Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Akcja reaktywacja.  (Read 9533 times)
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #15 on: November 26, 2012, 01:35:17 AM »

Znowu gramy i jesteśmy w formie ;) Niezbity dowód :

http://twierdza.org.pl/index.php?topic=7275.msg99322#msg99322

Zapraszamy chętnych do wspólnej zabawy :D
Gennos
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #16 on: November 27, 2012, 11:26:35 AM »

Hejka! Ja z chęcią też bym dołączył do zabawy :) na razie 37 poziom Jedi Guardian, początek Balmorra, ale stosunkowo szybko mi idzie :)

Swoją drogą, od wprowadzenia F2P pojawiło się sporo nowych osób z PL więc może by zrobić jakąś akcję rekrutacyjną coby ożywić gildię?

Pozdrawiam,
Gennos
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #17 on: November 27, 2012, 10:48:56 PM »

Hejka! Ja z chęcią też bym dołączył do zabawy :) na razie 37 poziom Jedi Guardian, początek Balmorra, ale stosunkowo szybko mi idzie :)

Swoją drogą, od wprowadzenia F2P pojawiło się sporo nowych osób z PL więc może by zrobić jakąś akcję rekrutacyjną coby ożywić gildię?

Pozdrawiam,
Gennos
No myślimy o tym :D
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #18 on: November 28, 2012, 08:25:11 AM »

To prawda, że pełno PL biega teraz po startowych planetach. Ale poziom ich zachowania woła o pomstę do nieba. To co się czasami dzieje na głównym czacie to jakaś masakra. Jak zwykle robią nam czarny PR.

Apelują o bardzo restrykcyjne zasady rekrutacji i długie okresy próbne. Trzeba odsiać ziarna od plew ;)
Medaelcor
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #19 on: November 28, 2012, 09:47:51 AM »

Całkiem sporo nas wczoraj było:]
chociaż robiliście zupełnie coś innego niż ja na moim 13lvl :P ale i tak miło zobaczyć że Twierdza żyje :]

Nie powiem powoli się wkręcam:P właśnie sprawdzam inną klasę i wygląda na to że chwilkę z Wami spędzę.
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #20 on: November 28, 2012, 10:12:53 AM »

To prawda, że pełno PL biega teraz po startowych planetach. Ale poziom ich zachowania woła o pomstę do nieba. To co się czasami dzieje na głównym czacie to jakaś masakra. Jak zwykle robią nam czarny PR.

Apelują o bardzo restrykcyjne zasady rekrutacji i długie okresy próbne. Trzeba odsiać ziarna od plew ;)
Nie no masówki nie chcemy robić. Dyskutowaliśmy trochę i generalnie chcemy Twierdzę w SWTOR nastawić bardziej na endgame. Nie będzie to strikte gildia tego typu z punktami za rajdy itp. , ale jednak nie będziemy się skupiać głównie na liczbach i socjalu. Dodatkowo jest zapotrzebowanie na taką Polską gildię na serwerze. Nie ma też sensu podbierać sobie wzajemnie z PGL ludzi. Osobiście nie widzę sensu jakieś zakrojonej na szerszą skalę rekrutacji. Chciałbym, żeby Twierdza właśnie była endgamową gildią bez jakiś restrykcyjnych zasad. Nie wyklucza to oczywiście przyjmowania ludzi na niskich levelach, ale muszą być świadomi, że na gildiowym czacie zobaczą jakieś osoby dopiero na eventach albo wieczorami na jakąś farmę. Jest jak jest, raczej się to nie zmieni i nie ma sensu mamić ludzi a potem ich zostawić samopas...
Sprawa lidera też jest otwarta. Tymczasowo jestem nim ja, jak się sytuacja unormuje to może zostanie nim ktoś inny.
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #21 on: December 11, 2012, 09:13:14 PM »

Do kogo odezwać się w grze, aby móc wrócić do Twierdzy w SWTOR (republika)?
Q-ho
Gość
« Reply #22 on: December 11, 2012, 09:26:42 PM »

Claymore,Qho
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #23 on: December 13, 2012, 08:59:44 AM »

Też sobie wczoraj zainstalowałem z powrotem SWTORa. Płacić za nią nie chciałem, za dużo niedociągnięć było jak dla mnie, ale w modelu F2P, chętnie zapoznam się z klasami. Tylko muszę sobie przypomnieć jak się przemytnikiem grało ;)
Pages: 1 [2]
  Print