Pages: 1 2 [3] 4 5
  Print  
Autor Topic: open beta dla wszystkich  (Read 18762 times)
Fland
Gość
« Reply #30 on: September 05, 2008, 11:26:20 AM »

Jak jest?
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #31 on: September 05, 2008, 11:27:18 AM »


Przeciez jeszcze nie ma gry online.  O co chozi ?

jest.... :D

Co wy chrzanicie?  jak jest jak jeszcze nie można nawet kluczy wpisać.  Nie jestuj mnie tutaj tylko INFO linki, co i jak dlaczego.

The wait is almost over! We will be opening the servers for the open beta on Sunday 7th September. For many this will be your first taste of WAR and we want you to be ready. The servers will open in the early afternoon and from that point on you will be able to fight for your realm on the battlefields of the Old World.

Make sure you have already downloaded your client which is available from our download page here and you will be ready for battle! All existing beta testers, all Collector's Edition Pre-orders, Premium Standard Edition Pre-orders and all who received open beta keys through community promotions will be eligible to take part.

A world of adventure and conflict awaits you and we can't wait to see you there.

Wg tej informacji, po prostu zmyślacie ;D
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #32 on: September 05, 2008, 11:27:41 AM »

a kto ci powiedział że w EU jest? :D

http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsArticle.war?id=214
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #33 on: September 05, 2008, 11:29:56 AM »

a kto ci powiedział że w EU jest? :D

Ciężko kurde od razu powiedzieć ze w us? Trzeba 3x postów?

 Regulamin kurka se forumowy sprawdźcie, na temat informatywnych postów. 

 
Fland
Gość
« Reply #34 on: September 05, 2008, 11:44:24 AM »

Hyhyhy chlopakow sie jaja trzymaja ^^
Asmodeus
Gość
« Reply #35 on: September 05, 2008, 11:57:32 AM »

heh ,ale afera :P   za 2 godziny zrobie shamanka na serverze us  bo dzis wlacza o 14 zapewne. Zaciagnelem patcha to potestuje ustawienia grafiki itp przy okazji  bo o chyba to dodał miedzy innymi.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #36 on: September 05, 2008, 12:27:54 PM »

hyhy

ja po extensive reading na temat zmian w zealocie i w magusie chyba tez zrobie zielonego kurdupla :P
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #37 on: September 05, 2008, 12:30:00 PM »

hyhy

ja po extensive reading na temat zmian w zealocie i w magusie chyba tez zrobie zielonego kurdupla :P

Marakai, kurde, jak mówisz A to mów i resztę. Dal byś jakiś link do poczytania. A tak człowiek od zmysłów odchodzi... LINK DAMIT!!!
Fland
Gość
« Reply #38 on: September 05, 2008, 12:30:43 PM »

Ej zeby sie nie okazalo ze kazdy bedzie gral szamanem :D
Raelh
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 32


« Reply #39 on: September 05, 2008, 01:05:00 PM »

Stado zielonych brzydali - kurdupli  ;D a i tak będę grał Squig Herderem.
Fland
Gość
« Reply #40 on: September 05, 2008, 01:08:57 PM »

Jak szaman nie wypali to wezme DoK- a, granie magami itp mnie odpycha ostatnio.
Dioxin
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 134



« Reply #41 on: September 05, 2008, 03:57:25 PM »

heh ,ale afera :P   za 2 godziny zrobie shamanka na serverze us  bo dzis wlacza o 14 zapewne. Zaciagnelem patcha to potestuje ustawienia grafiki itp przy okazji  bo o chyba to dodał miedzy innymi.

Ty to jesteś Asmo straszny hipokryta, żeby nie napisać coś gorszego. Kilka dni temu dałem posta a propos bety na serwery US. Oto twoja odpowiedź w tym temacie:

" kupowanie na us(gdzie sa lagi bo sie gra z europy) moze tylko popsuc zabawe i zniechecic."

Zaznaczam, ze koszt klucza na us betę to mówiąc najogólniej 1 browar i paluszki w knajpie (5$). A teraz się Asmo pucujesz, że na us będziesz grał podczas gdy inni będą czekać z niecierpliwością na ue. Żebyś się tylko lagami nie zniechęcił... a może akurat jesteś w USA? Generalnie wyszło jakoś tak syfiasto, nie?
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #42 on: September 05, 2008, 04:11:42 PM »

Sssam sssam ... klienta ... do gry ofc =D
Asmodeus
Gość
« Reply #43 on: September 05, 2008, 05:01:34 PM »

Lagowac nie laguje , tak jakby poprawili.  Magus niby lepiej z dps ,ale to ciagle nie to. war priesci i wizardzi ownuja na scenariach na 5 ,1 destro wygrał.
Teraz wpada 2-3 razy wiecej kaski   zwiekszyli tez drop rate itemkow ciekawszych.

A co do hypokryzji bonhart,  bylbym hipokryta gdybym pisal ,ze nie kupuj bo nie warto  ja tez nie bede gral.   To ze us ob wystartowala szybciej o 2dni to przeciez nie moja wina, info o tym podali wczoraj. Tak ze twoje pretensje  sa troche nie tego.(a jesli chodzi o szczegol to nie jest ob tylko next prev week dla beciarzy i preorderowcow ek +ci co byli wylosowani 2 tyg temu, wiec klucz za 5$ raczej by nie pomogl w pograniu, aczkolwiek moge sie mylic)

Ob miala wystartowac rownoczesnie w us i eu  do tego w eu klucze do ob za darmo.  Uwazasz ze moja rada byla wprowadzeniem w blad ? ty chciales placic  ,a klucze w eu za friko. Przepraszam  jestem jasnowidzem  przewidzialem ze mozna bedzie grac  na us servach 2 dni wczesniej, zrobilem to specjalnie> wprowadzilem w blad.
Bonhart  zastanow sie co ty piszesz!
p.s
stoi  5 serverow , a wczesniej bylo ich znacznie wiecej(2 tyg temu)    wiec to nie jest ob bo chetnych byloby wiecej i wiecej ludzi by gralo.Zapewne chca przetestowac servy  przed ob lub cos w tym guscie.

Specjalnie sprawdzilem bo mnie zirytowales bonhart  : dzis  i jutro trwa preview wekend plus , stoi 5 serverow z załadowanym patchem 4.1. Chca sprawdzic i przetestowac  2 tiery  przed ob ktory ruszy w niedziele.TYLKO pograc sobie moga beciarze, preorderowcy ek i osoby zaproszone 2 tyg temu do 1 prev weeka, nikt wiecej...  Wiec twoj klucz za 5 $  przydalby ci sie jak ...
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #44 on: September 05, 2008, 05:38:42 PM »

czy magus ma skilla/taktyke demonic armor???????????????????????????????
Pages: 1 2 [3] 4 5
  Print