Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: yarpean - podanie  (Read 1814 times)
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« on: December 30, 2011, 04:20:54 PM »

1. yarpean, lvl 10

2. 28

3. Oficjalnie byłem już członkiem Twierdzy, jednak nigdy nie składałem formalnego podania, więc pewnie najwyższy czas. Przygoda z MMO zaczęła się od LOTRO, wtedy niestety nie posiadałem jeszcze własnego konta, a grałem dzięki uprzejmości brata, który pozwolił mi stworzyć u siebie "alta". Po trzech miesiącach, zaraz po premierze przesiadłem się na AoC, który pochłonął mnie całkowicie. Nawet masa bugów i szara mapka nie zraziły mnie do niego. Niestety w pewnym momencie Twierdza się lekko wypaliła na Cromie i większość ludzi, z którymi grałem przeniosła konta na serwery polskie. To właśnie Ci ludzie tworzyli cały klimat i mocno mnie trzymali jeszcze w grze, dlatego ja również się przeniosłem... i to był tak naprawdę początek końca. W pewnym momencie zabrakło właśnie tych ludzi, a gra na serwerach polskich straciła całkowicie sens. Ostatnie dwa lata byłem na odwyku od jakiegokolwiek MMO. Bardziej z przymusu, niż z wyboru (ożeniłem się :])

4. Mam na imię Michał, pochodzę z woj. podkarpackiego i prywatnie jestem bratem Elka (Elkrien, Elkrian i wszystko inne "elkopochodne"). Z wykształcenia jestem grafikiem komputerowym, niestety ze względu na sytuację na rynku pracy, szczególnie na Podkarpaciu, nie pracuję w zawodzie. Pomimo tego, że zajmuje się czymś innym, to grafika jest moim hobby, które przy okazji daje możliwość dorobienia czegoś na boku. Zamiłowanie do grafiki zrodziło się z innej pasji, jaką jest fotografia. W wolnych chwilach lubię coś poczytać, niektóre rzeczy nawet w kółko do znudzenia (Wiedźmin, Achaja, LOTR itd. itp.)
Co tu wiele mogę jeszcze o sobie powiedzieć. Jak już wspomniałem, od jakiegoś czasu jestem żonaty, a od niedawna również jestem szczęśliwym tatą. W związku z tym, że w moim życiu teraz są inne priorytety, po raz kolejny wybrałem Twierdzę, ze względu na jej "casualowy" charakter. Mam również nadzieję na ponowne spotkania z tymi ludźmi, z którymi biegałem po Śródziemiu i Hyborii.

5. Potwierdzam, że przeczytałem kodeks i regulamin, oraz oczywiście je akceptuję.


edit: poprawiłem "literówkę"
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #1 on: December 30, 2011, 04:57:05 PM »

Zapraszamy!  ;D
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #2 on: December 31, 2011, 12:19:57 AM »

A feee, dlaczego następny kandydat na faszystowskiego imperialistę...


;)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #3 on: December 31, 2011, 04:14:19 PM »

Bo nie ma telewizorka na brzuszku??? ;D
Pages: [1]
  Print