Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: podanie-Amrathgil  (Read 2247 times)
Amrathgil
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: October 12, 2019, 10:20:40 PM »

1. Imię, level postaci, klasa: Paweł , lm i champ na 106, kilka postaci między 30 a 70, aktualnie leveluję kapitana - 44 level, moim mainem jest w sumie champ - Pawel ale najmocniej jestem związany z lm - Amrathgil - stąd i taki mój nick.

2. Wiek 44

3. Doświadczenie w mmo: w lotro grałem przez kilka lat właściwie od razu po ukazaniu się gry. Zaliczyłem wówczas wszystkie raidy:  rift, hele i cale anuminnas, potem watchera w Morii, po wejściu Mirkwood zaczałem grać z doskoku. Gram też w stwora, kiedyś sporo grałem w GW2 i Warhammera. W lotro byłem w gildii Strażnicy Amon Sul.

4. Coś od siebie i o sobie - lotro - bo kocham świat stworzony przez Tolkiena, a gra oddaje ten klimat całkiem dobrze, gram teraz typowo casualowo, dla własnej przyjemności, stad nie mam potrzeby szybkiego levelowania, zmieniam klasy, mam też 2 60-tki na Ithil. Dlaczego Twierdza? Cóż zawsze lepiej gra się w miłym towarzystwie. Mam zasadę unikania polskich gildii - po jakimś czasie zaczynają mnie męczyć typowo polskie przepychanki, kłótnie i marudzenia (przerabiałem to w SAS ale także w War-ku i Wowie) - wolę gildie anglojęzyczne. Ponieważ jednak traktujecie sprawę poważnie i tak długo gildia już istnieje, pomyślałem, że spróbuje raz jeszcze - może teraz się uda  i znajdę w końcu fajną polską gildię.

5. SAS - Strażnicy Amon Sul - dawno temu.

6.Potwierdzam i akceptuję,

7. Rodzaj konta - w lotro zawsze vip, w stwora gram teraz na free.
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #1 on: October 12, 2019, 11:20:09 PM »

za
Panda
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #2 on: October 12, 2019, 11:21:21 PM »

Jestem za, rozmowa na czacie była spoczko.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: October 12, 2019, 11:22:00 PM »

Zapraszamy po zaproszenie :D
Pages: [1]
  Print