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



« Reply #38 on: April 18, 2013, 11:00:56 AM »

Jeszcze jest parę osób zainteresowanych nie biorących udziału w dyskusji a co do serwera to chyba będzie jeden wielki podzielony na instancje ale mogę się mylić.
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #39 on: April 18, 2013, 12:39:12 PM »

Moge też dodać, że około 10 osób z GW2 (z Twierdzy oraz gildii OLD i Surinen) równiez jest nią zainteresowanych. Mamy tam sporo miejsca na TS moglibyśmy go więc wykorzystać.
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



« Reply #40 on: April 18, 2013, 12:42:33 PM »

A to działa ten TS w końcu? :) bo swtor się przeniósł
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #41 on: April 18, 2013, 12:48:37 PM »

TS działa choć może inne hasło jest - dodam że to ten od SWTOR - nie sojuszowy :)
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #42 on: April 18, 2013, 04:37:37 PM »

Ah jeśli ma być jeden serwer to ekstra
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #43 on: April 25, 2013, 12:31:12 PM »

Mały update i garść info:
Dzis o 18 startuje OB dla posiadaczy Hero packów, w sobote o 18 zaczynają grać ludzie z Guardian packami - reszta startuje we wtorek o 18.
Żeby utworzyc gildie potrzeba 5 osób mających wykupione foundry pack lub osiągnięty lev 15. Muszą byc w jednym party, nienależeć do żadnej gildii i być w jednej instancji (nie ma lekko).
Kto będzie chciał dołączyć do gry na TS prosze o kontakt na PM, podam jego dane i hasło. Jesli ktoś gra w GW2 to będzie ten sam :)
Nie ogłoszono listy serwerów, więc wygląda, że będzie tak jak pisał Aic - jeden, podzielony na instancje.

P.S. Ja również mam Guardian packa, więc zaczynam w sobotę.
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



« Reply #44 on: April 26, 2013, 11:00:00 AM »

Raelu pisałem na Priv ale chyba nic nie dostałeś bo zero odzewu. W każdym bądź razie kupiłem guardian packa przed chwilą i będe grał od jutra wie ktoś o której godzine jest start? I czy możesz podesłać mi dane do TS?
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Print