Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Belatrix - Aplikacja  (Read 2300 times)
Belatrix
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: June 06, 2012, 05:06:31 AM »

1. Nick, klasa, level postaci, serwer na jakim się znajduje?

Belatrix , mag lvl postaci obecnie 18 ( wiem ze rekrutacja byla wczesniej od 35 lvl teraz chyba od 50 takze jak cos poczekam do 50 ) , serwer oczywiscie Essenia

2. Wiek?

28

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Jeżeli chodzi o Tera Online to gram od weekendu a wiec jeszcze w zadnej nie bylem, a jezeli chodzi o cała kariere gracza to : The Undertakers ( World of Warcraft The Sha'tar ) Badmoon Company WoW The Sha'tar ( nie doszlo do zmiany guildii poprsostu alt gral w innej guildii ) , The Undertakers ( Rift )

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Jeden z 4 głównych zalozycieli Guildii The Undertakers w grze World of Warcraft na serwerze The Sha'tar ( Najwieksza Polska Guildiia na serwerze ) , pelnienie funckji skarbnika oraz jeden z zarzadzajacych sekcja arenowa w The undertakers

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Na czacie w Tera oraz wczoraj jak w glownym miescie mieliscie zgrupowanie



7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Kiedys wielki maniak gier komputerowych ( raidowanie do poznych godzin ) obecnie troche wystopowalem najczesciej granie po 3 - 4 godzinny dziennie, a tak to komunikatywny osobnik

8. Czy ktos może Cię zarekomendować?
Nie

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Magiem w Terze to Tylko DPS z tego co mi wiadomo a tak to w swojej karierze to chyba juz wszytskim gralem od tankowania po combat healera na arenach

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

PVP przedewszystkim wedlug mojej opinie potrzeba tam wiecej skilla niz w pve ( taktyki zawsze mozna sie nauczyc a zachowania gracza nie koniecznie ) jezeli chodzi o raidowanie to pomoge jezeli zajdzie taka potrzeba 

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

w Terze to chyba chodzi o glyphy to skilli a wiec tak

12. Rajdy

Raczej weeendy odpadaja ale nie moge powiedziec na 100 % wszystko zalezne od real life time

13. Dodatkowy opis czasu gry.

od 20 - do 1

14. Opisz swoje cele w grze.

PVP glownie chodzi o Areny ktore maja sie pojawic a na chwile obecna Q z world pvp (/ nie mylic z gankowanie 60 lvl 11  )

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie Twierdzy ?

Nie mi to oceniac ale sadze ze kazda osoba zawsze moze wniesc cos ciekawego do Guildii

16. Podaj parametry komputera.

Oj moge podac pozniej teraz jestes na laptopie ale sadze ze odpowiedz '' Tera mi dziala na najwyzszych ustawieniach '' powinna wystarczyc

17. Zapoznałem się z regulaminem Twierdzy oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Tak


Ryutaro
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2



« Reply #1 on: June 06, 2012, 08:27:36 AM »


15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Nie mi to oceniac ale sadze ze kazda osoba zawsze moze wniesc cos ciekawego do Guildii

IX Kohorty? :P
Belatrix
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #2 on: June 06, 2012, 08:31:48 AM »

hehehe dobra wtopa :) mozna powiedziec ze busted :P Ale to przez ta wczesna godzine takie wpadki sie dzieja.....zaraz poprawie :D
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #3 on: June 06, 2012, 10:05:35 AM »

Witamy, widzę, że treść podania kopiowana z forum IX kohorty ;p
U nas nie trzeba pisać takiej litanii ;]
In Game odezwij się do Deco, Abi lub Miriam.
Pozdrawiam.
Mirackle
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 379



« Reply #4 on: June 06, 2012, 06:24:50 PM »

Nie do końca dobra kopa z IX Kohorty bo nie ma specyfikacji technicznej sprzętu na jakim uruchamia Tere online.
Aplikowałeś do nas bo nie podałeś jaki masz CPU/GPU Procek/Grafa RAM ?:)
Pages: [1]
  Print