Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 27
  Print  
Autor Topic: Festiwale  (Read 120284 times)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #75 on: July 27, 2012, 01:08:40 PM »

Do kiedy jest festiwal? :)
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #76 on: July 27, 2012, 01:10:45 PM »

Do 13go chyba.
Finbur
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


« Reply #77 on: July 27, 2012, 01:28:10 PM »

Chciałem trochę ponarzekać na ten festival ale przedmówcy mnie wyprzedzili. Co do questa z pjanymi hobbitami (mają bardzo mocne głowy jak na takie małe stworzonka) to teoretycznie jest to do zrobienia ale trzeba mieć kupę szczęścia i jeszcze więcej czasu. Z tego co ludzie pisali, jeden znaleziony hobbit na poświęcone 2 godziny to reguła. Odpuściłbym sobię ten quest gdyby nie ten deed, a tak to będzie się trzeba męczyć (sic).

Wydaje mi się, że festiwale powinny polegać na zabawie, a zwykle objawiają się pod postacią żmudnego, nudnego "grindu".

Przy okazji, gdzie mogę znaleźć npc z festivalowym koniem? Hongstancer?
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #78 on: July 27, 2012, 01:30:31 PM »

Tam gdzie zawsze :)

Kosztuje 2 race tokeny i 120 festiwalowych
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #79 on: July 27, 2012, 01:33:08 PM »

Tam gdzie zawsze :)

Kosztuje 2 race tokeny i 120 festiwalowych

I papierek do zapakowania go na wynos  ;D
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #80 on: July 27, 2012, 02:45:45 PM »

Jak coś, to mam na wymianę purpurowe i n iebieskie jajko :)
Finbur
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


« Reply #81 on: July 27, 2012, 07:05:18 PM »

Jak coś, to mam na wymianę purpurowe i niebieskie jajko :)


Czy to oznacza, że jest z tym powiązany jakiś deed?
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #82 on: July 27, 2012, 11:28:07 PM »

Tak. Osobny deed na jednokolorowe jajka (czerwone, zielone, niebieskie, pomarańczowe, fioletowe), różnokolorowe/kropkowane i bodajże osobny na Złote jejko.

Zbieranie grzybów jednak nie uważam za trudne. Dzisiaj już mam 100% skuteczności. Wczoraj tego nie widziałem, ale dzisiaj na mapce widać "oczka" pokazujące gdzie są pieski, także łatwo im uciec.

Odnośnie cen to ostatecznie wg mnie nie wychodzą jakoś mega bo po dwóch dniach mam ok. 300 tokenów.
Natomiast osobną kwestią jest skończenie deedów, jest to pracochłonne dla jednej postaci, a co mają powiedzieć altowcy? Przesadzili. Zresztą ktoś na forum napisał, że festiwale powinny dostarczać dużo radości, a nie frustracji jak to jest z obecnym... Pełna zgoda. Zdecydowanie nie wyszedł ten festiwal turbinkom. Dużo fajnych pomysłów, ale fatalnie wykonanych.
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #83 on: July 28, 2012, 01:16:35 AM »

Jest bardzo prosty sposób na wykonanie Bounder Rounds.

Jak się ściemnia, jedziemy do Lorien i krzyczymy na elfy :) Tam można zrobić quest bez problemu i nerwów :)
Finbur
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


« Reply #84 on: July 28, 2012, 01:16:48 AM »

Poradnik z nowego festivalu
http://cstm.mymiddleearth.com/2012/07/lotro-farmers-faire-guide-2012/
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #85 on: July 28, 2012, 09:49:14 AM »

Ja po wczorajszym zrobieniu 11/20 grzybów i 11/20 jajek plus pozostałe questy - na jednej postaci miałam prawie 600 tokenów (kon jeszcze nie kupiony), na drugiej po kupnie konia ok. 350 i na trzeciej tez ok. 300.

Jak się już ogarnie, co i jak, to jest łatwiej - nie zmienia to faktu, że czas trwania rundy przy zbieraniu jajek zalezy od ilości uczestników - a mi się zdarzały rundy, gdzie np miałam na 10 zebranych jajej 8 zbuków. W takim przypadku chociazbys się starał, nie skonczysz questa.
Z grzybami jest łatwiej, bo tam czas trwania rundy nie zależy od ilości uczestników (i całe szczęście). I tu mała wskazowka - przed psami można uciekać za płot, byle nie za daleko :)


Engril - a co z kolejnym questem do deeda, czyli revenge of the drunkards? Tego w Lorien nie zrobisz niestety:/

Jajek na wymianę mam więcej - niebieskie, fioletowe i bodajże czerwone, a także jedno kropkowane.
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #86 on: July 28, 2012, 12:41:10 PM »

Huri, revenge of the drunkards jest banalny, polega na rzucanbiu jabłkami w Boundera.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #87 on: July 28, 2012, 01:14:39 PM »

Co do cen to festiwal wpisuje się po prostu w stały turbinkowy trend. Coś co kosztuje 10-15 jest "beeee". Cena 100-150 (czy wyższa) wygląda dużo lepiej :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #88 on: July 28, 2012, 03:31:49 PM »

Huri, revenge of the drunkards jest banalny, polega na rzucanbiu jabłkami w Boundera.
Tak, wiem, ale dostajesz go dopiero po ukonczeniu bounder's rounds. Jesli nie jesteś w stanie zrobić pierwszego, nie zrobisz drugiego (a przeciez nie każda postac ma możliwość przeteleportowania się do Lorien i zrobienia questa na elfach). Poprzez idiotyczna konstrukcję questa prawie niemozliwe jest jego normalne ukonczenie.
O to mi chodzi, a nie że sam quest jest trudny.
Finbur
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


« Reply #89 on: July 28, 2012, 05:02:06 PM »

Powiem szczerze, że mam spore kłopoty z jajkami:). Nie jest to łatwy quest. Grzyby są zdecydowanie łatwiejsze. Co do specjalnych jaj, to na razie zdołałem zdobyć:
niebieskie, zielone, czerwone i fioletowe - jednokolorowe
niebiesko-filoetowe, pomarańczowo-czerwone, żółto-niebieskie, niebiesko-czerwone - kropokowane
biało-niebieskie - pasiaste
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 27
  Print