Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: stare, dobre czasy..  (Read 7127 times)
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« on: June 02, 2014, 01:06:14 PM »

Ostatnio rozmawialiśmy na creepowym czacie i okazało się że co najmniej troje "creepów" jest chętnych na (leniwy jestem więc wklejam swojego psota z innego działu):

Quote
....Mam też pewien pomysł który wymagał by nieco większego zaangażowania ze strony Twierdzowiczów, kiedyś już wspominałem że chętnie porobił bym insty angmarowe on lvl (CD, BG, Uru, Rift). Zainteresowane osoby stworzyły by sobie nowe postacie i wylevelowały je do 47-50 lvl (wiadomo że nie w jeden dzień, jednak do tego levelu nawet grając casualowo można dociągnąć w 2-3 tyg), po jakimś czasie można by było stworzyć oddzielną listę na te właśnie wypady. Moim zdaniem była by to miła odmiana i sposób na przypomnienie sobie starych czasów. Gdy już znudziły by nam się te insty (podejrzewam że jednak zeszło by nam się trochę z rozpykaniem riftu) jest moria, potem mirk i może kiedyś Saruman on lvl..wszystko oczywiście zależne od tego ile osób było by zainteresowanych...

Tak więc jeśli znajdzie się jeszcze kilka osób które przyklasną takowej idei to można by coś pokombinować...na razie proszę o wpisywanie się chętnych co by ocenić zainteresowanie i przyszłość przedsięwzięcia.

Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #1 on: June 02, 2014, 01:12:34 PM »

Isav nie wymagaj bym robił 13 alta ;D
Najniższy level jaki mam to 65 hunter i chyba 70 LM.
Dokupilem jeden slot ale na tą nową klasę.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #2 on: June 02, 2014, 01:48:54 PM »

A stare dobre czasy to także stare dobre lotro z czasów "kiedy jeszcze był radiance"? :) W takie bym chętnie pograł.
viferia
Gość
« Reply #3 on: June 02, 2014, 02:20:12 PM »

Ja tam byłabym chetna, powiem więcej mam już kapcia na 50 ( tylko musi mi powiedzieć ktoś jak tym sie w grupie gra) i ewentualnie lma moge dociagnać.
Edus na co ci 12 altów? (skasuj 3/4 wiesz ile miejsca ci sie zrobi?:)
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #4 on: June 02, 2014, 02:26:15 PM »

Ewentualnie to też już kapeć gotowy (48lvl chyba) lub jak mnie mocno zmotywujecie to burga mógłbym dociągnąć (coś koło 35lvl).
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #5 on: June 02, 2014, 02:33:29 PM »

Quote
Edus na co ci 12 altów? (skasuj 3/4 wiesz ile miejsca ci sie zrobi?:)
Ale ja tak się z nimi  zżyłem że kasacja to by było jak samobójstwo ;D
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #6 on: June 02, 2014, 02:42:48 PM »

Ja mam champa 58lvl, tanka 49 i rk na 45.
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #7 on: June 02, 2014, 02:48:10 PM »

To Huri tankuje, a ja robię mini :D
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #8 on: June 02, 2014, 03:54:59 PM »

Chetnie bym sprobowal, ale pod warunkiem, ze jednak Edek tez da rade z 50 lvl
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #9 on: June 02, 2014, 06:04:22 PM »

Pomysł nie jest zły. Tylko ludki z plebsu (takie jak ja) musiałyby wydać całkiem sporo TPków na odblokowanie traitów na nowej postaci. Dla szlachty: te bonusy po lewej w drzewkach plebs ma zablokowane :)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #10 on: June 07, 2014, 09:23:47 PM »

Quote
[globallff] Eobelia: 'Best Times Were The SoA Times level 50 only kinship recruiting (requires xp stopper item from store) wont accept wardens/runekeepers/ppl with LI weapons, authentic gear/jewels/weapons please ^ to do level 50 soa content ^^ prefer ppl who played during soa times, so its more fun pst if interested'

Pasuje do tamatu... :)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #11 on: June 08, 2014, 12:44:01 AM »

WOW! Wyciągnę chyba mój uniq brazier do starego Fornostu :) Do dziś nie wiem jak to się stało, że został mi w plecaku po wyjściu z instancji :)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #12 on: June 09, 2014, 03:44:01 PM »

Quote
[globallff] Eobelia: 'Best Times Were The SoA Times level 50 only kinship recruiting (requires xp stopper item from store) wont accept wardens/runekeepers/ppl with LI weapons, authentic gear/jewels/weapons please ^ to do level 50 soa content ^^ prefer ppl who played during soa times, so its more fun pst if interested'

Pasuje do tamatu... :)

troche bez sensu bo sama mechanika gry zmienila sie tak bardzo, ze taka gra bedzie miala malo wspolnego z SOA... (chociazby zmiany w samych klasach i skillach, mechanika poszczegolnych statsow, predkosc broni, itp...)
viferia
Gość
« Reply #13 on: June 10, 2014, 03:28:31 PM »

To co robimy cos w tym kierunku? Czy pomysł utknał?
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #14 on: June 10, 2014, 04:43:58 PM »

Raczej utknął, 5 osób chętnych czyli o złożeniu riftu można zapomnieć a nie ukrywam że głównie o rift mi chodziło, można by ewentualnie myśleć o CD i Uru ale sama wiesz jak to jest ostatnio z ustalaniem terminu na cokolwiek, mało kiedy udaje się zebrać wszystkich zainteresowanych, w tak małym gronie będzie to jeszcze bardziej widoczne i bolesne (strata jednej osoby = nici z wypadu).
Pages: [1] 2
  Print