Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: Krótka opinia, please  (Read 12456 times)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #30 on: September 29, 2009, 03:36:33 PM »

Quote from: Axe
Ale tworzenie altów w celach kompletowania setów? No bądźmy poważni - nie o to chyba chodzi w graniu, nie? Jak Ci się spodoba inna postać, to założysz kolejnych kilka altów aby z kolei tej postaci skompletować set? To już raczej należałoby skłonić devsów do zmiany zasad questu lub chociaż do wprowadzenia możliwości dowolnego przekazywania nagród.
Tak, zgadzam się, że Quest jest durny do potęgi, ale taki jest... I nie chodzi o skompletowanie wielu setów armorów dla każdego alta, ale JEDNEGO DLA JEDNEJ POSTACI. Na szczeście armor ten jest bardzo dobry i starcza nawet do 50lvl, a można go przerzucać między swoimi postaciami zmieniając nawet rodzaj z cloth na płytę. Jednak wpierw trzeba go zdobyć a to oznacza 5 postaci na 30lvl. :P Do tego set ma unikalny wygląd i można użyć go do kopiowania skinu.
A no i jeszcze taki szczegół, że dopiero po skompletowaniu całego setu (5 części) odblokowuje Ci się quest na unikalną Abbyss Weapon. To jest nawet bardziej porąbane, ne? ;P

Iago, Daeva prócz jednego rodu (NPC oczywiście), nie mogą nosić nazwisk. Tak jest w lore i tego się trzymają. Imiona mogą być tylko jednoczłonowe z jedną wielką literą na początku.


Pictures, Instancje są. Pierwsza na 25lvl jako treningowa taka... Późniejsze dopiero od 40lvl, a trochę czasu zabiera nim się ten level osiągnie. Na razie żadnej nie widziałem, więc nie mogę powiedzieć z czym to się je.
Kryszpin
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 121


« Reply #31 on: September 30, 2009, 09:46:18 AM »

Dokładnie - wszystko jest kwestią odpowiednich doborów sprzętu. No i oczywiście - pałętanie się po Abyss samotnie to dopraszanie się o kłopoty ;)

normalnie jak po Warszawskiej Pradze
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #32 on: September 30, 2009, 04:47:38 PM »


[/quote]

normalnie jak po Warszawskiej Pradze
[/quote]

a tam od razu jakieś ogólniki
Praga to tak wielki obszar, że nie koniecznie jest prawdą to co piszesz:)
Luna
Kryszpin
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 121


« Reply #33 on: September 30, 2009, 07:11:01 PM »

a tam od razu jakieś ogólniki
Praga to tak wielki obszar, że nie koniecznie jest prawdą to co piszesz:)
Luna

Zalezy czego sie tam szuka ;)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #34 on: September 30, 2009, 10:57:24 PM »

Kurcze chyba sie jutro zaloguje i pogram, jakos zescie mnie jednak zachecili :).
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #35 on: October 01, 2009, 01:28:00 PM »

No nie wiem - przeprosić teraz?  ;D
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #36 on: October 01, 2009, 01:45:01 PM »

 :P
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #37 on: October 01, 2009, 03:44:32 PM »

No nie wiem - przeprosić teraz?  ;D

A tam, Ciesz się z powortu jednego zaślepionego FE :)
czekamy na resztę, hip hip hurra
Luna
Archoon
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 99


Archoonn


« Reply #38 on: October 13, 2009, 12:13:24 PM »

Chyba już wszystko zostało powiedziane.
Jednak na dzień 13 października mogę powiedzieć, że kolejki są coraz krótsze. Średnio loguję się ok 22:00 i jak kiedyś czekałem 2h+, to teraz jest to około 5 minut.

CTD się zdarzyło kilka razy. Było to u mnie poprzedzone zniknięciem tekstur z postaci albo stop klatką. Ale zawsze gdy od razu logowałem się do gry, to wbijałem się bez kolejki.

Do tego mam 19 lvl i jeszcze ani razu nie expiłem. Po prostu ciągle robię tylko questy. A nawet jak później mi przyjdzie grindować, to z tego co słyszałem to jest spokojny grind, a nie hyper koks 10h dziennie przez 5 dni w tygodniu przez półtora roku znany np. z Lineage 2.
Zresztą już są pierwsze 50 lvl w niecały miesiąc od premiery, więc ktoś normalny osiągnie to w max kilka miesięcy, a nie jak 83lvl w L2 przez 2 lata koskania.

A tak od siebie dodam, że od czasu jak zostawiłem L2 jakieś 2 lata temu to nie mogłem się w żadnym MMORPG odnaleźć na dobre. Dopiero AION dał mi tą możliwość i wiem, że zostanę tu na dłużej :)

Można gdzieś obejrzeć więcej screenów z wyglądem postaci/zbroi/broni itd.?

Widzę, że wszyscy pominęli to pytanie, to daję linka do świetnej strony:
Suits Show lvl 20-50
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #39 on: October 15, 2009, 10:00:42 AM »

zgadza sie, kolejki przeszły do historii
Pages: 1 2 [3]
  Print