Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12
  Print  
Autor Topic: MIEJSCE NA PODPISY WEWNĘTRZNEGO REGULAMINU TWIERDZY WAR  (Read 67474 times)
Dedis
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Reply #60 on: May 18, 2009, 11:43:14 PM »

Regulamin akceptuje.   Przeczytam dokładnie później:P   ale tak pobieżnie zgadzam się ze wszystkim:)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #61 on: May 19, 2009, 03:48:08 AM »

"Regulamin, który uwzględniałbym kompletnie wszystko miałby 500 stron i nikt by go nie przeczytał"
Jakbyś dodał do niego kilku bohaterów i jakąś fabułę, to czemu nie? ;D

"PS. A regulamin jest 0.50 dlatego, że wiedziałem, że znajdziecie w nim kilka oczywistych niedopatrzeń, które warto zmienić w przyszłości, a których my nie zauważyliśmy. Dla przykładu brak dopisku do punktu o tym że jak nie ma GM-a to ktoś inny może dawać hasło do Ventrilo :). Natomiast meritum regulaminu nie podlega dyskusji."
No i okej. Cieszę się, że zwróciłem Wam uwagę na pewne rzeczy, które być może weźmiecie pod uwagę przy wersji 0.60. Szkoda Kerroth, że w sprawie banku nie zdołałem Cię przekonać byś postawił na dobrą wolę graczy zamiast wymyślać "obowiązku", ale jeszcze kiedyś o tym pogadamy. ;)
Ja w każdym razie nie zamierzam zmienić swojego nastawienia i dalej chętnie będę wspierał gildię, ale z własnej woli, a nie z poczucia obowiązku. Zresztą już Ci mówiłem, że więcej u mnie można zdziałać prośbą niż rozkazem. Jak dotąd jednak się nie skarżyłeś na moje zaangażowanie, więc taki układ możemy chyba uznać, co? :)


Z regulaminem się zapoznałem i go akceptuję. Korzyści bycia w Twierdzy są niezaprzeczalne.
dirval
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43


« Reply #62 on: May 19, 2009, 06:57:21 AM »

Akceptuję.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #63 on: May 19, 2009, 07:47:18 AM »

Trochę nie rozumiem Gwyn z czym masz problem jeśli chodzi o bank.

"2.   Gracze będący w Twierdzy zobowiązują się do wkładania rzeczy do banku. W zamian za wkładanie przedmiotów do banku mogą korzystać z przedmiotów wkładanych przez innych. Szczególnie mile widziane są przedmioty setowe, talizmany permanentne i +16 5d, a także składniki i stabilizatory niezbędne do robienia mikstur hybrydowych."

Zapewne chodzi Ci o "zobowiązują się" - no i ok, ja się zobowiązuję. Jak coś mam to wrzucam do banku (już nie jedną część seta tam wsadziłem), Ty też tak robisz. Jak i pewnie wielu innych graczy - nie widzę tu problemu.

Tym bardziej, że nikt nad graczem z kijem nie stoi (prawda?). Wg mnie nadal obowiązuje w tym przypadku dobrowolność. Zresztą kawałek dalej mamy fragment który rozwiewa chyba wszystkie wątpliwości:

"PRZYPOMINAMY: Jeśli bierzesz coś z banku tym samym zobowiązujesz się do tego, że kiedyś coś do niego wrzucisz. Szczególnie tyczy się to osób na 40 poziomie. Bank nie polega na tym, że grupka maniaków-oficerów siedzi wraz z GM-em po nocach żeby były przedmioty tylko na tym, że WZAJEMNIE wymieniamy się przedmiotami."
(istotne fragmenty pogrubione)

Biorę - to i daję. Myśle że uczciwy układ.



RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #64 on: May 19, 2009, 07:54:49 AM »

Ty chyba nie przeczytales regulaminu o ktorym dyskutujesz:
"Przedmioty setowe BOE wypadające w trakcie gry obowiązkowo trafiają do banku, chyba że są potrzebne graczowi do ubrania się lub w momencie gdy dany gracz wszedł w posiadanie tego przedmiotu gdy w banku są już takie przynajmniej 2 przedmioty."
Jak twoim zdaniem DOBROWOLNOSC da sie polaczyc z OBOWIAZKOWO?
Bardzo mnie to ciekawi.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #65 on: May 19, 2009, 08:03:19 AM »

Ty chyba nie przeczytales regulaminu o ktorym dyskutujesz:
"Przedmioty setowe BOE wypadające w trakcie gry obowiązkowo trafiają do banku, chyba że są potrzebne graczowi do ubrania się lub w momencie gdy dany gracz wszedł w posiadanie tego przedmiotu gdy w banku są już takie przynajmniej 2 przedmioty."
Jak twoim zdaniem DOBROWOLNOSC da sie polaczyc z OBOWIAZKOWO?
Bardzo mnie to ciekawi.
Ok masz mnie.

Ale przypomnij mi - jakie przedmioty setowe są BOE? Rękawice i buty? Pasek?
Masz jakiś problem z wrzuceniem tego do banku? Tym bardziej, że na AH i w guild banku tego od groma.
Nadal nie widzę problemów, bo i tak to robie cały czas.
tolmondo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #66 on: May 19, 2009, 08:58:54 AM »

Przeczytałem i akceptuję
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #67 on: May 19, 2009, 09:19:50 AM »

od groma rekawic widziales? a ja jakos nie bardzo widzialem od groma butow rekawic czy paskow invaderow... a jak juz jest na AH to za gruba kase...

ehhhh

po wymianie zdan z Songiem:
xxx
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #68 on: May 19, 2009, 09:25:32 AM »

Dziekuje Raj ;) :o Bo oboje wiemy ze pomagasz innym tak samo jak inni pomagaja.

 Inviderow tez bedzie z czasem ful lecialo, a w ten sposob szybciej wszyscy dostana swoje tom unlocki za set czesci.   Ja swoje butki Invidera oddalem naszemu dps Amowi, nawet nie sprawdzajac ile na ah kosztuja ;)

 
Gurling
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 41


« Reply #69 on: May 19, 2009, 09:43:59 AM »

Hm! Wizardzkie mędrki ...  >:(
Ja od roboty toporem jestem, a nie od czytania......
ale niech będzie . podpisuję
Gronstalf
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #70 on: May 19, 2009, 10:55:02 AM »

Przeczytane zakceptowane
Mithr
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #71 on: May 19, 2009, 11:06:20 AM »

przejrzane, akaptów małym druczkiem (70% na podatki ) nie stwierdzono ;).
Szarlej(Keleborn)
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #72 on: May 19, 2009, 03:59:08 PM »

Dobra zanim znowu zapomnę.

Przeczytane, zaakceptowane.
Skargir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #73 on: May 21, 2009, 01:44:51 PM »

przeczytane, zaakceptowane.
taka mała dygresja, zróbcie porządek w banku, bo co z tego, że mam trochę talizmanów które mi do niczego sie nie przydadzą, jak ich włożyć z braku miejsca nie jestem w stanie.
Marcusd
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15



WWW
« Reply #74 on: May 22, 2009, 12:46:15 AM »

Przeczytałem i sie zgadzam
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12
  Print