Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Arfender - Podanie  (Read 2291 times)
mickes27 (Arfender)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: August 27, 2017, 02:17:18 PM »

1. Arfender, 13lvl, Minstrel
2. 21 lat
3. Zaczynałem od LotRO, (Gladden -> Snowburn -> Laurelin). W międzyczasie kilka razy pogrywałem w WoW'a, próbowałem też SWTOR, GW 2.
4. Mam na imię Michał, interesuję się głównie programowaniem. Dlaczego LotRO? Ano dlatego, że lubię ten klimat. Mam mało znajomych którzy grają w MMO, więc samotna gra w GW2 odpada (a szkoda, bo tam też przepiękną grafikę mają :P ). Na WoW'a nie mam obecnie pieniędzy (biedny student jestem), a przy Tolkienowskiej grze i fabule gra solo nie przeszkadza aż tak bardzo - no i zawsze jest ten polski Kinship. Obecnie gram często, kiedy zacznie się rok akademicki niestety już rzadziej (w ciągu sesji prawdopodobnie w ogóle). Twierdzę wybrałem z tego powodu, że pamiętam świetny klimat i pomocnych ludzi. Tego też oczekuję od graczy :)
5. Kiedyś byłem w Twierdzy, potem niestety brak wolnego czasu zawiesił moją aktywność w grze
6. Kodeks i regulamin przeczytałem, wszystkie zasady akceptuję i nie łamię:)
7. Konto Premium

//OT: Wiem, że gdzieś na forum wala się pewnie moje stare konto, bo nick Arfender jest już zajęty, ale niestety jakiś błąd przy przypomnieniu hasła nie pozwala na otrzymanie maila, tak więc zmuszony byłem założyć nowe konto. Mam nadzieję, że się nie gniewacie.

Pozdrawiam,
Arfender :)
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #1 on: August 27, 2017, 03:44:08 PM »

Ode mnie masz ZA. 

Jakiś czarodziej z prawami admina rzuci okiem na Twoje stare konto.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: August 27, 2017, 04:56:34 PM »

http://twierdza.org.pl/index.php?topic=6326.msg77826#msg77826
To podanie Afrendera - to Ty? Chcesz odzyskać stare konto, czy wolisz używać tego?

Ode nie "za". Zgłoś się po zaproszenie.
mickes27 (Arfender)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #3 on: August 27, 2017, 08:40:14 PM »

Tak, to moje stare podanie. Jeśli nikomu nie wadzi to wolałbym używać tego konta - ot po prostu już mam zapisane w przeglądarce :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: August 27, 2017, 10:56:09 PM »

Nie ma sprawy :)
Pages: [1]
  Print