Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: lucianwerewolf  (Read 3001 times)
lucianwerewolf
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5



« on: March 01, 2014, 12:35:08 PM »

1. Lucian Werewolf (Dragonknight)/ Nord / rola: walka w zwarciu- DD

2. Ukończone 22 lata

3. Za wczesnego młodu parę lat w Lineage2 (bodajże 4), potem ok 1,5 roku w Wow'a. Trochę też grałem w jedno MMO ale
 nie mogę sobie przypomnieć tytułu.. Może kiedyś :P

4. Na imię mam Karol. Seria The Elder Scrools jest moją ulubioną odkąd mając bodajże 6 lat pierwszy raz zagrałem w PRG, a było to właśnie The Elder Scrools II: Daggerfall. W sumie, to zawsze lubiłem walczyć w zwarciu. Nigdy nie odpowiadało mi stanie z łukiem z tyłu, wolę podejść do przeciwnika i zrboić z niego jogobellę własnym mieczem ;) Poza tym, jestem wielkim fanem likantropii, więc -jeśli zostanę przyjęty- będziecie mieli zwierzaka w gildii ;) (właściwie to chyba zaczęło się od Daggerfall'a, bo tam przez przypadek zostałem wilkołakiem i bardzo mi się to spodobało :P Lubię też gry typu: Battlefield 4, Smite, LoL. To tyle odnośnie grania. Z tych o sobie, to mogę powiedzieć, że oprócz grania, lubię też posłuchac dobrej muzyki (tak, wiem.. "dobra" jest tu uwarunkowane gustem, ale to szczegół :P ) , trochę fechtuję bronią białą, głównie mieczami (uważam, ze całkiem nieźle mi idzie), byłem członkiem i współzałożycielem grupy rekonstrukcji historycznej przez parę lat, ale potem drogi mi się z nimi trochę rozeszły, że tak to pozwolę sobie ująć. Cóż tam jeszcze.... Uczę się w technikum zaocznie (w tym roku kończę i nie wiem czy pójdę dalej i jeśli już to gdzie), pracuję, oraz czasami też zbieram moją ekipę u mnie i sobie ćwiczymy ;) To by było tyle o mnie... bynajmniej na początek ;)

5. Przeczytałem regulamin i kodeks Twierdzy, zgadzam się z ich warunkami i akceptuję je.
Queil
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 110



« Reply #1 on: March 01, 2014, 12:38:34 PM »

Podanie Zaakceptowane :) witam w twierdzy  i gratuluje wyboru jedynej słusznej przemiany czyli wilkołaka :D
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #2 on: March 01, 2014, 12:46:03 PM »

Jak masz bete to jaki masz nick w grze ?
lucianwerewolf
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5



« Reply #3 on: March 01, 2014, 12:47:31 PM »

Taki, jak w podaniu: Lucian Werewolf (tak, ze spacją :P ) btw, było by miło dostać jakąć wtykę na TS3 ;)
Queil
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 110



« Reply #4 on: March 01, 2014, 12:50:58 PM »

przyjmiesz Luciana Perun ? ja teraz nie za bardzo mogę wejść do gry
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #5 on: March 01, 2014, 12:57:51 PM »

Poszedl inv
Gothri
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11



« Reply #6 on: March 01, 2014, 03:06:57 PM »

To ja tez inv poprosze

W koncu to ja tu mlodszego brata sciaglem :P

Jeszcze co najmniej 2 ziomkow prawdopodobnie sciagne, ktorzy ze mna w l2, tere i rifta grali ;]
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #7 on: March 01, 2014, 05:37:59 PM »

Dostales juz ?
Gothri
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11



« Reply #8 on: March 02, 2014, 11:51:45 AM »

Mam dzięki.
Pages: [1]
  Print