Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Typy serwerów w SW:TOR  (Read 3496 times)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« on: November 03, 2011, 04:20:54 PM »

Pojawiła się informacja na temat typów serwerów na jakich będzie można grać w TOR. Na serwerach PVE mają być strefy open pvp, wciąż nie podano jednak wiadomości ile ich będzie.

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=582160
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: November 03, 2011, 04:30:07 PM »

Wszystko zgodnie z przewidywaniami także rozczarowań ani zachwytów nie ma specjalnie. Dalej info szczątkowe i nie wiadomo na ile i jak dużych stref można liczyć, a szkoda.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #2 on: November 03, 2011, 06:13:20 PM »

W temacie już kilka osób o to pytało, może któryś dev się zlituje i coś więcej powie.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #3 on: November 03, 2011, 11:01:50 PM »

Jest tak jak już od dawna było mówione przez beta testerów oraz samych twórców gry. Będą strefy PvP w serwerach PvE czyli będzie wszystko na PvE. Testujący gre na serwerach PvP widziałem latali i szukali pod bazami graczy przeciwnej frakcji i nikogo nie znajdywali i tak od obozu do obozu aż sami pisali, że te serwery są po prostu nudne. Oczywiście to beta więc mała ilość graczy ale jacyś jednak byli i to są ich zdania. Powtórzę to kolejny raz: Obraliśmy właściwy kierunek.  :)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #4 on: November 04, 2011, 09:26:25 AM »

To prawda, o strefach wiemy od dawna. Jednak wciąż nie wiemy ile ich będzie i na jakich planetach będą się mieścić. Jak dotąd Bioware podało informację o jednej strefie open pvp mieszczącej się na planecie Ilum, na którą się trafia mając już max lvl. Mnie interesuje czy przewidziane są strefy na planetach na które trafia się na niższych lvl - tak jak to było w WAR.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #5 on: November 04, 2011, 10:25:06 AM »

Tutaj w temacie sporo informacji wydaje mi się wyczerpujących temat. Jak dla mnie wszystko jasne

http://swtor-online.com.pl/forum/mam-newsa!/zbior-zasad-na-serwerach-%28pvp-pvp-rp-pve-rp-pve%29/
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #6 on: November 04, 2011, 11:37:01 AM »

To tylko tłumaczenie linka który podałem w 1 poście, wciąż nie wiadomo ile będzie stref open pvp i gdzie będą się mieścić.
Pages: [1]
  Print