Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: Kto wie?  (Read 13019 times)
CyaS
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8



« Reply #30 on: August 15, 2008, 12:22:55 AM »

Właśnie kto wie kiedy wyjdzie dodatek , zastanawiam się nad powrotem byłem w AoC.
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #31 on: August 15, 2008, 02:34:52 AM »

nie chcesz cyads tam zostac? :D dodatek pewnie wyjdzie zima.... poznaaa zima... :D
CyaS
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8



« Reply #32 on: August 15, 2008, 03:52:12 AM »

CyaS JAk ;D COŚ.Nie niechce tam zostać bo AoC to straszny chłam jak dla mnie.
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #33 on: August 15, 2008, 11:38:09 AM »

a czemu aoc to chlam?
Asmodeus
Gość
« Reply #34 on: August 15, 2008, 12:47:08 PM »

Aoc mial potencjal zniweczony dosc znacznie przez matactwa i oklamywanie graczy przez funcom ,z raportu finansowego z przed 1,5 miecha  wynika ze troszke ponad polowa graczy oplacila abonament i za ten okres stracili prawie 6mln $, nie ma danych ile teraz dostaja $ od graczy.
Imo moze pojda po rozum do glowy i zaczna czytac to co gracze pisza  co chca co im sie nie podoba.

Nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale na produkcje aoc wydali okolo 30mln $, kolo 10mln $ zwrocilo im sie ze sprzedazy Aoc, a po miesiacu dostali 5 z hakiem a liczyli na minimum 10.      Odnosze wrazenie, ze te dane dotycza tylko usa , ale i tak  chyba starca na aoc  jesli nie zmienia podejscia do grajacych.
Nuomi
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 29



« Reply #35 on: August 18, 2008, 01:58:05 PM »

Mam mały problem - czegoś nie rozumiem - założyłem konto , aktywowałem przez maila i wszystko ok ale...
Jak się loguje na konto muszę wpisać registry key - wpisuje z karty co dostałem w grze ( european activation code ) , dodaje te słowo i wchodzę na konto - dalej mam pytanie - nie widnieje mi żadna subskrycja i na górze konta pisze mi
Got a Founders Pass Code? - wpisuje znowu ten kod co wyżej i pisze mi że invalid ?
( teraz ściąga mi sie uprade wiec nie weszłem jeszcze do gry o ile wogóle wejde :( )
Może coś mam innego wpisać ? A może tylko mam jakąś subskrycje zrobić a będe miał te 45 dni + to co dalej zakupie ?
I pytanie czy klickand buy to dalej będzie podane żebym wybrał karte kredytową , czy to jakieś inne rozwiązanie z płatnością ? uff sporo tego ale czekam na info niecierpliwie :)
Może jakiś CD jeszcze jest ? mam tylko kartki z tym codem co wyżej + redeem key ( do bonusowych rzeczy ) i jakiś trial 7 dni ... nigdzie nie było żadnych kodów ...
Nuomi
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 29



« Reply #36 on: August 18, 2008, 02:58:25 PM »

Zaczynam sobie radzić - konto clickand buy musiałem założyć i w subskrycji mam okienko gry więc może się uda pograć - gdy klient sie uzupełni - coś raz ściągło ale nie instalował się - chyba teraz sprawdza klienta ..uff sporo zamiszania z tą grą ...
Nuomi
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 29



« Reply #37 on: August 19, 2008, 07:14:14 PM »

Wczoraj udało mi się wejść do gry uff - sporo trzeba było od nowa pościągać ( alone patch ) i dopiero ruszyło - międzyczasie subskrycja przeszła i wszystko dobrze sie skończyło ...
Teraz wiele nauki przed sobą aby opanować grę - jednak troszkę odmiany jest i jakby ..spokojniej się gra w klimatach Tolkiena - wybrałem minstrela ale nie jest łatwo na początku jak widze , choć może potem będzie lżej ( 10 lvl mam ) ...
Nawet ktoś mi śmignał z Twierdzy - chyba imć Ushodo ( chyba jakoś tak miał na imię) więc widzę iż rodacy są :) Urlop jest więc mogę troszkę pobawić się więcej niż zazwyczaj a to ważne w obcym świecie ...
Pozdrawiam !
Pages: 1 2 [3]
  Print