Pages: [1] 2 3 ... 5
  Print  
Autor Topic: Odezwa do narodu  (Read 16528 times)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« on: September 22, 2009, 12:16:02 PM »

W związku z faktem, że od dwóch dni komunikatem który widzę podczas próby zalogowania na Gorgos'a jest informacja o konieczności oczekiwania od 45min do ponad 3h  :-\ proponuję aby Twierdzowy legion założył ktoś kto nie ma takich problemów.
Jakby co, to później można zawsze przeorganizować struktury władzy, a warto by już zacząć biegać grupowo, bo to zawsze raźniej i "w kupie siła"  ;D

Póki co to czas oczekiwania spędzam na Castorze (gdzie na kolejki jeszcze się nie natknąłem) jako 'włochaty rabarbar', albo relaksując się w Combat Arms ;)
Andarist
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 34


« Reply #1 on: September 22, 2009, 02:10:43 PM »

Witam,
niestety kolejki są masakryczne (mój rekord to 3h czekania) ale miejmy nadzieję, że to się zmieni.
Mam też prośbę, logujcie się na ventrilo, wczoraj byłem w grze od 21-3 i nikt nawet nie zawitał na venta. Wystarczy być na nasłuchu.
Pozdrawiam
Kryszpin
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 121


« Reply #2 on: September 22, 2009, 02:35:17 PM »

Ja bym zalozyl, ale nie wiem kiedy bede mial doplyw kasy - wiec kiedy nastapi zakup wlasciwego pudelka aiona :)

ps.
czy ktos kupowal na
http://www.gamecodes.pl/aion.html

ps.
teraz jestem w jednej pl gildii (w oczekiwaniu na twierdze) mysle ze mozna bedzie z nimi zalozyc ally jak juz Twierdza powstanie


Cypisek
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 136


SWTOR Bounty Hunter Migotka


« Reply #3 on: September 22, 2009, 04:38:00 PM »

Nie wiem o jakich kolejkach mówicie, ja nie mam problemów z zalogowaniem się.  ;) i nie stałem w kolejce. Może dlatego że loguję się  w okolicach 16-17.
   Proponuję, aby ten kto pierwszy zgromadzi 12 000 kinah (koszt założenia legionu) założył gildię i poinformował o tym resztę na forum w tym temacie.


Andarist
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 34


« Reply #4 on: September 22, 2009, 05:17:14 PM »

12000 to troche dużo jak dla jednej osoby na początek, ja 5000 mogę dać, może ktoś się jeszcze dołoży i dziś na vencie dogadamy szczegóły.
Ja loguje się do gry około 21-22 wtedy mogę przekazać kasę.
Pozdrawiam
Kryszpin
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 121


« Reply #5 on: September 22, 2009, 06:12:20 PM »

Ja mam kase - i moge sie dorzucic, ale  - jak mowie jesli mialbym zalozyc gildie istnieje niebezpeczenstwo ze na tydzien lub dwa znikne..  zaraz na poczatku
Cypisek
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 136


SWTOR Bounty Hunter Migotka


« Reply #6 on: September 22, 2009, 07:15:21 PM »

Już jest wasza ukochana Twierdza istnieje. :)
Po zapisy kierować się do Migotki.

whiteze
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #7 on: September 22, 2009, 07:43:30 PM »

Witam.

Moge zapraszac do Legionu piszcie do mnie.

Cedrus - Cleric
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #8 on: September 22, 2009, 10:14:35 PM »

Mam jeszcze okolo godziny oczekiwania zeby sie zalogowac, wiec sobie dzis daruje. Padla mi karta graficzna i dopiero teraz jestem w stanie odpalic cokolwiek na zastepczym sprzecie. Cos mi sie wydaje, ze sporo czasu spedze w kolejce i mam nadzieje ze szybko cos z tym zrobia. Tymczasem czas ten wykorzystam na FE ;)
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #9 on: September 22, 2009, 10:25:16 PM »

nie wykorzystasz bo do 23 serwer lezy w FE  ;)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #10 on: September 22, 2009, 10:35:13 PM »

A sie juz lognalem do Aiona wlasnie. Ale i tak zaraz trzeba isc pospac troche, wiec nie pogram dzis za duzo. Nikogo z Twierdzy tez pewnie nie zlapie :P
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #11 on: September 23, 2009, 03:49:35 AM »

Na Gorgosie kolejki zaczynają się po 18. Wcześniej nie ma żadnych problemów.

Serio na Castorze nie ma kolejek? O.o Może ludzie uciekli po tym jak Rosjanie zaczęli wywalać serwer. :D

Migotka mi dziś gdzieś mignęła a Cedrus... Cedrus Ty wiesz, że w Aionie nie można kraść expa, dobijając czyjegoś moba? Exp rozdawany jest procentowo w zależności od zadanego przez gracza dmg (nie mówimy o party). Loot dostaje też tylko ten gracz, który zadał najwięcej dmg. O kradzieży killa można jedynie mówić jeśli mob był do Questa, wtedy faktycznie zalicza tylko temu, kto dobił. Jest to IMO bardzo fajnie zrobione.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #12 on: September 23, 2009, 06:58:19 AM »

Szkoda tylko, ze jak ktos Ci ukradnie moba nie mozna mu wyjasnic mocnymi argumentami bledu, jaki popelnil ;)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #13 on: September 23, 2009, 07:43:40 AM »

Ks-erstwo (Kill Steal) na maxa jest teraz, zwłaszcza magowie kradną wszelkie mobki, jak się tylko da.
Wogóle nie widzę Twierdzy na liście legionów.
whiteze
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #14 on: September 23, 2009, 09:34:02 AM »

Cedrus... Cedrus Ty wiesz, że w Aionie nie można kraść expa, dobijając czyjegoś moba?

Coz to ma ze mna do roboty? Ze tak to dziala zdazylem sie zorientowac po kilku razach jak mi ktos moba podwedzil ,sam nie ma zwyczaju... ,lekarstwem na to jest zmiana channel-a.
Pages: [1] 2 3 ... 5
  Print