Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: ?  (Read 7043 times)
Raffaell
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26



?
« on: May 13, 2013, 11:43:36 PM »

Działamy coś bo na razie cisza, a ja nie wiem jak sobie czas rozplanować w tygodniu  :)
Wikary
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 24



« Reply #1 on: May 14, 2013, 03:47:54 PM »

Ja mam gear dosyć słaby ale chętnie wziąłbym udział w jakiś operacjach. Z tego co widziałem to jest kilka osób dobijających do 55 lev. Może udałoby się zorganizować kilka wypadów "dozbrajających"?
Aldarian
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Reply #2 on: May 14, 2013, 06:26:15 PM »

Wygląda na to, że Neverwinter i wiosna zrobiły swoje. Cały poprzedni tydzień nie udało się nic ciekawego zorganizować. Dla mnie ta gra to tylko operacje więc prawdopodobnie subskrypcji na następny miesiąc nie będę przedłużał... Czas na drugą przerwę od SWTOR. :(
Raffaell
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26



« Reply #3 on: May 14, 2013, 07:54:20 PM »

No niestety szkoda, ale zobaczymy może się coś uda zorganizować, a jak nie to pozostaje jeszcze ta dobra strona mocy :)
Nechushtan
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


« Reply #4 on: May 14, 2013, 08:12:17 PM »

Jak coś będzie to ja tam zawsze chętny  :)
Waann
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Reply #5 on: May 17, 2013, 10:54:59 AM »

Również odczuwam pewien niedosyt i widoczne pustki w gildii. Bardzo chętnie wybiorę się z Wami na ops-a. Choćby dziś wieczorem.

Do zobaczenia i usłyszenia na ts.
Raffaell
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26



« Reply #6 on: May 19, 2013, 06:20:12 PM »

Ja wiem, że wiosna, nowa gra itp. ale z oficerów to dzisiaj wbił tylko Baalar, a tak to prawie tydzień od ostatniego logowania jakiegoś gracza z wyższą rangą. Mi to tam nie przeszkadza, ale pewnie niektórzy gracze logujący się chcieliby coś porobić z gildią bo po to się przyjmowali żeby tylko nie zaczęli ludzie wychodzić z gildii bo trochę by szkoda było. Może by chociaż raz na tydzień jakiś wypad zorganizować bo wiadomo, że wszyscy na forum nie zaglądają, a notatki dnia nie ma kto zrobić bez uprawnień :(
Gilgas (Ruttar)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #7 on: May 20, 2013, 01:27:59 PM »

Ja wiem, że wiosna, nowa gra itp. ale z oficerów to dzisiaj wbił tylko Baalar, a tak to prawie tydzień od ostatniego logowania jakiegoś gracza z wyższą rangą. Mi to tam nie przeszkadza, ale pewnie niektórzy gracze logujący się chcieliby coś porobić z gildią bo po to się przyjmowali żeby tylko nie zaczęli ludzie wychodzić z gildii bo trochę by szkoda było. Może by chociaż raz na tydzień jakiś wypad zorganizować bo wiadomo, że wszyscy na forum nie zaglądają, a notatki dnia nie ma kto zrobić bez uprawnień :(
Nie potrzebny jest oficer do organizowania eventów, tylko chęci. Zorganizuj coś, będę głosował na ciebie jeśli będą wybory na oficerów ;)
Pages: [1]
  Print