Poll
Question: Czy będziesz grać w Guild Wars 2 (PRE BW3)  (Voting closed: July 30, 2012, 08:43:59 PM)
Tak - 36 (41.9%)
Może - 8 (9.3%)
Nie - 6 (7%)
Total Voters: 49

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26
  Print  
Autor Topic: Guild Wars 2 - Dyskusja Ogólna  (Read 103094 times)
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #105 on: May 12, 2012, 04:20:35 PM »

O dodatkowych slotach na torebki to nie wiedziałem. Rzeczywiście jest to ułatwienie, oczywiste że bardzo pomocne, ale według mnie nadal zbędne do normalnej gry. Liczę tylko na to, że nie popsują tego i nie dadzą do sklepu jakiś super mega itemów, czy możliwości wykupienia setów z rajdów, itp. Dużym plusem tego sklepiku jest to, że gemy można kupić za walutę gry. Jeśli jest coś w sklepie, co nam się podoba. wystarczy tylko grać. Poczekamy, zobaczymy jak to się rozwinie. A co do ceny kolekcjonerki, to 500 zł to trochę za dużo jak dla mnie. Nie mam zamiaru jej kupować, ale to i tak dużo. Ale taka cena wynika z marnego kursu walut. CD-Projekt prowadzi rozmowy z wydawcą w sprawie dostosowania cen do polskich realiów. Ale jeszcze nic istotnego nie wiadomo, albo Ja nie wiem.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #106 on: May 12, 2012, 07:12:35 PM »

A co do ceny kolekcjonerki, to 500 zł to trochę za dużo jak dla mnie.  Nie mam zamiaru jej kupować, ale to i tak dużo. Ale taka cena wynika z  marnego kursu walut. CD-Projekt prowadzi rozmowy z wydawcą w sprawie  dostosowania cen do polskich realiów.
Guzik prawda, że chodzi o kurs walut. Inne kolekcjonerki potrafią kosztować 200 parę złotych i być bogatsze w gadżety niż GW2 EK. Niestety od kosmicznej ceny SWTOR EK, zaczął się paskudny trend.

Ale jeszcze nic istotnego nie wiadomo, albo Ja nie wiem.
Hmm... Chyba przespałeś ostatni miesiąc. ;) Negocjacje już dawno są zamknięte i za zbyt udane ich uznać nie można.
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #107 on: May 12, 2012, 07:57:47 PM »

Możliwe, że przespałem, bo nie miałen wystarczająco czasu ostatnio na dokładne śledzenie wszystkiego. A co do astronomicznych cen kolekcjonerki. Opieralem się jak widać na przestarzałych informacjach. Jestem pewien że było kiedyś mówione, że  dla Nich cena jest normalna, ale dla Nas, po przeliczeniu na złotówki jest beznadziejna. I wtedy CD-Projekt miał negocjować lepsze ceny.

Teraz nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie. Widzę, że trochę info mnie ominęło, dlatego pytam. Wiadomo coś na temat, czy będzie w końcu Polska wersja. Wiem, że CD-P negocjował i rozważał taka możliwość Żadnych konkretów nie widziałem, ani nie czytałem, ale mogło mi coś umknąć. Ktoś coś wie na ten temat?
Arthua
Gość
« Reply #108 on: May 13, 2012, 05:44:45 PM »

to co w poniedziałek o 20:00 zaczynamy testowanie?
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #109 on: May 13, 2012, 08:56:23 PM »

Mi się na razie nie spieszy. Nie kupiłem i raczej nie kupię GW2 przed premierą. Wolę pojechać sobie do Empiku, zakupić, zjeść pizzę. W drodze do domu gadać z kumplem kto kim jak gdzie gra. Zainstalować i cieszyć się grą.
A najbliższe testy są próbą wytrzymałości serwerów, więc pewnie będzie jeden Wielki Lag Morderca.   ;)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #110 on: May 13, 2012, 10:18:31 PM »

A najbliższe testy są próbą wytrzymałości serwerów, więc pewnie będzie jeden Wielki Lag Morderca.   ;)
Tak jak mówi. Ale i tak spróbuję się zalogować ;)
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #111 on: May 13, 2012, 10:34:22 PM »

No nie wiem, w weekendowej becie miałem 0 lagów, 0 crashy.
Arthua
Gość
« Reply #112 on: May 14, 2012, 07:20:04 AM »

a moje pierwsze pozytywne wrażenia (póki co) to jak zobaczyłem że cała gra jest przechowywana w dwóch plikach, piękne to jest
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #113 on: May 14, 2012, 10:52:28 PM »

Wiem, że CD-P negocjował i rozważał taka możliwość Żadnych konkretów nie widziałem, ani nie czytałem, ale mogło mi coś umknąć. Ktoś coś wie na ten temat?
Jak zrobią to będzie. Ściągnie się wtedy wraz z kolejną aktualizacją. Nic dokupywać nie będzie trzeba. Jakkolwiek osobiście mam nadzieję, że nie będzie "autorskich i kreatywnych" tłumaczeń jak przy GW1. :P

Ja dziś zajrzałem do stress testa sprawdzić tylko czy zrobili coś z overflowami. Niestety nic. Nadal grać w party nie można, bo rozrzuca ludzi po różnych layerach. :/
Arthua
Gość
« Reply #114 on: May 15, 2012, 07:12:20 AM »

moje pierwsze wrażenia:
- 45 min klikania żeby się połączyć... wth chyba dosłownie wzięli do serca słowa stress test
- uff w końcu się udało zalogować, ok to jaki serwer wybrać -> patrz forum, aha reign of fire czy jakoś tak, cyk ... rozłączono, po 20 próbach, ok może spróbujemy inny serwer, może w stanach ... udało się :)
- tworzenie postaci - human - kobieta - eee już zaczyna mi się to podobać :p
- ok, pierwsze questy, tłum taki że poczułem się jak w PRL'u kolejki do wszystkiego kurna nie można się dopchać żeby robala ubić,
- po przebrnięciu przez pierwsze questy, jakieś instancje zrobiło się luźniej i fajniej
- pierwsze wrażenie pozytywne, chociaż niezbyt dużo udało się zobaczyć, gra na pewno ma potencjał, zobaczymy jak zostanie wykorzystany
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #115 on: May 15, 2012, 09:07:48 AM »

Ja wbiłem się od razu o 20:00 pogralem warriorem i około 22:00 przelogowałem na guardiana. Zero problemów z logowaniem. Lagi pojawiły się raz. Użycie skilla skutkowało po kilku sekundach. Postacią melee zrobiło się nieciekawie. Parę minut później odpuściło. W sumie pograłem bez przerw do okolic 24:00.
Inna sprawa. I warriora i guarda uzbroiłem w dwuręczniak. No i jakoś tak warriorem szło jak krew z nosa, a guardianem się wymiatało. Zero traitów, podobny level, średnio z używaniem skilli, podobnie się ruszałem.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #116 on: May 15, 2012, 09:15:19 PM »

Posłuchajcie jaki wokal ma gość z okolic 1:00:
http://www.youtube.com/watch?v=Te4FK_6JLwE
Isfar
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43



« Reply #117 on: May 15, 2012, 09:53:53 PM »

Niesamowite te głosy i myślę ze idealnie pasują o postaci a szczególnie ten charr :)
A tu mam coś dla testerów i przyszłych graczy GW2 sporo recept dla wszystkich craftingów CRAFT TOOL : http://gw2.luna-atra.fr/craft_tool/
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #118 on: May 16, 2012, 07:50:17 AM »

E tam. Ją wolę nie znać recept i potem mieć zabawę z odkrywania ich. Jak już dają taka możliwość, to czemu nie skorzystać? A spisu recept używać tylko w ostateczności.
Arthua
Gość
« Reply #119 on: May 16, 2012, 09:06:26 AM »

stronka do recek jest ok, można sobie zobaczyć ogólnie zakres jaki planowany jest w grze, ale co do zawartości to jak wyżej, warto zostawić sobie smaczek odkrywania nieznanego, oraz tak informacyjnie tylko uprzedzę że nie ma co się sugerować zawartością tej stronki, bo większość atrybutów dla umieszczonych tam przedmiotów ma takie same wartości...
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26
  Print