Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Nieobecność  (Read 5061 times)
Q-ho
Gość
« on: September 24, 2012, 07:10:58 PM »

Przerwa od gry od 24.09.2012 na czas nieokreślony.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #1 on: September 24, 2012, 07:33:37 PM »

Pandy wzywają?:)
Q-ho
Gość
« Reply #2 on: September 24, 2012, 07:48:33 PM »

Wzywają ale nie mam pieniędzy na dodatek i pre-paida :< Przerwa jest spowodowana czyms innym ;p nieoficjalnie gra na chwile obecna nie sprawia mi już przyjemności.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #3 on: September 24, 2012, 07:59:39 PM »

Szkoda, miałem nadzieję, że jak już skończysz z farmę shardów, to zabierzemy się za inne dungeony w wersji explorable:)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #4 on: September 25, 2012, 07:59:31 AM »

Może po prostu zamiast za farmę weź się za PvP?

Elron planuję przejść się po wszystkich instancjach każdą ścieżką. Jeśli będziesz chciał dołączyć zapraszam :)
Q-ho
Gość
« Reply #5 on: September 25, 2012, 02:27:32 PM »

PvP grałem trochę ale nie przypadło mi do gustu. WvW jest fajne ale nie żeby siedzieć na nim cały czas. W tym momencie brakuje mi marchewki na końcu kija która będzie mnie ciągneła dalej :P mam nadzieje że po przerwie coś w tej grze jeszcze znajdę.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #6 on: September 26, 2012, 02:21:33 PM »

PvP grałem trochę ale nie przypadło mi do gustu. WvW jest fajne ale nie żeby siedzieć na nim cały czas. W tym momencie brakuje mi marchewki na końcu kija która będzie mnie ciągneła dalej :P mam nadzieje że po przerwie coś w tej grze jeszcze znajdę.

Heh chyba za ostro pozrzędziłem wtedy xD w efekcie ty mówisz, żebym zrobił sobie przerwę a robisz ją sam xD powodzenia

p.s. swtor niedługo przechodzi na f2p (miało być z patchem 1.4 który chyba dzisiaj wchodzi więc... xD) może coś się na lepsze zmieniło kto wie (gorzej, że republikanie podobno wyginęli jak mastodonty)
Samanar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 13



« Reply #7 on: September 28, 2012, 07:00:59 PM »

Wzywają ale nie mam pieniędzy na dodatek i pre-paida :< Przerwa jest spowodowana czyms innym ;p nieoficjalnie gra na chwile obecna nie sprawia mi już przyjemności.


Szybko...

PS. Itams+gold plx  ;D
Pages: [1]
  Print