Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Sugestia apropo venta  (Read 4260 times)
Alearen
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 157


« on: March 17, 2010, 10:23:49 PM »

Nie wiem gdzie wsadzić ten temat dlatego umiescilem go tutaj najwyzej go przeniesiecie:P
proponował bym udostępnić venta tym którzy są na okresie probnym żeby mogli się bardziej udzielać tak tez można poznać ludzi lepiej niż jak na kin chacie. Na koncie podstawowym bez wojownika.
Wookash
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 20



« Reply #1 on: March 17, 2010, 11:05:36 PM »

no, nie ma to jak GS i tylko mini bez venta  ;D
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #2 on: March 18, 2010, 12:15:11 AM »

Mnie się pomysł podoba, zawsze jak gdzieś mieliśmy iść i się okazywało że jedna osoba jest na okresie próbnym skutkiem czego nie pogadamy sobie normalnie to mnie coś trafiało.
hellsing
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #3 on: March 18, 2010, 12:19:33 AM »

wystarczy Nepherowi 100g podesłać i dostaniecie prywatne konto z podpisem przed nickiem;p
klemi
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« Reply #4 on: March 18, 2010, 07:06:22 AM »

Również przyłączam się do tej sugestii. Będąc na okresie próbnym jest to duże ułatwienie w przypadku instancji na którą idzie się ze znajomymi z Kinu. Poza tym daje to okazje lepiej "wysondować" potencjalnego kandydata na membera.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #5 on: March 18, 2010, 07:59:12 AM »

I czasami, jesli osoba jest bardzo aktywna i często chodzi na instancje, a także ktoś za nia ręczy, robi sie takie wyjatki.

Nie daje sie dostepu do venta na okresie próbnym, albowiem są osoby, które go nie przechodzą, mają przedłuzony, albo po prostu zaraz po nim kończą grać. I ze względu na bezpieczeństwo danych serwera są one udostepniane po przejściu próbnego.
Inna sprawa to kwestia tego, że zdarzało sie już, że jakieś dziwne osoby pojawiały sie na vencie (czasami w ilościach znacznych), w żaden sposób nie związane z gildią, a wynikalo to z tego, że dostęp do venta dawało się zbyt pochopnie i bez odpowiedniej wczesniejszej weryfikacji.
Telhar
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 350



« Reply #6 on: April 14, 2010, 09:24:51 PM »

Dana osoba mogłaby się zwrócić na forum o wcześniejsze pozwolenia na skorzystanie z venta lub zapytać in-game któregoś z officerów.Vent nie służy do integracji, przynajmniej najnowszych członków naszej wspólnoty.Osobiście nie życzę sobie sytuacji w której na venta przychodzi duża liczba nowych członków wraz z "kolegami".Okres próbny służy między innymi do sprawdzenia tego, czy dana osoba przestrzega zasad obowiązujących w twierdzy i na forum.
klemi
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« Reply #7 on: April 15, 2010, 10:38:46 AM »

Re: Szastanie danymi do serwera ventrillo.
« Reply #9 on: April 14, 2010, 09:38:28 AM »

Cytat z wypowiedzi naszej Iron Lady

"Jeżeli tak bardzo Ci zależy, by nowi rekruci mogli korzystac z venta, to mozna im na czas próbnego utworzyć konta "guest". Wtedy beda znali ogólne dane do serwera, ale juz nie główne hasło. Ich konta będa mialy bardzo duże ograniczenia, jednak na vencie będziecie mogli sie porozumiewać."

i to jest odpowiedz na nasze sugestje;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #8 on: April 15, 2010, 02:51:35 PM »

Re: Szastanie danymi do serwera ventrillo.
« Reply #9 on: April 14, 2010, 09:38:28 AM »

Cytat z wypowiedzi naszej Iron Lady

"Jeżeli tak bardzo Ci zależy, by nowi rekruci mogli korzystac z venta, to mozna im na czas próbnego utworzyć konta "guest". Wtedy beda znali ogólne dane do serwera, ale juz nie główne hasło. Ich konta będa mialy bardzo duże ograniczenia, jednak na vencie będziecie mogli sie porozumiewać."

i to jest odpowiedz na nasze sugestje;)


Tylko w kwestii oddziału WARa i to ze specyficznych powodów. Wypowiedx byla wyraźnie skierowana do Inkwizytora, więc nie podpinac prosze jej pod inne oddziały.
Tarquill
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #9 on: April 15, 2010, 03:14:54 PM »

Klemi:

I czasami, jesli osoba jest bardzo aktywna i często chodzi na instancje, a także ktoś za nia ręczy, robi sie takie wyjatki.

Jak mocno chcesz miec kogos na vencie i reczysz za niego to mysle, ze nikt nie bedzie robic problemu. Tylko wtedy sie odpowiada glowa jak dana osoba wywinie jakis numer ;P
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #10 on: April 15, 2010, 07:10:03 PM »

Rozwiązaniem problemu byłby system jakiego moja gildia używa na ventrillo.
Każda osoba ma zakładane własne konto na serwerze z własnym, indywidualnym hasłem. W razie problemów z okresem próbnym konto zostaje usunięte. Sprawa jest o tyle dobra, że osoba ta nie może podać hasła innym osobom, więc dane serwera nie są zagrożone i żadne niepowołane osoby wejść tam nie mogą.
Jedynym minusem jest, że takie konta trzeba po pierwsze zrobić, a dla dużej gildii może to być monotonne, i również trzeba je dorabiać dla poszczególnych osob dołączających do gildii. Mimo wszystko plusów chyba jest więcej, a i okres próbny można lepiej wykorzystać na poznawanie siebie również przez rozmowę na ventrillo. Wystarczy tylko troche dobrych chęci ze strony administratorów. :)


Geralt
Telhar
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 350



« Reply #11 on: April 15, 2010, 08:22:59 PM »

Jestem prawie pewien że ten temat jest spowodowany uknuciem szatańskiego plany mającego na celu przetestowanie naszego nowego "młodego hobbita", a nie troską o nowych członków.Choć przyznam że temat nie jest mi obcy, szczególnie jeśli obcuję z nowymi graczami okres próbny potrafi być uciążliwy, szczególnie jeśli danej osobie do jego końca zabraknie "paru dni".
klemi
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« Reply #12 on: April 16, 2010, 11:23:53 AM »

nie było moją intencją łapanie kogokolwiek za słówka, po prostu wyszedłem z założenia że skoro można to zrobić w przypadku WARA to to powinno dać się to zastosować również w LotRO.
Może to trochę więcej pracy ale jeżeli efekt będzie wymierny to czemu nie?
Poza tym można to zrobic próbnie, przez 1-2 miesiące i dopiero potem ocenić czy zostawić czy wrócić do poprzednich zasad.
Pages: [1]
  Print