Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Brak połączenia?  (Read 9467 times)
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #15 on: July 08, 2013, 06:21:37 PM »

Od kilkunastu dni mam problem z aktywowaniem vipa na swoim koncie, karta która do tej pory działała bez zarzutu (visa electron)  działać przestała (nie jest to wina karty, kupiłem jakieś pierdoły na steamie dla pewności - poszło gładko), przy próbie jakiejkolwiek operacji wyskakuje komunikat: There was an error processing your request, mimo wysłania kilku ticketów nadal nie dostałem zadowalającej odpowiedzi, dziś spróbowałem wprowadzić inną kartę (MasterCard) i jedyne co wywalczyłem to komunikat przy próbie aktualizacji info o karcie kredytowej o treści: system was unable to update your billing information, bla bla bla. Miał ktoś z Was podobny problem?

Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #16 on: July 09, 2013, 09:25:36 AM »

Quote
Miał ktoś z Was podobny problem?
Tak czasami bywa. Wejdź na myaccount i ponownie wpisz wszystkie dane osobowe tak aby nie zostawić żadnego wolnego pola. Zapisz ponownie. Może wyskoczyć komunikat z jakimś błędem. Wtedy wyloguj się i zaloguj ponownie. W 9 na 10 przypadkach pomaga. Jeśli nie to musisz pisać do supportu.

Ps. Zwróć uwagę na prawidłowy "postal code". Często to jest przyczyną błędu. Piszemy pięć cyfr razem. (np.32700)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #17 on: July 09, 2013, 12:10:31 PM »

A jeśli chodzi o tickety do supportu to była rozmowa na ten temat chyba w temacie o zaległe TP dla Vipów. Nie pisz nowych tylko jak najszybciej odpisuj na te które do Ciebie przysyłają. Dołącz screenshoty z wyskakującym błędem - ja co prawda z innym tematem ale po dołączeniu scr szybko załatwili moją sprawe. Męcz Męcz Męcz ich - tak jak Dancan miał, aż w końcu ktoś tam mu pomógł. Na forum turbinek znalazłem pare tematów że ludzie maja podobne problemy (lub mieli) w większości chodziło o problem z ich bankiem i karta i turbinki musiały "renew subscription manually"

nooo i zrób najpierw jak Edek pisał, On tam najlepiej obeznany z problemami lotrowymi :D Mam nadzieje że pomoże...
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #18 on: May 30, 2014, 09:38:17 AM »

Działa lotro? Od 30 minut wiszę na pobieraniu EN Loading Screen 1 ....

EDIT: wystarczyło donieść mediom i zaczęło działać.
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #19 on: October 15, 2014, 04:42:33 PM »

Ja od kilku dni cierpię na coś czego wcześniej nigdy nie doświadczałem, próbując zalogować się na wardena pasek dochodzi do końca i wywala mnie do menu wyboru postaci z oczojebnym komunikatem: character cannot be selected, try again later. Zwykle za entym razem udaje mi się zalogować ale jest to denerwujące.
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #20 on: November 02, 2014, 11:16:39 AM »

Hej,
problemu z połączeniem nie mam ale prześladują mnie lagi. Różnie ale przeciętnie takie 2-3 sekundowe. Często występują po odpaleniu jakiegoś menu, npca itp. Moje pytanie brzmi: czy jest to problem globalny, czy to sprawka mojego łącza/komputera?
Zamir
viferia
Gość
« Reply #21 on: November 02, 2014, 06:49:11 PM »

Mam ten sam problem. Chyba ogolnie problem serwera bo dużo osób narzeka na lagi
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #22 on: November 03, 2014, 12:49:00 PM »

Tak myślałem,  bo inne mmorpegi działają bez zarzutu. ... Trochę to denerwujące i mam nadzieję, że szybko z tym coś zrobią.
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #23 on: December 06, 2014, 02:06:31 PM »

Tak to wygląda:
http://zapodaj.net/70f8f202488a8.png.html
Pages: 1 [2]
  Print