Poll
Question: Czy będziesz grać w Guild Wars 2 (PRE BW3)  (Voting closed: July 30, 2012, 08:43:59 PM)
Tak - 36 (41.9%)
Może - 8 (9.3%)
Nie - 6 (7%)
Total Voters: 49

Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 26
  Print  
Autor Topic: Guild Wars 2 - Dyskusja Ogólna  (Read 103093 times)
Boodny
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 116


« Reply #150 on: June 14, 2012, 07:48:35 PM »

W becie nie ma asury i sylvari stąd nie ma z nimi żadnych filmików.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #151 on: June 15, 2012, 12:56:10 PM »

W becie nie ma asury i sylvari stąd nie ma z nimi żadnych filmików.

To przestaje się martwić, że dostępu nie mam :( (wciąż pamiętam ten tekst "Czemu wy fajtłapy wciąż walicie głową w nieprzebity mur mojego intelektu" czy jakoś tak xD)

To jeszcze jedno dość mnie nurtujące pytanie.

Mam konto w GW1 i kiedy połączę je z kontem w GW2 to przeniesie mi HoM. I tu pytanie. Czy jeśli będzie tam pusto albo skromnie, to czy jeśli po jakimś czasie (kiedy postać na GW2 już będzie) dorobię jakieś postumenty i postawie na nich parę różności (na ten moment mam zaledwie ogólne pojęcie co ja mam tam poza posągami opancerzonych herosów postawić :( ) to czy zaliczy mi to premię do GW2? Nie wiem może będzie jakiś konkretny okres kiedy będzie jeszcze doliczać (może nawet trwale (marzenie)). Słyszał ktoś coś na ten temat? W sumie gdyby się później nie dało to chyba by coś powiedzieli (chociażby, żeby na ostatnią chwilę podbić sprzedaż GW1).

Bo ciągle nie mogę znaleźć żadnego wsparcia w zdobyciu tego HoM (kusza mnie rękawiczki na 30 range). Co prawda u mnie w rodzinie grają kuzyni, ale na niemieckich serwerach bo to szwaby i polskiego nie znają :(
Arthua
Gość
« Reply #152 on: June 24, 2012, 03:14:54 PM »

27'go stress testy - http://www.arena.net/blog/help-us-stress-our-servers-on-june-27 miejmy nadzieje że nie użytkowników ;)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #153 on: June 24, 2012, 07:18:11 PM »

@Aliiszaa
Teraz Ci nie znajdę, ale był artykuł w którym DEVsi mówili, że już po release GW2 nadal będzie można bić punkty w GW1. Chociaż szczerze wątpię by wtedy Ci się chciało logować do GW1. ;)


Boją się tych stress testów, skoro w środku tygodnia je robią i to tylko dla wybrańców (pre-purchase'ów). :P
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #154 on: June 24, 2012, 09:23:31 PM »

@Aliiszaa
Teraz Ci nie znajdę, ale był artykuł w którym DEVsi mówili, że już po release GW2 nadal będzie można bić punkty w GW1. Chociaż szczerze wątpię by wtedy Ci się chciało logować do GW1. ;)


Boją się tych stress testów, skoro w środku tygodnia je robią i to tylko dla wybrańców (pre-purchase'ów). :P


http://wiki.guildwars.com/wiki/Hall_of_Monuments   zdaje się że tutaj i tutaj http://hom.guildwars2.com/en/faq/   coś było bo mnie nakierowali  międzyczasie.

Odnośnie tego czy się zaloguje to kto wie Asura (nawet mesmer) powinien mieć swojego osobistego golema a to 27 ranga
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #155 on: June 26, 2012, 12:42:18 PM »

Sorry że post pod postem, ale jak nie tak nie zrobię to to bety nikt nie odpowie, a dla mnie to pilne.

Mianowicie jak to z tymi nickami?
Mówili, że nicki z GW1 będą zaklepane do GW2, ale na jakiej zasadzie?
Starczy stworzyć postać? Czy musi coś konkretnego ta postać uczynić (dotrzeć do HoM, włożyć coś tam, nabić 20 lvl, zdobyć jakiś konkretny tytuł albo coś w tym stylu)?

Dzięki za szybką odpowiedź. Chwała Twierdzy

EDIT: I czy w GW2 też nick się musi z min 2 słów składać?
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #156 on: June 26, 2012, 12:50:39 PM »

EDIT: I czy w GW2 też nick się musi z min 2 słów składać?
Nie musi. Co do reszty to nie wiem. Nie interesowałem się, bo nie grałem w jedynkę.
Isfar
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43



« Reply #157 on: June 26, 2012, 01:26:12 PM »

 Aliiszaa tu masz odpowiedz na pytanie :
http://guildwars2.com.pl/rezerwowanie-imion-w-guild-wars-2/
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #158 on: June 26, 2012, 07:19:29 PM »

Nom. Ogólnie to se w kulki polecieli z tym klepaniem imion. Jeszcze przed pierwszymi screenshotami z GW2 było mówione, że HoM pozwoli przenieść nicki (co niektórzy zrozumieli, jako przeniesienie całych postaci). Teraz coraz bliżej release, a my się dowiadujemy, że zaklepanie działa do dnia premiery. :P Jak się komuś kurier spóźni, to pozamiatane. IMO powinno być do tygodnia po premierze.

GW1 - pozwalało mieć tylko imiona wieloczłonowe (np. I dont heal)
GW2 - pozwala mieć imiona jedno lub wieloczłonowe (np. Wiercipolek)

Żeby sobie zarezerwować nicka, niby wystarczy że stworzysz sobie postać przed headstartem... Jednakowoż, jeśli bardzo Ci na nicku zależy, to ja na Twoim miejscu postarałbym się taką postacią dotrzeć do Eye of The North i wleźć do HOM. Ot tak na wszelki wypadek. ;P
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #159 on: June 28, 2012, 03:01:46 PM »

http://www.youtube.com/watch?v=t-CB0hheQRg

Data premiery: 28.08.2012
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #160 on: June 28, 2012, 03:27:05 PM »

Dzięki. Rohan zaczeka :).
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #161 on: June 28, 2012, 03:58:42 PM »

Kurde w OoO zrzędzili że pewnie 30 grudnia xD. Miło słyszeć (Pre-Order jest). Ciekawe czy uda mi się mój nick złapać, w sumie jak można jednoczłonowe to ja walnę bez 2 słów będzie lepiej brzmieć mesowi i elemce
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #162 on: June 28, 2012, 05:25:01 PM »

A mnie kusi thief z permastealth.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #163 on: June 28, 2012, 06:58:32 PM »

To chyba nie w tej grze Germion. ;) Thief sporo stealthów ma, ale daleko im do perma.
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #164 on: June 28, 2012, 08:05:03 PM »

mmmm
http://www.guildwars2guru.com/topic/39363-the-permastealth-is-back-for-gw2-d/
Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 26
  Print