Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Jaki build?  (Read 8389 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« on: January 26, 2009, 03:17:01 PM »

No dobra, moja altoza weszła w stan zaawansowany i poza mainem ciągnę już trzy alty, a niedługo pewnie będzie czwarty :P

W chwili obecnej kończę moim WP T1 i zastanawiam się nad jego dalszym rozwojem.
Potrzebuję zatem porady w kilku sprawach:

1. Jaki build na PvE levelling w T2-T4?
Nie ukrywam, że dużo bardziej, niż tłuczenie wciąż tych samych, nudnych do wyrzygania, scenariuszy, bawi mnie zwiedzanie rejonów PvE i robienie questów. Na T1 w zasadzie byłem nie do zabicia, nie wiem jak będzie na T2+. W co sugerujecie inwestować? Wrath? Grace i jednoczesne dpsowanie i leczenie?

2. Jaki build na PvE instancje r40?
Miałem okazję zobaczyć w akcji WP w Sigmar's Crypts i Warpblade Tunnels i sprawiali się naprawdę dobrze. Nie pytałem tylko o ich buildy :P Waszym zdaniem - bardziej opłaca się stać z tyłu i spamować group heale (Salvation) - czy stać obok tanków/mdpsów i bawić się w melee healera (Grace)? WP, z którymi grałem raczej byli specjalizowani w Salvation, bo nie pchali się tankom pod nogi :P

3. Jaki build na orvr?
Właśnie na orvr, a nie na scenaria. Czyli walczymy z zergiem. Opinie na WHA przeważają na korzyść czystego Salvation i healbotowania. Ale może jest w gildii jakiś WP specjalizujący się w Grace i walczący w pierwszym szeregu naszego zerga?

4. Jaki gear? 1H + book czy 2H? Który zestaw pod który build/w jakiej sytuacji?

/discuss :P
Valderin
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 240



« Reply #1 on: January 27, 2009, 09:56:12 AM »

wrath aktualnie ma za malo bonusow zeby byl oplacalny (a szkoda)

grace pristem spokojnie trzymalem na t4 champa ktory mial pare lv wiecej niz ja(i zabjalem)

na o rvr swego czasu biegalem w 1 rzedzie ale odechcialo mi sie przez bezmyslnosc orderu wiec postanowilem pofarmic renowna healujac..

a wkoncu olalem wp



aha.. 1h + ksiazka tylko do healowania w kazdym innym przypadku 2h wkoncu heal z DA zalezny jest od danego dmg( da sie tym wyleczyc spokojnie 4k hp)
Corvinuss
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5



« Reply #2 on: August 21, 2009, 07:55:54 AM »

Valdi, pochwal sie jaką taktyką grałeś na buildzie Grace?. Mi patrząc na ten build, który z reszta też planuje, przychodzi do głowy coś takiego.

Otwarcie > Sigmar's Shield
Następnie > Sigmar's Fist
Odpalamy > Divine Assault
Przez cooldown DA > Divine Strike
Ponownie DA i powrót do początku

Build 7/17/0 >> http://www.wardb.com/career.aspx?id=12#5:32:14:10888:0:0:25
Pages: [1]
  Print