Pages: 1 [2] 3 4
  Print  
Autor Topic: Alearen podanie!!:P  (Read 11615 times)
Tinu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 384


Elf jest moj! :D


« Reply #15 on: December 18, 2010, 04:11:40 PM »


Trzej pierwsi bossowie w 4 h ? :) buahahahaha i co jeszcze nam opowiesz ? :)


Ja slyszalem ze 4h to Nepher summonuje do dn;p raid trwa zazwyczaj 1dzien i 4h;p
jasne, szczegolnie teraz jak mozna wchodzic przez skirmish panel... :D
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #16 on: December 18, 2010, 04:19:37 PM »

nie no faktycznie BO HM nam trochę zajął a to zaledwie 2 (sic!) bossów :o no dobra 3 (trolle)

:P
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #17 on: December 18, 2010, 09:20:59 PM »

A sprawdzilam sobie dział rajdowy, przejrzalam stare posty... Cieszymy się, że tak "miło" wspominasz Twoje "rajdowanie" z Twierdzą, skoro na BG byłeś z nami 1 (słownie: jeden) raz. Na DN też się jakoś specjalnie nie paliłeś chodzić (ze 4 razy?), więc niewątpliwie mialeś świetny pogląd na to, co i jak.
U nas zasady sie nie zmieniły - nadal konczymy rajdy o 23, bo mamy życie, pracę, rodziny i nikt nie będzie zarywal nocy, tylko dlatego, żeby mieć szybszego killa, niż jakaś inna gildia.
Ode mnie tez masz przeciw - myślę, że taki gracz jak Ty bedzie się czuł lepiej w jakiejś hard corowej gildii,  niż w takiej spokojnej, casualowej, jak nasza.

Powodzenia!
Alearen
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 157


« Reply #18 on: December 19, 2010, 12:20:18 AM »

gdybym nie chciał być w casualowej gildi to nie składałbym do was podania ;]
Kelran
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 133


« Reply #19 on: December 19, 2010, 07:09:27 PM »

Wypowiadam się w tym temacie z punktu widzenia osoby, która nie ma mocy decyzyjnej. Widzę, że oficeria swoje zdanie już wyraziła, zatem wątek zakończony, jednak chciałem dorzucić jeszcze coś od siebie. Z Alearen'em grałem troszkę, głównie na Ettens i miło wspominam jego towarzystwo. Z Twierdzą pożegnał się w sposób kulturalny, pisząc w swoim poście, że chce spróbować innego podejścia do raid'ów niż ten u nas. Zatem teraz, ponownie ubiegając się o członkostwo w Twierdzy, zapewne ma rozeznanie w temacie i dobrze wie na co się pisze- co zresztą sam przyznał post wyżej. Osobiście nie widzę powodu dla którego powinno się zamykać mu drogę powrotną do kin'u.
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #20 on: December 20, 2010, 01:00:08 PM »

Ja mam podobne zdanie do Kelrana.
Trochę nie rozumiem waszych sprzeciwów. Za krótkie podanie napisał ? no weźcie... przecież był u nas tyle czasu to go znamy, podanie jest po to żeby kogoś dzięki niemu poznać, co on może więcej napisać w stosunku do tego co mówił na vt itp ? To że mu się raidowanie u nas nie podobało to wrócic nie może ? nie będzie raidował i tyle jeśli się nie podporządkuje zasadom. Z tego co pamiętam ładnie się pożegnał, nikogo na wyjściu nie obraził ani jak w gildii był.
Karslak
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 119


« Reply #21 on: December 20, 2010, 02:55:47 PM »

Też się wtrącę :P.
Nie do końca rozumiem czym kierują się oficerowie zgadzając się na powrót jednych osób z LOME, a innych nie. Tym bardziej, że Alearen odszedł w najmniej "burzliwych" okolicznościach.

Poza tym pozwolę sobie zacytować:

Gildia swojego charakteru nie zmieni - dlatego zapewne dla obu stron dobrze sie stalo, że sie rozstaliśmy. A dla tych, ktorych "hardcore" zmęczy za jakiś czas - nasze drzwi zawsze pozostaja otworem.
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #22 on: December 20, 2010, 03:55:28 PM »

W tym przypadku i ja się wtrącę ale nie jako Quintu tylko jako Kochaniutki/Zdzisiek. Uważam podobnie jak moi przedmówcy - creepy. Alearena pamiętam praktycznie tylko z Etten... i nigdy jakoś nie odniosłem negatywnego wrażenia. Może jednak warto mu dać szansę??


pozdrawiam
Fenrond
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 442



« Reply #23 on: December 20, 2010, 04:12:47 PM »

Widzę tu otwartą rewoltę przeciw decyzji oficyjerów...
Nie wiem, nie znałem. Ale jako jeszcze jeden punkt widzenia, który nie znał z dobrej strony, nie znał ze złej strony, a może poznać w ogóle, to jestem otwarty i zaciekawiony, cóż to za indywiduum.  ;)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #24 on: December 20, 2010, 04:45:46 PM »

Widzę tu otwartą rewoltę przeciw decyzji oficyjerów...

nie posunąłbym się do określenia rewolta bo nie zamierzamy zmieniać żadnych zasad ;)

osobiście również byłbym za daniem mu szansy, z powodów wspomnianych wyżej przez kilka osób już
Harpion
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 362


« Reply #25 on: December 20, 2010, 05:24:22 PM »

ja w sumie cicho powinienem siedzieć, ale skoro Alearen był kulturalny to dlaczego nie... a raidowo ogarnięta osoba zawsze cenna jest :)
JeRzu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 331



« Reply #26 on: December 20, 2010, 06:12:16 PM »

ja wtrace swoje trzy slowa w Czarnej Mowie warleader'a z etten jako jedyny znany mi creep z Dark Stronghold zorganizowal fullrajd, poprowadzil go i doprowadzil do kilku wipow raid freepow, o co chodzi  ???
hellsing
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #27 on: December 20, 2010, 07:44:02 PM »

i telhar go nie lubi. same plusy chlopak ma;p
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #28 on: December 20, 2010, 08:07:16 PM »

 Nie gram na Etten w ogóle. Nie wiem jaka jest tam sytuacja. Jako, że Alearen aplikuje do Twierdzy po raz drugi, po dobrowolnym odejściu z kinshipu z przytoczonego niżej powodu:
Głównym powodem mojego odejścia jest to, że chcę poraidować porządnie z jakąś dkp, progressywną gildia (...)
 Nie uważam aby od czasu opuszczenia przez niego Twierdzy zmieniło się cokolwiek co mogłoby go w jakiś sposób "raidowo" usatysfakcjonować. DKP nie mamy, a do progresywnych gildii raczej nie należymy.
 Gdyby Alearen dołączył do nas po raz kolejny i raidował z nami przez jakiś czas - to nie wyobrażam sobie aby znowu znudziłoby mu się raidowanie i odszedł dokładnie z tych samych powodów co wcześniej. Twierdza to nie stodoła, że można z niej wychodzić i wchodzić jak się komuś podoba.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #29 on: December 20, 2010, 09:11:23 PM »

Nie gram na Etten w ogóle. Nie wiem jaka jest tam sytuacja. Jako, że Alearen aplikuje do Twierdzy po raz drugi, po dobrowolnym odejściu z kinshipu z przytoczonego niżej powodu:
Głównym powodem mojego odejścia jest to, że chcę poraidować porządnie z jakąś dkp, progressywną gildia (...)
 Nie uważam aby od czasu opuszczenia przez niego Twierdzy zmieniło się cokolwiek co mogłoby go w jakiś sposób "raidowo" usatysfakcjonować. DKP nie mamy, a do progresywnych gildii raczej nie należymy.
 Gdyby Alearen dołączył do nas po raz kolejny i raidował z nami przez jakiś czas - to nie wyobrażam sobie aby znowu znudziłoby mu się raidowanie i odszedł dokładnie z tych samych powodów co wcześniej. Twierdza to nie stodoła, że można z niej wychodzić i wchodzić jak się komuś podoba.
Muzułmaninem też można zostać tylko raz, a za odejście grozi śmierć. :D Naciągane przerysowanie, ale nie gorsze od stodoły.

Nie znam gościa, nie jestem już w Twierdzy, ale że zamęt siać lubię, to też się wypowiem. Nie chcecie go przyjąć ponieważ profil gildii się nie zmienił... Może i nie, ale jego oczekiwania mogły, prawda? Hardcorowcy z czasem też zaczynają skłaniać się ku casualowi lub z gry rezygnują. On nie zrezygnował...

Jeżeli nie potraficie wytknąć mu żadnej winy, to nie idźcie w zaparte. I nie wciskajcie kitu, że odmawiacie mu dla jego dobra. :P
Pages: 1 [2] 3 4
  Print