Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Jumping Puzzle - Yak Bend  (Read 6180 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: August 31, 2012, 11:34:37 AM »

Łojezu...

A więc postanowiłem się pochwalić jak pewnie wiecie w strefie WvW ukryto skarb konkretnie w jumping puzlle, konkretnie za masywnym mechanizmem wymagającym do otworzenia 2 części klucza. Nie jest to proste, parę fałszywych tropów było i sporo skuch, ale się udało (4h szukania drogi xD).

Oto screen :

Uploaded with ImageShack.us

Dziękuje serdecznie napotkanej bandzie niepełnosprytnych popielców który umilili mi grę próbą zabicia mnie w rezultacie 3 zleciało i dało se siana 1 padł od wieżyczek sylvaryjskich a ten 1 co się do mnie dostał skończył zasztyletowany. gdyby nie ci dzielni "wojownicy" zapewne dałbym se siana i tego nie zrobił, więc wiedzcie, że wypije wasze zdrowie wydając łupy xD.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #1 on: August 31, 2012, 11:38:59 AM »

Gratuluję wytrwałości. Szczególnie podobają mi się podziekowania :).
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #2 on: August 31, 2012, 01:10:06 PM »

No to wiedz, że jeszcze raz tam cię czeka wyprawa, tylko tym razem musimy się na ts-e zgadać, może i jeszcze kilku chętnych zabrać i ruszyć po te błyskotki jeszcze raz :) Szacunek za wytrwałość :)
Gartak (Walkiria)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 109



« Reply #3 on: August 31, 2012, 03:09:04 PM »

Oj będzie ludzi którzy się na to piszą:D
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #4 on: September 01, 2012, 06:02:30 AM »

No to wiedz, że jeszcze raz tam cię czeka wyprawa, tylko tym razem musimy się na ts-e zgadać, może i jeszcze kilku chętnych zabrać i ruszyć po te błyskotki jeszcze raz :) Szacunek za wytrwałość :)

Wiem obiecałem już to Arthua'wi pokazać ale po AC padłem wczoraj zmordowany xD

EDIT: Z pokazaniem, mogą pojawić się komplikację bo zresetowali WvW i nie wiem czy zony są takie same (bo nam dali 2 miejsce nie 1 i chyba mamy inny świat), więc nie wiem czy ten skarb nie jest teraz na wrogim terytorium xD. Choć nie wiem nawet czy te zony nie są takie sam, oświeci mnie ktoś?
Gartak (Walkiria)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 109



« Reply #5 on: September 02, 2012, 02:07:40 PM »

Czy na WvW nie ma dwóch jumping puzzle?
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #6 on: September 02, 2012, 04:10:33 PM »

Czy na WvW nie ma dwóch jumping puzzle?

Ja wiem tylko o tych jednych (od NPCa co o skarbie mówił). Jeśli miał bym strzelać, to drugi umiejscawiałbym w Eternal Battlegrounds (z  tym, że nigdy tam nie byłem xD).
Boodny
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 116


« Reply #7 on: September 03, 2012, 12:07:54 PM »

Sa w eternal battlegrouns takie ruiny ze skrzynką na końcu, w której jest golem do wvw.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #8 on: September 05, 2012, 09:20:19 AM »

Sa w eternal battlegrouns takie ruiny ze skrzynką na końcu, w której jest golem do wvw.

Ja dostałem 2 tarany 4 badge of honour i itemy na mój lvl
Pages: [1]
  Print