Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Co tam panie w LOTRO?  (Read 4132 times)
Beremud
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: June 07, 2008, 11:44:35 AM »

Witam,

W Twierdzy (dziale LOTRO) byłem krótko, ale wspominam miło. Mam chwilowo dość WoWa (tak mnie nachodzi raz na dwa miesiące...) i postanowiłem poszukać szczęścia w innej grze. Nie przekonałem się jeszcze do końca do AoC (pudełko stoi, ale nie wiem, czy nie zaczekam z instalacją aż gra okrzepnie) a w LOTRO mam tylko koło 20 poziomu, czyli dużo zostało do zobaczenia... Tylko pytanie, czy warto akurat teraz? Utrzymuje się w LOTRO jakaś aktywność, czy wszyscy hasają po Hyborii?

Pozdrawiam!
Arkness
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 147


Oficer


« Reply #1 on: June 07, 2008, 12:19:19 PM »

No pewnie że jesteśmy aktywni. :) Jest sporo osób które lvluja swoje alty więc znalezienie drużyny nawet na niższolvlowe instancje to nie problem (jeśli napisze sie o tym na forum), riftujemy od czasu do czasu a jeśli Rada Starszych sie zgodzi na wprowadzenie bardzo lightowego systemu dkp to jest szansa że będziemy rajdować jeszcze częściej, organizujemy spontaniczne wypady na 6-osobowe instancje parę razy w tygodniu, trwa konkurs na najciekawszy komiks i powoli zbieram kasę na nagrody na następny , jak tylko pewien zaprzyjaźniony ministrel wróci z wakacji to jest duża szansa na wypady do Helegrod'u (największa, 24 osobowa instancja) gdzie mam nadzieje polowa albo i większość osób w rajdzie będzie z Twierdzy i praktycznie każdego wieczoru (czasem nawet wcześniej) znajdziesz parę osób na lotrowskim kanale na vencie. :)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #2 on: June 12, 2008, 04:32:06 PM »

To ja sie tez wypowiem, bo jutro wracam z urlopu. No i oczywiscie tez bede znow aktywnie gral, zatem kogos spotkasz w grze zawsze ;)
Drakevern
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 20


« Reply #3 on: June 12, 2008, 05:00:22 PM »

Witam!

Pozwolę sobie dodać kilka słów, bo również "wróciłem" po miesięcznej nieobecności ...

Mój krasny ludek będzie się starał biegać po różnych częściach świata w okolicach późnowieczornych (może nawet bardziej wczesno-nocnych) więc jeśli ktoś potrzebowałby wsparcia, to proszę pisać (nick ten sam co na forum).

A co się dzieje? W sumie nie wiem - sam muszę się rozeznać w aktualnej sytuacji, bo jednak sporo mnie nie było ...

Pozdrawiam i do zobaczenia
Drakevern
Asmodeus
Gość
« Reply #4 on: June 17, 2008, 10:57:05 PM »

moi drodzy co tam nowego w lotro   sa przecieki kiedy mom dadza ?   w b14 was nawiedze na 99% skoncze 13 i 14 przed mom i moze dociagne do 1000g :D
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #5 on: June 18, 2008, 08:31:18 AM »

B14 okolo sierpnia, mom pod koniec roku :)
Kasthor
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 603


I will heal/kill/buff for beer, pie or your wife!


« Reply #6 on: June 18, 2008, 10:11:29 AM »

Wróc choć na chwilę Asmo... GM metalsmitha nam brakuje jak powietrza, a kapitana wyglądamy jak kania dżdżu...  ;D
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #7 on: June 18, 2008, 08:40:11 PM »

Tak jak przepowiadałem po kilkudniowym (i osiągnięciu 20 lvl) graniu w ea w ostatnio wypuszczonego w maju mmorpa, dużo nas wróci do LOTRO na B14 :). I w sierpniu spodziewam się tłoku w Lotro :).
No zobaczymy czy moje prognozy się sprawdzą  ale teraz tym bardziej jak osiągnąłem tam lvl 45 podobnie jak to mówiłem  w maju  (Huri świadkiem ;) )

 
Pages: [1]
  Print