Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Wymagania rekrutacyjne i wzór podania  (Read 8553 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« on: August 09, 2011, 09:56:41 AM »

Ewentualnych zainteresowanych proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami/zaleceniami:

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
- Wiek (od 16 roku życia)
- Kultura osobista, preferujemy osoby dojrzałe emocjonalnie, szacunek do siebie jak i innych graczy
- Zapał do gry w którą grasz
- Akceptowalny Nick, (bez Hujogromów, Wielkojebców, Conanpl itd)
- Umiejętne posługiwanie się Team Speak 3 i posiadanie mikrofonu
- Chęci do wspólnego grania, levelowania, raidowania, walk PvP i dobrej zabawy
- Posługiwanie się językiem polskim.

Prosimy o zapoznanie się z następującymi tematami:
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=749.0
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=780.0
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=6969.0

Wymagane informacje:
1. Imię, level postaci, klasa

2. Wiek

3. Doświadczenie w mmo

4. Coś od siebie i o sobie.

5. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin i ze się je akceptuje



Lista osób do kontaktu ingame po zaakceptowaniu podania:

>>będzie dostępna po wystartowaniu serwerów<<


Ogólna zasada panująca w Twierdzy jest następująca:

Jeśli dopiero rozpoczynacie przygodę z jakąkolwiek grą w naszej Gildii, na forum należy się zarejestrować z nickiem identycznym jak w grze. Proszę, zweryfikujcie swoje profile pod tym kątem. Jeśli jest inaczej i nicki są różne, proszę o wejście do opcji konta i zmianę wyświetlanego nicka na wybrany przez Was w grze.

Nie trzeba zmieniać loginu.

Jeśli za jakiś czas zdecydujecie się na zmianę gry, nicki zostają te same - nie trzeba ich zmieniać.

Konto z niepoprawnym nickiem może zostać zmienione lub usunięte przez administrację forum bez informowania właściciela.

Jeżeli ktoś używa kilku nicków w kilku grach, proszę o wpisanie tego do profilu - najlepiej pod bannerem, tak jak już ma spora grupa Twierdzowiczów. Ułatwi to identyfikację ludzi
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: August 15, 2011, 11:31:09 PM »

Póki co podaje to w tym temacie, ale nie wiem czy nie dokonamy rozbicia na dwa działy w późniejszym czasie.

Linki do stron obu gildii na SWTOR:
1. Dark Side - http://www.swtor.com/guilds/12649/twierdza
2. Light Side - http://www.swtor.com/guilds/13633/twierdza


Light Side:
Od teraz proszę rekrutów Light Side o pisanie w pierwszej kolejności: dla członków Twierdzy - "wizytówek", dla nowych osób - podań rekrutacyjnych (zawierających odpowiednie informacje podane w tym temacie) w dziale "Rekrutacja" części forum dotyczącej SWTOR. Dopiero po zaakceptowaniu proszę dołączać do gildii na stronie SWTOR. Konta na forum Twierdzy pisałem już wcześniej, że będą obowiązkowe bo tutaj przede wszystkim będą pojawiać się informacje dotyczące gildii, organizacji gry, itp. Forum gildyjne na SWTOR proszę traktować jako dodatek, a nie na odwrót.
Warto sprawdzić w pierwszej kolejności czy zarówno na forum jak i na stronie można stworzyć konta o danym nicku żeby potem nie było niepotrzebnych rozbieżności. Dotyczy to nowych graczy i potencjalnych członków Twierdzy, od obecnych członków tak jak pisała wcześniej Huri zmiana nicka na forum nie jest wymagana. Podanie jednak (nawet krótkie) byłoby mile widziane ze względu na lepszą przejrzystość działu rekrutacji w późniejszym czasie.

Od osób, które już są na stronce SWTOR w strukturach gildii nie była od początku wymagana weryfikacja, więc prosiłbym o nią teraz na privie następujące osoby:
Jagarnao
bulin
Skylar_Dash
Rywciu
crazydarth
spavvnx
Evenstar_pl
yarovip
Nobuyuki

Nie jestem w stanie stwierdzić kto już jest w Twierdzy, a kto nie więc prosiłbym o priva osoby z tej listy. W przypadku ludzi, którzy kont jeszcze na forum nie mają proszę o rejestrację i napisanie podań. 


W kwestii rekrutacyjnej to na razie tyle. Ciężko określać jakieś dalsze wymagania z obecną wiedzą dotyczącą gry. Na szczegóły przyjdzie jeszcze czas po rozpoczęciu rozgrywki.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #2 on: August 16, 2011, 08:54:32 AM »

Pominąłeś mój nick celowo czy przez przypadek?
Teraz dopiero zauważyłem że zrobiłem literówkę przy nicku na SWOTR i zamiast Christos jest Chritsos ;( Niestety zdaje się, że nie można już tego zmienić.

Tak czy siak w grze mój nic będzie zbliżony do 'Inkwizytor".
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #3 on: August 16, 2011, 10:07:57 AM »

Celowo. Na liście są tylko osoby, których nie jestem w stanie zidentyfikować zupełnie bądź też mam jakieś wątpliwości co do identyfikacji (np. Earl już ściągnięty z listy bo okazało się, że to wedle moich podejrzeń Earlion). Co do Ciebie natomiast wątpliwości nie miałem, czułem dzięki Mocy, że to Ty ;].
Lista po kolejnych weryfikacjach będzie się stopniowo kurczyć.

Już miałem jedno pytanie w tej sprawie więc wytłumaczę jedną rzecz. Członkowie Twierdzy, którzy już są w gildii na stronie SW:ToR podań na forum pisać nie muszą.
Natomiast kolejnych chętnych:
- zupełnie nowych ludzi chcących dostać się w szeregi Twierdzy prosiłbym o podania,
- już obecnych Twierdzowiczów chcących grać w tym oddziale Twierdzy prosiłbym o napisanie krótkiej wizytówki z przypomnieniem się innym Twierdzowiczom, napisanie gdzie się już w Twierdzy grało itp, może to oczywiście być w formie krótkiego podania.

Dodatkowo w kwestii statusu na forum nowe osoby będą miały póki co status rekruta i nie widzę innego wyjścia (no chyba, że gra w innym oddziale ;]) ażeby do czasu startu gry miało się to zmienić. Po tym czasie zapewne okres przejściowy będzie wynosił jakieś trzy tygodnie, po których będzie się można zgłaszać po pełnoprawnego membera.
Pages: [1]
  Print