Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Yazoo/Kadash - wizytówka  (Read 2594 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: December 13, 2011, 12:42:20 AM »

Witajcie straszliwi Lordowie Sith, część moich jeszcze nieistniejących postaci jest zainteresowana upadkiem w stronę Ciemnej Strony Mocy Konkretnie BH i Sith Warrior.

Nie jestem pewny jak napisać to podanie więc napiszę wg wzoru Khele czyli wizytówka.

1. Nick BH (to chyba 'main' po stronie Imperium będzie) o nicku Yazoo (o ile wolny będzie) i Sith Warrior o nicku Kadash (chyba, że zgodzilibyście się na Plagiatus (widziałem w jakimć konkursie na imię Sitha, Darth Plagiatus i mi się spodobało pamiętam do dziś, a konkurs był podczas premiery Force Unleashed II, jak zgodzicie się na Plagiatus, Kadash przechodzi na BH, a Yazoo do rezerwy)). Tak wiem obaj z Advent Children, ale to chyba nie przeszkadza VII to akurat był technologiczny Fajnal (Kadaja na Kadasha przerobiłem jako zabezpieczenie, z Yazoo miałem 2x'o' w napisach, więc tak pisze jak było inaczej tym lepiej, większa szansa na wolny nick)

2. Wiek - na chwilę obecną liczę sobie 19 wiosen

3. Doświadczenie w MMO - 4 lata w LotRO (od 1,5 roku zrzeszony w Twierdzy jako Filavorin - rk / Sagrast -wrd / Iliphar - lm), 3 dni w Rifcie nie licząc bety (gra niby fajna, ale odstręczyło mnie to co się wówczas z Twierdzą tam wyrabiało więc gra poszła w odstawkę) - więc w sumie doświadczenie mam tylko w LotRO ( o grze w WoWa nie wspominam bo w sumie doświadczenia tam podobnie jak w Rifcie nie nabrałem mimo długiego stażu na rozmaitych polskich privach)

4. Coś o mnie - Lubię czytać. To właściwie mój nałóg, prawie wyłącznie Fantasy, wiem że SW to Sci-Fi, ale chyba nasza zacna gildia nie wymaga pełnej znajomości universum xD, filmy ofc kilkanaście razy obejrzane, ale Stara Republika jest chyba tylko w książkach i KotORach, które mi zbytnio nie podpasowały 1 gdzieś do 1/3 przemęczyłem, 2 sam początek. Lubię też w jakieś gry cRPG czasem pograć (np. Wiedźmin 2 albo BG2 (kotlet który odgrzewałem na tysiącach patelni)), czasem action-rpg np Morrowind albo Force Unleashed (to bardziej action, ale cóż). Od Gildii oczekuje tego co twierdza od zawsze zapewnia dobrego klimatu, miłych rozmów i Wzajemnej pomocy, no i towarzystwa na Flashpointy. W zamian w miarę moich skromnych możliwości oferuję to samo + Działko Karbonitowe/Miecz Świetlny = Nowy Imperator

5. Kodeks i Regulamin przeczytałem zdążyłem go sobie wbić w łeb i zaakceptować, jak zobaczę jakiś regulamin oddziału zrobię z nim to samo

Na stronie raczej nie aplikuje bo jak mówiłem na początku Część moich postaci kieruje się ku Ciemnej Ścieżce, a część walczy za Republikę, i tam też już zaaplikowałem. Jeśli macie coś przeciwko przyjmowaniu osób grających także (a prawdopodobnie przede wszystkim) po stronie Republiki to proszę o info bo nic takiego nie znalazłem (chycha zdaje się nawet mówił gdzieś, że bez problemu). Prawdopodobnie powstanie też IA i Inkwizytor, ale raczej po to żeby im ksywki na później zaklepać.

Mam nadzieję, że ksywki pasują

For the Power of Dark Side!

P.S. Jak tak patrzę na moją 'wizytówkę' to przychodzi mi na myśl rada do oficerów. Nie narzekajcie na krótkie podania... bo będziecie musieli takie czytać, a masowo to chyba by było dość męczące ;P (a to jest niby wizytówka)


EDIT1: A właściwie kto jest GMem? I czy przechodzi Imperium na The Red Eclipse?

EDIT2: Ciemna Strona silna być robię też IA prawdopodobnie Operative i Sith Sorcerora
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #1 on: December 13, 2011, 12:44:26 AM »

Chodź w nasze ciemne objęcia a my, stare satyry, już Cię przekabacimy na właściwe tory mocy. Witamy :-)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #2 on: December 13, 2011, 04:03:04 PM »

A i jeszcze jedno co do Bounty Huntera co by się wam bardziej przydało Powertech czy Mercenary? Bo nie jestem jeszcze zdecydowany na Adva u BH (Sith będzie Marauder).
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #3 on: November 19, 2012, 03:56:26 PM »

Siema.

Odnawiam wizytówkę.

1. Korekta Postaci:

Mroczna Twierdza:

- Prothvar - Sith Marauder 34 lvl (czasem wchodzę ale aktualnie głównie crafter) - skończone Taris
- Kadash - Powertech 18 lvl (nieużywany zbytnio) - początek Balmorry
- Elirena - Sniper 2x lvl (nie pamiętam dokładnie też nieużywany) - początek Nar Shadda

Aktywni poza Mroczną Twierdzą (nikt ich przyjąć nie chciał jak pytałem :( ):

- Paslava - Mercenary (Healer) 20 lvl - coś na kształt Maina aktualnego grywam nim z kuzynem (że kuzyn czekał na f2p to kończymy właśnie powoli Balmorre)
- Lejre - Sith Asassin 26 lvl (Tank) - Taki jakby główny Alt, bardzo miło mi się nim na flashe chodzi (że nie wspomnę o krótkich kolejkach dla tanków), aktualnie zaczyna Tattoine

2. Korekta tekstu:

- Wymieniłem moje postaci poza IA (który nie ma Adv Klasy ani nicka nie pamiętam ani nim nie gram, więc się nie liczy) Stare nicki nieaktualne (tylko Kadasha nick przetrwał)
- Korekta wieku 20 wiosen
- Na ten moment grywam głównie w Imperium i o ile gra z kuzynem się utrzyma to tak pewnie zostanie w republice potestuje nowy kontent i pozarabiam jak zachowam suba (kończy się za 4 dni))
- Jak pisałem końcówka suba jeśli mi się uda to przedłużę xD
- Pogrubieniem zaznaczyłem postaci które w razie końca suba chciałbym zatrzymać aktywne (nie mam pojęcia ile slotów będę miał).
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #4 on: March 10, 2013, 10:08:14 PM »

Ciemna Strona śle "Ogłoszenie Imperialne"

Mianowicie wiem że trochę późno na to wpadłem pewnie ale doszedłem do wniosku że mój Maruda (Prothvar) nie do końca jest tym o co mi chodziło więc jestem na etapie kiedy rozważam za i przeciw (aktualnie większość raczej argumentów za) w sprawie jego kasacji i zrobienia Molocha o tym samym nicku.

Sorry że mnie tak nie widać w gildii, ale nawet jak jestem w SWTORze (a jeszcze bywam mimo skończenia suba) jest to że grywam głownie na pozostałych postaciach imperialnych.

Tak więc jeśli przeczyta tę wiadomość ktoś z szefostwa Mrocznej Twierdzy to prosiłbym o odpowiedź czy podtrzymujecie decyzje że tych postaci (Lejre i Paslava dojdzie teraz ten Jugger nowy) nie przyjmujecie? Ogólnie Kadasha i w sumie Elirene tez, można praktycznie wywalić raczej bo ich nawet nie miałem jak aktywować zresztą nawet mając suba praktycznie ich nie dotykałem (sam nie wyjdę nimi z gildii bo jak mówiłem ich nie aktywowałem a już nie mam slotów do aktywacji (mam nadzieję że jeden się zwolni jak skasuję marudę jak nie to "Embrace the Dark Side" do siedziby Bioware'a)). Jeśli uda mi się przed kasacją złapać oficera albo lidera online to tez mu/jej powiem o tym fakcie.

Pozdrawiam serdecznie Prothvar i [patrz stopka + post wyżej]

May the Force make You stronger xD

EDIT: Po rozmowie z Gorimem nie kasuje postaci aczkolwiek idzie póki co w odstawkę, co więcej do gildii dołączyli jednak Lejre i Paslava nie kosza lvlem ale pewnego dnia mam nadzieję będą na tyle silni żeby się na jakieś HMy przejść xD

Jako maina ustawiono Lejre (Asasynka Sithów).
DGorim
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 73



« Reply #5 on: March 11, 2013, 02:35:06 PM »

Jak już wspomniałem musiało byc niedopatrzenie związane z Twoja prośba/pytaniem o dodanie pozostałych postaci, ale juz sytuacja się wyjaśniła i jest wszystko załatwione.
Pages: [1]
  Print