Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Beta_cody  (Read 5483 times)
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« on: November 14, 2011, 01:01:52 PM »

Szybkie komentarze na http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72259&tpage=2
 a dostaniecie beta cody jest ich 2000!!!!
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: November 14, 2011, 01:21:13 PM »

Z tego co rozumiem ci którzy dostali już wcześniej maila od SW (z zaproszeniem do bety i prośbą o oczekiwanie na dalsze info) nie powinni brać w tym udziału.
Odpowiedni fragment z maila:
Quote
As part of this test, we will be partnering with games industry sites to distribute additional beta codes as necessary. This will help ensure we meet our population goals, so we can effectively stress test our servers in preparation for launch. Please do not acquire and redeem one of these codes as it could jeopardize your ability to participate in this test.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #2 on: November 14, 2011, 01:53:57 PM »

Nie wiem, za bardzo w którym miejscu tą informacje znalazłeś ale dla pewności można testować chyba z innego konta SW które sobie od tak założysz tylko do Bety z kluczem od gra.pl .
muhrtag
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #3 on: November 14, 2011, 01:56:22 PM »

Komentarz dodałem ale kodu jeszcze nie przesłali:)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #4 on: November 14, 2011, 02:14:47 PM »

To jest fragment z maila z zaproszeniem do tej masowej bety, który z tego co patrzyłem sporo z nas dostało, jak nie wszyscy którzy mają konto i wyrazili zgodę na betę na stronie SW.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #5 on: November 14, 2011, 02:27:24 PM »

A no tak zgadza się, nie skojarzyłem tego :) Ale tak jak pisałem, wydaje mi się, że spokojnie po dodaniu do innego konta które sobie założysz będziesz mógł spokojnie odpalić bete.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #6 on: November 14, 2011, 02:33:09 PM »

Modnok - i będziesz grał w becie na 2 kontach na raz?:) Nie za wcześnie na dual boxy?:)
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #7 on: November 14, 2011, 02:48:16 PM »

Heheheh :) Nie no co ty, testy będą wekendowe ale nie jest powiedziane w który. Nie wykluczone, że to zaproszenie z gram.pl oraz to które prześle EA nie pokryją się i będzie w inny wekend i tak podwoje sobie po prostu czas testowania a jeżeli się pokryją no to wtedy hmmm... moja druga lepsza połowa ma laptopa ale wątpię bym ją tym testem zainteresował  :D  SF nie jest jej klimatem jak i samo granie :)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #8 on: November 14, 2011, 03:27:10 PM »

Z tego co ja zrozumiałem z maila i z FAQ wynika że zaproszenia na masowy beta weekend i beta kody rozdawane na stronach są na ten sam weekend. Wygląda na to że Bioware chce zrobić ogromny stress test swoich serwerów i sprawdzić ile wytrzymają zanim padną.
Ja też próbuję zdobyć beta key ale to dla brata, może go przekabacę z GW2 na TOR:)

EDIT
http://massively.joystiq.com/2011/11/14/need-a-beta-key-for-star-wars-the-old-republic-how-about-75k-b/
pod tym adresem rozdają kody do bety, zawsze można podrzucić znajomym którzy nie zarejestrowali się jak dotąd na swtor.com:)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #9 on: November 14, 2011, 08:35:06 PM »

Curse również rozdaje kody. Wystarczy zalogować się na swoje konto w tej witrynie.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #10 on: November 15, 2011, 10:46:44 AM »

Również z tej strony kody działają http://massively.enjin.com/torgiveaway
Kod po kliknięciu się generuje. I działa
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #11 on: November 15, 2011, 03:55:51 PM »

A skąd zasysam klienta?
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« Reply #12 on: November 15, 2011, 04:35:24 PM »

z oficjalnej strony TOR'a zasysasz.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #13 on: November 15, 2011, 06:08:38 PM »

A możesz podać jakiś link - bo choć usilnie się staram to nic takiego nie widzę :(
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #14 on: November 15, 2011, 06:12:08 PM »

Dostaniemy wszyscy link do pobrania "wkrótce", jeszcze nie ogłoszono nawet terminu tej bety. Jeżeli link nie został podany wraz z informacją o zaproszeniu do bety to znaczy że będzie podany później.
Pages: [1] 2
  Print