Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie Duharid  (Read 2401 times)
Duharid
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: March 15, 2018, 10:18:57 PM »

1. Duharid level 40 Champion
2. Wiek - niedługo 41
3. Doświadczenie w grach : http://twierdza.org.pl/index.php?topic=7904.0. Od tego czasu nie wiele się zmieniło...powoli wracam do grania.
4. Jestem z Poznania. Nawiązując do linka z góry zmuszony byłem założyć nowe konto na waszym forum. Hasło przez te 6 lat gdzieś umknęło, a niestety przypominajka coś nie działa...nie wiem czy to problem Gmaila czy jakiś inny. Wracając do mojej osoby w 2013 przestałem aktywnie grać z uwagi na brak czasu - narodziny córki. Teraz kiedy latorośl już potrafi zająć się sobą postanowiłem odkurzyć pudła z regału. Największe doświadczenie miałem w Age of Conan, gdzie grałem przez dobre ponad 4 lata. W GW2 udało mi się pograć pół roku, a potem moim hobby stały się pieluchy. W międzyczasie styczność z grami ograniczała się do kilkudziesięciu minut na PS3 i PS4. Co do zawodu nadal zajmuję się bezpieczeństwem ludzi w pracy. Zainteresowania : dobra muzyka , filmy i książki (SF, fantastyka), gry planszowe i bitewne. Dlaczego LOTRO? Bo kiedy w wieku 11 lat przeczytałem trylogię świat wymyślony przez Tolkiena wciągnął mnie na maksa, dzięki czemu zainteresowałem się później ogólnie całą fantastyką. Dlaczego Twierdza? Bo już z wami trochę pograłem, bo nie ograniczacie się tylko do jednej gry, bo od zawsze jest z wami kuzyn mojej żony ;). Na pewno nie będę no lifem, to już nie ten wiek,ale staram się logować codziennie, raczej po godzinie 20.00. Obecnie leveluję solo, ale z chęcią wybrałbym się na jakieś grupowe instancje i później na rajdy.
5. Chyba nie...aczkolwiek w 100% nie powiem nie...grałem w LOTRo trochę na początku gry i nie pamiętam.
6. Przeczytałem i zrozumiałem kodeks i regulamin.
7. Obecnie konto VIP...
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #1 on: March 16, 2018, 07:17:06 AM »

Jeśli byłeś z nami to wystarczy uśmiechnąć się do admina o reset hasła. A poza tym jak najbardziej ZA.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: March 16, 2018, 09:26:59 AM »

Witamy ponownie i zapraszamy po inva :)
Duharid
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #3 on: March 16, 2018, 03:24:34 PM »

Ok. Dzięki za przyjęcie. Wieczorem będę szukał oficerów online.
Pages: [1]
  Print