Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Tom Clancy's The Division  (Read 9903 times)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« on: December 03, 2013, 08:00:32 PM »

Jeśli ktoś skojarzył tytuł posta (nie mam na myśli książki), to się cieszę. Po raz pierwszy zobaczyłem tą grę już dość dawno, jednak głośno zaczęto o niej mówić po targach E3 w tym roku. Obejrzałem to, co zaprezentowali, troszkę poczytałem i zostałem fanem! Powiem tak - Wildstar zapowiada się naprawdę ciekawie, ale The Division to dopiero jest gratka!
Oczywiście to moje subiektywne zdanie, do tego nie ma jeszcze takiego dostępu do informacji o grze, szczególnie różnego typu filmików prezentujących samą grę. Jednak idea jest genialna i jeśli projekt im wypali w stu procentach, odstawiam wszystkie gry z questami!
A zatem, po raz pierwszy w życiu, stałem się fanboyem! :D
Czy ktoś ma ochotę coś dodać? Może podzielić się informacjami, których sam nie posiadam. Przyznam, że nie śledzę forów community, więc możliwe jest, że ktoś będzie mógł mi jeszcze coś ciekawego powiedzieć :)

A tutaj oficjalna stronka gry.
Catra
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 84



« Reply #1 on: December 03, 2013, 09:11:31 PM »

Ekhm, głosno to było w lutym po konferencji Sony a nie po E3 :P . Na E3 to już wiadomo było czego się spodziewać.

A po konferencji Sony było przysłowiowe WTF!? :)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #2 on: December 04, 2013, 06:14:19 PM »

Whatever :P
(czepialski)
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #3 on: December 05, 2013, 08:29:20 AM »

Wygląda na ciekawy projekt, szczególnie to 'na leniwca' z tabletem jako support  ;)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #4 on: December 05, 2013, 07:50:39 PM »

To też zwróciło moją uwagę. Nie masz możliwości lub ochoty usiąść do komputera? Urządzenie przenośne i bawisz się z innymi. Naprawdę, wiążę spore nadzieje z tą grą. Może wreszcie coś ciekawego, gdzie nie trzeba biegać w te i z powrotem z questami ;)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #5 on: January 13, 2014, 12:31:30 AM »

Ciekawie się zapowiada   ;D
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #6 on: February 20, 2016, 03:55:11 PM »

Odświeżę nieco temat, ponieważ trwają właśnie otwarte testy, więc jeśli ktoś ma ochotę wypróbować grę, ma czas do jutra. Ja przyznam, że coraz bardziej skłaniam się do zakupu, ponieważ tytuł będzie na pewno ciekawym przerywnikiem w zdobywaniu kolejnego rynku sprzedaży w Black Desert ;)
Beta daje możliwość rozegrania kilku questów, pokazuje sposób rozbudowy własnej bazy wypadowej i daje przedsmak zmagań pvp. Niestety nie da się sprawdzić craftingu, chociaż nie sądzę, że o to w tej grze chodzi ;)
Tu moje pytanie, czy ktoś jeszcze zainteresowany jest tym tytułem? Ja na 80% kupię grę, obecnie jednak czekam na kupon promocyjny (20% rabatu za 100 punktów w Ubisoft Club). Niestety samotne bieganie po skażonej strefie nie jest wskazane, nie dość, że tylko nieliczne mobki można zabić, to jeszcze trzeba się liczyć z utratą zdobytego sprzętu gdy jakaś grupa graczy tak postanowi. Może więc uda się zebrać 4 osoby (wraz ze mną) do wspólnej zabawy?
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #7 on: February 27, 2016, 12:35:59 AM »

Preorder z koszulka zakupiony więc na 95% kupię. Natomiast podobnie jak Ty nastawiam się bardziej na Black Desert Online :) i TC:D jako przerywnik.

Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #8 on: February 27, 2016, 09:29:43 AM »

Preorder z koszulka zakupiony więc na 95% kupię. Natomiast podobnie jak Ty nastawiam się bardziej na Black Desert Online :) i TC:D jako przerywnik.



Wysłałem Ci wiadomość, żeby łatwiej było się znaleźć.
Jeśli ktoś jeszcze chciałby czasem pograć wspólnie to zapraszam do kontaktu. Większa liczba znajomych na Ubi ułatwi zebranie grupy do oczyszczania Ciemnych Stref ;)
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« Reply #9 on: March 10, 2016, 10:49:49 AM »

Róbmy małą listę kto gra i sie łapmy - od wczoraj na 7lvlu - fajnie sie będzie grało w małej 3-4 osobowej ekipie nawet ;)

1. Szach
2. Betrezen
3. ....
4. ....

Może wbijemy na jakiegoś TSa? i łatwiej sie odnajdziemy  - nawet nie wiem jak się odnaleźć w kontaktach Ubiplay ;)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #10 on: March 12, 2016, 02:06:24 PM »

Róbmy małą listę kto gra i sie łapmy - od wczoraj na 7lvlu - fajnie sie będzie grało w małej 3-4 osobowej ekipie nawet ;)

1. Szach
2. Betrezen
3. ....
4. ....

Może wbijemy na jakiegoś TSa? i łatwiej sie odnajdziemy  - nawet nie wiem jak się odnaleźć w kontaktach Ubiplay ;)

Na chwilę obecną grupy są maksymalnie czteroosobowe, więc nic większego i tak nie poskładasz ;) Ja gram z kilkoma znajomymi, więc znalezienie grupy nie powinno nastręczać trudności, jeśli zrównamy się poziomem.
Co do Uplay, podaj po prostu swój nick, znajdę Cię :)
Kaiin
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 49



« Reply #11 on: March 12, 2016, 06:41:53 PM »

zaczynam pogrywać, na uplay Kain6161 ;)
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #12 on: March 12, 2016, 11:18:04 PM »

ja próbuję, ale na razie bezskutecznie. nie wiem czy trafiam akurat na moment przepełnionego serwera, czy coś w ustawieniach, ale zatrzymuje sie na ekranie "łączenia"  po czy wyskakuje, że usługa jest niedostępna :(

SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« Reply #13 on: March 14, 2016, 01:56:21 AM »

Moj nick to Chialis ;)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #14 on: March 14, 2016, 01:47:51 PM »

ja próbuję, ale na razie bezskutecznie. nie wiem czy trafiam akurat na moment przepełnionego serwera, czy coś w ustawieniach, ale zatrzymuje sie na ekranie "łączenia"  po czy wyskakuje, że usługa jest niedostępna :(



Niestety nie potrafię Ci pomóc. U mnie wszystko działa bez zarzutu od samego początku. Może na oficjalnym forum coś piszą o tym?

Wysłałem Wam zaproszenia do znajomych.
Pages: [1] 2
  Print