Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Czyhanastrychu - podanie  (Read 5780 times)
czyhanastrychu
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68



« on: August 23, 2011, 10:02:46 PM »

Witam. Jestem pierwszy raz na tym forum a dowiedziałem się o Was ze strony SWTOR a potem z tego postu: http://swtor-online.com.pl/forum/gildie/twierdza/msg10437/?highlight=Twierdza#msg10437

1. Imię - Arek, Nick w grze Czyhanastrychu
2. Wiek - 36 lat
3. Doświadczenie w MMO:
Dofus - kilka lat temu
Wakfu - byłem tam od pierwszej Closed Beta. Teraz porzuciłem Wakfu bo nie spełnia moich oczekiwań. Co gorsza, dalej jest w fazie beta.
Age of Conan - Jakieś pół roku. Kilkoma postaciami dobiłem do 40+ poziomu.
DC Universe Online - miesiąc. Fajnie się grało, ale przez jakiś bug mam permanentny "black screen". Nawet reinstalacja systemu nie pomaga.
Runes of Magic - dwa podejścia po dwa/trzy miesiące.
Beast World - MMO lokalizacyjne na komórkę.
Kilka innych gier.
4. Coś o sobie - Za stary jesteś na gry komputerowe... Tak mi mówią znajomi. A ja i tak gram. Dlaczego? Bo to lubię. Mam dużą wyobraźnię i dzięki niej każdy świat, każda przygoda nawet wirtualna, daje mi wiele radości. Pierwsza żona(a raczej teściowa) tego nie rozumiała więc znalazłem sobie drugą.
Pracuję na zmiany jako agent celny. Mam sporo wolnego czasu, który przeznaczam na książki, gry, kino, RPG(papierowe) rysowanie, pisanie i wiele różnych innych zainteresowań. 
Nie lubię kotów - jakoś mi nie smakują.
5. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin i ze się je akceptuje -
Potwierdzam i akceptuję.

W SWTOR pierwszą postacią będę grał po stronie Imperium.


 
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: August 24, 2011, 07:52:34 AM »

Nie jestem jakimś wielkim purystą nickowym, (Twój nick zresztą nie podpada pod regulamin), ale... nic prostszego nie mogłeś wymyślić?
Pewnie i tak Cię przechrzcimy na "Czyha", ale z doświadczeniach w grach PvP wiem, że im krótszy nick tym lepiej - nie wystaje zza krzaków czy kamieni ;)

A tak z innej beczki to cieszę się że mój post na tamtym forum zachęcił kogoś do zajrzenia do nas (dostane jakąś nagrodę za to? )
czyhanastrychu
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68



« Reply #2 on: August 24, 2011, 11:57:30 AM »

Zdążyłem się do tego przyzwyczaić, że ludzie skracają mój nick. Przeważnie właśnie na Czyha, Czyhu lub Czyh.

edit/
Dziękuję za przyjęcie mnie w szeregi Twierdzy. Właśnie sprawdziłem moją aplikację na stronie www.swtor.com.

Na chwałę IMPERIUM!

Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #3 on: August 26, 2011, 11:28:07 AM »

Póki co Inkwi to chyba od Karola tą nagrodę bo tu przyczyniasz się do wzrostu potęgi ciemnej strony ;].
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #4 on: August 26, 2011, 01:16:22 PM »

No własnie dopiero dzisiaj skumałem, że to Imperialista.

Muszę chyba dodać info w poście, że przyjmujemy TYLKO po stronie Republiki ;)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #5 on: September 07, 2011, 04:53:00 PM »

Ja Ci dam! TWIERDZA jest tylko po stronie Imperium! Inne Twierdze to uzurpatorzy
czyhanastrychu
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68



« Reply #6 on: September 08, 2011, 11:16:37 AM »

Już widzę warzone`y Light Twierdza vs Dark Twierdza.

Swoję drogą nie wydaje się wam, że to trochę sztuczny podział. Szkoda, że nie można   dołączyć do gildii z drugiej strony mocy. Tym bardziej, że każda postać będzie mogła być albo dark albo light albo nawet gray. Jeśli już robić podział to chyba właśnie ze względu na moralność. Bo rycerzowi jedi bliżej do nawróconego sitha niż do innego jedi przekabaconego na ciemną stronę.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #7 on: September 08, 2011, 08:03:50 PM »

Twórcy już wiele razy tłumaczyli - podział dotyczy "przynależności państwowej" a nie światopoglądu. To że np. mój Jedi i Twoj Sith będą tak samo Mroczni nie znaczy że nie będą mieli ochoty się pozabijać nawzajem jak tylko się zobaczą - dlatego że każdy z nich działa na rzecz swojego "państwa" (jakoś trudno mi mówić o Republice i Imperium jak o zwykłych państwach:)
czyhanastrychu
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68



« Reply #8 on: September 08, 2011, 11:24:40 PM »

Wiem czym oni to tłumaczą. Ale dalej wydaje mi się to trochę sztuczne. Rzeczywiście mroczny jedi i inkwizytor Sithów mogliby się nawzajem pozabijać ale równie dobrze mogliby zacząć współpracę. Tak samo jak nawrócony na jasną stronę mocy Sith mógłby sprzymierzyć się z zakonem jedi.

Daleko nie trzeba szukać. Wystarczy spojrzeć na Anakina/Vadera. Zmienił stronę. Zarówno stronę mocy jak i przynależność do obozu politycznego.

Ale przecież trzeba gdzieś pójść na kompromis. I chyba właśnie ten kompromis jest powodem tego, troszkę sztucznego, podziału. Mamy osiem historii, po jednej dla każdej klasy. Nie bardzo sobie mogę wyobrazić jak od strony technicznej mogłoby wyglądać fabularne przejście z wątku przeznaczonego dla republiki do wątku przeznaczonego dla imperium.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #9 on: September 09, 2011, 02:27:33 AM »

Za czasów Anakina/Vadera nie było osobnego Imperium i osobnej Republiki i tak ostrego podziału jak w czasach Starej Republiki.
Jeden z komiksów dostępnych na stronie swtor.com (Threat for Peace) pokazuje jak działałby Mroczny Jedi - dołączenie do Imperium nie należało do jego priorytetów.
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #10 on: September 09, 2011, 09:43:32 AM »

... eh ta polityka ;P
Pages: [1]
  Print