Poll
Question: Czy będziesz grać w Guild Wars 2 (PRE BW3)  (Voting closed: July 30, 2012, 08:43:59 PM)
Tak - 36 (41.9%)
Może - 8 (9.3%)
Nie - 6 (7%)
Total Voters: 49

Pages: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26
  Print  
Autor Topic: Guild Wars 2 - Dyskusja Ogólna  (Read 103093 times)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #195 on: July 19, 2012, 01:14:45 PM »

Kass moderuje. Czyżby Kass liderował? :)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #196 on: July 23, 2012, 06:09:47 PM »

http://dulfy.net/2012/07/21/gw2-armor-previews/#1 widzieli?

Zbroje jeszcze jak cię mogę, ale broń... fugly! I idiotyczne (szczególnie greatswordy.... naprawdę nie umieją zrobić porządnego, wyglądającego na funkcjonalny modelu?).
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #197 on: July 24, 2012, 08:10:55 AM »

Najlepiej jak dla mnie broń dystansowa wygląda. Co do armorów... to ewidentnie jakieś sado-maso ich twórcom po łbach się tacza. Te maski nie pozostawiają wątpliwości... Fuj!
Swoją drogą czy ci wszyscy fachowcy od MMO nie mogą pójść za przykładem twórców Vanguarda i wynająć kogoś z gustem i zdolnościami do projektowania takich elementów gry?
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #198 on: July 24, 2012, 10:22:57 AM »

Swoją drogą czy ci wszyscy fachowcy od MMO nie mogą pójść za przykładem twórców Vanguarda i wynająć kogoś z gustem i zdolnościami do projektowania takich elementów gry?

No i co? Mają "fajne" zbroje, ale w ogóle ktoś jeszcze gra w Vanguarda? Akurat mi podobają się te greatswordy, zresztą heavy armor też źle nie wygląda a i tak wszystko kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje  ;D
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #199 on: July 24, 2012, 11:35:54 AM »

[quote author=TobiAlex link=topic=7179.msg95912#msg95912 date=1343118177
No i co? Mają "fajne" zbroje, ale w ogóle ktoś jeszcze gra w Vanguarda? Akurat mi podobają się te greatswordy, zresztą heavy armor też źle nie wygląda a i tak wszystko kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje  ;D
[/quote]

Czy ja mówię że to była a właściwie jest (bo na f2p chyba przeszła niedawno) super gra? Natomiast broń, zbroje i craft mieli wzorcowy. Warto z takich doświadczeń czerpać. O gustach można niedyskutować kiedy jest jakiś podział a nie tak jak to było w SWTOR dla 10% populacji sety były ok a reszta nie potrafiła uwierzyć co za chory człowiek to wymyśla. Podobnie tutaj się może zrobić. Mówię może bo narazie za mało jeszcze wypowiedzi i gra tak naprawdę nie wyszła.  ;)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #200 on: July 24, 2012, 12:52:11 PM »


Czy ja mówię że to była a właściwie jest (bo na f2p chyba przeszła niedawno) super gra? Natomiast broń, zbroje i craft mieli wzorcowy. Warto z takich doświadczeń czerpać. O gustach można niedyskutować kiedy jest jakiś podział a nie tak jak to było w SWTOR dla 10% populacji sety były ok a reszta nie potrafiła uwierzyć co za chory człowiek to wymyśla. Podobnie tutaj się może zrobić. Mówię może bo narazie za mało jeszcze wypowiedzi i gra tak naprawdę nie wyszła.  ;)

Czy ja mówię że to była a właściwie jest (bo na f2p chyba przeszła niedawno) super gra? Natomiast broń, zbroje i craft mieli wzorcowy. Warto z takich doświadczeń czerpać. O gustach można niedyskutować kiedy jest jakiś podział a nie tak jak to było w SWTOR dla 10% populacji sety były ok a reszta nie potrafiła uwierzyć co za chory człowiek to wymyśla. Podobnie tutaj się może zrobić. Mówię może bo narazie za mało jeszcze wypowiedzi i gra tak naprawdę nie wyszła.  ;)
[/quote]

Nie no wiesz, żeby daleko nie szukać mi część tych zbroi się podoba (divinity aristokrat kobiecy (light t1) divinity scout kobiecy (medium t2) Większośc Nighmare light (Twilight Arbor) thicket kobiecy (t1 i t2 silvari heavy) kobiece snapdragony i bamboo (t3 medium i light silvari) modele asuriańskie kulturowe poza heavy t 3 all fajne no i jeszcze kilka , ale te najlepsze... tylko kurde żeby coś ciekawego dla charra inżyniera na medium znaleźć (trudno wszystkiego mieć nie można) bronie jak to we wschodniej gierce udziwaczone być muszą, ale część nawet fajna.



Tak więc da się coś fajnego znaleźć pzdr
Ragabash
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #201 on: July 24, 2012, 12:53:09 PM »

Ja bym jedynie zrezygnowal z masek dla szmaciarzy. Jeszcze te wzorowane na japonskich maskach kabuki sa ok, ale te male z cwiekami powoduja, ze postac wyglada, jakby sie wlasnie wyrwala z sesji s/m. Wyglada to lekko strasznie, a na ogromnym nornie mesmerze wyglada to wrecz przerazajaco  ;D
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #202 on: July 24, 2012, 12:53:56 PM »

Ja bym jedynie zrezygnowal z masek dla szmaciarzy. Jeszcze te wzorowane na japonskich maskach kabuki sa ok, ale te male zaslaniajace z cwiekami powoduja, ze postac wyglada, jakby sie wlasnie wyrwala z sesji s/m. Wyglada to lekko strasznie, a na ogromnym nornie mesmerze wyglada to wrecz przerazajaco  ;D

Przecież można wyłączyć wyświetlanie
Ragabash
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #203 on: July 24, 2012, 12:58:16 PM »

Przecież można wyłączyć wyświetlanie

Oczywiscie, ze mozna. Ale mozna tez wymienic to na jakis inny model, ktorego nie trzeba bedzie chowac. Wiadomo, rzecz gustu, ale czegos tak paskudnego dawno nie widzialem...
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #204 on: July 24, 2012, 01:00:43 PM »

Przecież można wyłączyć wyświetlanie

Oczywiscie, ze mozna. Ale mozna tez wymienic to na jakis inny model, ktorego nie trzeba bedzie chowac. Wiadomo, rzecz gustu, ale czegos tak paskudnego dawno nie widzialem...

Pograj Sagem w Swtora nie zapomnij wiadra
Ragabash
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #205 on: July 24, 2012, 01:06:49 PM »

Pograj Sagem w Swtora nie zapomnij wiadra

No w Swetra akurat gralem Commando, wiec na krzywde dziejaca sie casterom przygladalem sie z boku  ;D

Wiadomo, zawsze moze byc gorzej.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #206 on: July 25, 2012, 08:38:36 AM »

Krzywda krzywdą a zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Trzeba wziąć pod uwagę jeszcze fakt że kiedy obraz jest w ruchu ogólne wrażenie może być lepsze (lub gorsze khkhk) od zdjęcia.
Wyłączanie jest opcją to fakt, ale trzeba traktować to jako wyjście awaryjne a nie element gry w takich wypadkach. Powinno być dla ludzi, którzy chcą lansować swoich bohaterów na luzaków bez hełmu na ten przykład, jak w MountainDew ;D

Pamiętam swoje przygody z WoW kiedy na przemian wyłączałem to płaszcz to hełm z powodu ich brzydoty. Oby tu było lepiej  ;)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #207 on: July 25, 2012, 11:14:38 AM »

Gdy testowałem mesmera, obowiązkowo tworzyłem go/ją (kilka podejść) z czarno białą maską arlekina a la anonimki :).
Ragabash
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #208 on: July 25, 2012, 03:06:39 PM »

Gdy testowałem mesmera, obowiązkowo tworzyłem go/ją (kilka podejść) z czarno białą maską arlekina a la anonimki :).

Jasne, ja tez staralem sie trzymac fajnie wygladajacych masek, ale trafila sie gdzies recka za karme na zielony sprzet i juz za bardzo wyboru nie bylo, bo  byl sporo lepszy od wszystkiego co mialem na tym levelu.
Boodny
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 116


« Reply #209 on: July 25, 2012, 04:08:40 PM »

Przecież itemy możesz malować jak tylko ci się podoba i kiedy ci się podoba. W okienku, gdzie masz wszystkie itemy jest przycisk, który otwiera kolorowanie.
Pages: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26
  Print