Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Imprezka integracyjna 14 stycznia 2015  (Read 6807 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« on: January 03, 2016, 02:09:32 PM »

Witajcie!

Nowy serwer, nowe miejsce i nowe twarze :) Warto byłoby więc się spotkać pod kinhousem, przy fajeczce i kufelku Barliman's Best i ciasteczkach szalonego kucharze Ulariego, by zacieśnić więzy ;-)

Zapraszamy na imprezę integracyjną 14 stycznia 2015 :)
Godziny wieczorne ;-)

W planach parę zabaw i konkursów z fajnymi nagrodami! I wręczenie tytułu gracza roku (głosowanie tutaj: http://twierdza.org.pl/index.php?topic=9748.0 )

Do zobaczenia!

Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #1 on: January 07, 2016, 09:58:25 PM »

Toto Lotrek - Czyli Twierdzowa Gra Liczbowa

Na imprezie nie może zabraknąć zabawy i wielkich wygranych, więc zapraszamy do udziału w loterii liczbowej. W grze może brać udział każdy, niezależnie od levelu swojej postaci, jedyny wymóg jaki trzeba spełnić to być członkiem Twierdzy

- każdy gracz może wytypować liczbę od 1 do 66 obstawić tą liczbę określoną kwotą która wynosi 200 silver.
- każdy może obstawić od 1 do 5 wybranych przez siebie liczb. (niezależnie od ilości posiadanych altów)
- zgłoszenia wysyłane są do specjalnie stworzonej w tym tylko celu postaci o nicku: LOTERYJKA.
- zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 14.01 do godziny 19.30 (kończymy przyjmowanie zgłoszeń na pół godziny przez imprezą)

Losowanie odbędzie się w trakcie imprezy. Losujemy, tradycyjnie systemem /roll 66. Każda osoba chętna do „oglądania” losowania będzie mogła wejść do fellow (max rajd 24osoby) i być świadkiem losowania szczęśliwego numerka.

Wszystkie zebrane zgłoszenia biorą udział w losowaniu, cała zebrana kwota jest kwotą do wygrania – nie pobieramy prowizji. W przypadku gdy 2 lub więcej osób obstawi wygrywający numerek, kwota jest dzielona przez ilość osób zwycięskich.

Jeśli wyrolowana zostanie liczba której nikt nie obstawił – losujemy do skutku.

Jeśli zabawa się spodoba I będzie dużo chętnych – rozpoczniemy cykliczne edycje z opcją kumulacji (jeśli nikt nie wytypuje szczęśliwego numerka).

Można już wysyłać zgłoszenia.

Zapraszamy do zabawy!


UWAGA!:
W przypadku gdy mail wysłany będzie niekompletny – nie bierze udziału w losowaniu. Jeśli zabraknie sreberka, cyfry nie są brane pod uwagę, w przypadku gdy zabraknie liczb, a będzie kasa w załączniku, pieniążki zostaną odesłane do nadawcy. W przypadku gdy ktoś wyśle 800s a wypisze 3 liczby, nadprogramowe 2 setki wchodzą do puli nagród.

Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #2 on: January 11, 2016, 01:44:41 PM »

Oficjalnie potwierdzamy, że impreza kinowa odbędzie się w czwartek o godzinie 20 !
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #3 on: January 13, 2016, 09:16:43 AM »

Pula pieniędzy na loterię wynosi 61 golda i rośnie - zapraszamy do wysyłania swoich zgłoszeń!
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #4 on: January 13, 2016, 01:21:01 PM »

Z powodu problemów z logowaniem, korzystaniem z chatu, oraz lagów, które po wymianie serwerów męczą wiele osób PRZEKŁADAMY IMPREZĘ.  Prawdopodobnie na przyszły tydzień.  Termin potwierdzimy wkrótce. 

Oznacza to więcej czasu na loterię i możliwość uzbierania znacznie większej puli dla zwycięzcy. Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń!
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #5 on: January 21, 2016, 07:27:59 AM »

Z powodu problemów z logowaniem, korzystaniem z chatu, oraz lagów, które po wymianie serwerów męczą wiele osób PRZEKŁADAMY IMPREZĘ.  Prawdopodobnie na przyszły tydzień.  Termin potwierdzimy wkrótce. 

Oznacza to więcej czasu na loterię i możliwość uzbierania znacznie większej puli dla zwycięzcy. Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń!


Hmm czyli jak rozumiem imprezka sie dotad nie odbyla a nowy termin jeszcze niezostal wyznaczony? Na razie sie nie pojawiam bo musze sie jeszcze nauczyc normalnie pisac bez uzycia prawej reki (tymczasowo unieruchomiona) ale jak tak zejdzie z wyznaczaniem terminu to sie i moze nawet okaze i pojawie.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #6 on: January 21, 2016, 08:39:58 AM »

Niestety serwer cały czas robi wszystkie niespodzianki i impreza została przełożona - wstępnie o kolejny tydzień. Mam nadzieję, że przez ten czas dc i problemy z czatem się skończą i każdy będzie mógł wziąć udział w zabawie bez niepotrzebnej frustracji.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #7 on: February 01, 2016, 08:31:03 PM »

Serwer nadal nam utrudnia życie, ale końca problemów nie widać, a jedzonko i napitek czeka... KONIEC Z PRZEKŁADANIEM!

Jeśli nie nastąpi koniec świata w postaci maintanence,
impreza odbędzie się W ŚRODĘ 3go Lutego o 20


Zrobimy takie konkursy jakie się da zrobić. I będziemy się dobrze bawić na przekór wszystkiemu :)

Jeśli ktoś ma stroje z zimowego festiwalu (za quest finalny historii) to może się zjawić już pięknie odstawiony. Dla potrzebujących oficerowie będą mieli kilka zestawów do założenia.

Poza tym proponuję zabrać dobry humor i trochę cierpliwości, jeśli serwer postanowi dokazywać.

DO ZOBACZENIA NA IMPREZIE!!!
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #8 on: February 03, 2016, 10:17:53 PM »

Dziękujemy za liczne przybycie, zabawa była przednia a nagrody znalazły właścicieli! Gratulacje!

Jeśli chodzi o loterię, to zwycięzca był nieobecny:

Quote
[Kinship] Loteryjka: Loteryjka rolled (66): 41

100 golda powędrowało do Czarnego (Ngara)! Gratulujemy!

Wkrótce rozpocznie się regularna edycja totolotrka z częstymi, z początku mniejszymi pulami, za to z opcją kumulacji. Więcej informacji podamy wkrótce.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #9 on: February 03, 2016, 11:01:26 PM »

Gratulacje również dla Geralta za wygraną w "Jaka to melodia" (dziekujemy za gościnny występ Olki) oraz dla najszybszej trójki "szukaczy" - Warvasa, Reilwing i Tuda :)

A wszystkim dziękuję za przybycie i wspaniałą zabawę!
Anyskapl
Gość
« Reply #10 on: February 03, 2016, 11:28:01 PM »

Ja dla odmiany podziękuję oficerom, bez których impreza by sie nie odbyła ;)
za ich obecność i zaangażowanie w planowaniu i wykonaniu zabaw
oraz za pomoc materialną w postaci: ufundowanych nagród, oraz
dzięki którym mieliście co pić, co jeść, co palić i co na siebie włożyć :)

Oby więcej takich imprez! ;)
Vinyalote
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 115


« Reply #11 on: February 04, 2016, 09:38:31 AM »

To ja też podziękuję organizatorom. Takie spotkanie to spore ryzyko organizacyjne, ale myślę, że się udało. Do następnego razu :)
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #12 on: February 04, 2016, 11:34:39 AM »

Arghh ... chciałem być! Przed 20.00 wylogowałem się z TESO i ... net odmówił posłuszeństwa >:( słownie zdechł.
Oczywiście prawo Murphy'ego zadziałało i nie miałem już netu do rana.
Pieniążki, które co dziwne i nieoczekiwane wygrałem, przekażę do puli przyszłych nagród Totolotrka.
Pozdrawiam wszystkich.
Ogotai
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 51


« Reply #13 on: February 04, 2016, 01:21:02 PM »

Ja również dziękuję ! Dawno sie tak nie wybawiłem w lotro jak wczoraj. Mam nadzieję, że ta część ciała, gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę, nie doskwiera dziś oficerom zbytnio ;). Jeżeli doskwiera to pomyślcie że było warto. GJ!
Pages: [1]
  Print