Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: podanie  (Read 7420 times)
Faral Treantspatienc
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« on: September 15, 2013, 03:34:20 PM »

1.
Faral Treantspatienc@pasiakooo, Level 44 Control Wizard
Female Half-Elf



2. Bartosz, 25 lat (wczoraj skończyłem, dlatego doskwiera mi delikatny ból głowy).

Witam, moje doświadczenie w mmorpg wprawdzie niejest największe, ale przynajmniej od kilku lat interesuje sie tymi grami. Pykałem kilka miesięcy w "Metin 2" i jakieś półtorej roku w "Last Chaos". Pozatym do niedawna grałem w "Diablo III".
Postanowiłem zagrac w Neverwinter, z sentymentu do Baldur's Gate II, gry która wciągła mnie w świat smoków i podziemi:] I przyznam że niezawiodłem sie.
Do tej pory nie byłem z żadnej gildii w Neverwinter.
W grze najwięcej czasu poświęcam na "Dominacje PvP" jak i również wszelkiego rodzaju wspólne potyczki.
Prywatnie interesuje sie muzyką, aktywnym spędzaniem czasu - co poniekąd koliduje z siedzeniem przed 'puszką' ale i na tą rozrywke czesto udaje mi sie urwać troche czasu od 1h dziennie do czasami nawet kilkunastu godzin za jednym posiedzeniem :p (czasami trudno sie oderwac od tym wspaniałych krain heh).

3. Przeczytałem i akceptuje kodeks Twierdzy i zasady rekrutacji.
Urendir
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 278



« Reply #1 on: September 16, 2013, 06:21:02 PM »

Jestem na TAK
Kai Man (Teliden)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 282


Siewca Wiatru


« Reply #2 on: September 16, 2013, 07:00:51 PM »

ZA choć "to" Neverwinter niczym "tamtego" nie przypomina :P
Urendir
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 278



« Reply #3 on: September 16, 2013, 07:07:37 PM »

No to zapraszam, zgłoś się ingame. Będę jutro o 20. Jak Ci nie pasuje to pisz na priv.
Faral Treantspatienc
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #4 on: September 17, 2013, 08:03:45 AM »

Oczywiście że podobieństw nie ma zbyt wielu.. ale i tak moim towarzyszem w NW jest 'Minsk', bez chomika wprawdzie ale zawsze ;]
odezwe sie o 20.
Faral Treantspatienc
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #5 on: October 01, 2013, 05:58:44 PM »

Witam ponownie. Ze względu na koniec 2-giego tygodnia spędzonego w gildii zwracam się z prośbą o awans na "Wojownika" :D
Z góry dzieki za pozytywne rozpatrzenie wniosku.
pozdro
Pages: [1]
  Print