Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: podanie - panTadeiro  (Read 1510 times)
panTadeiro
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« on: April 11, 2020, 07:52:11 PM »

1. Wiflo, 18 lvl, burglar
2. 30 lat
3. Grałem wiele. Większość nazw gier nie pamiętam. Na pewno Lineage 2, WoW, ale w stopniu umiarkowanym. Bardzo dużo The Elder Scrolls Online, w tej grze śmiało mogę napisać, że jestem zaawansowanym graczem. Z tym że obecnie wygasiłem abonament i zrobiłem sobie przerwę. Do LOTRO pierwsze podejście zrobiłem co najmniej 10 lat temu, ale ze względu na brak wolnego czasu na granie szybko skończyłem.
4. W realu mam na imię Tomek, jestem z Zakopanego i jestem adwokatem. Śródziemie pokochałem "od pierwszego wejrzenia", kiedy nie było jeszcze filmów ;) Zacząłem ostatnio grać w LOTRO natchniony Hobbitem wyświetlanym w TVP2. Potrzebowałem tez jakiejś nowej gry, więc wybrałem klasyczne mmo hehe.
Gram regularnie, przynajmniej 1h dziennie i póki co bardzo dokładnie i solidnie robiąc w grze wszystko, co jest możliwe i o czym wiem (na razie w Shire).
Piszę to podanie, bo szukam polskiego towarzystwa, choćby tylko na czacie, ale wspólnie pograć również byłoby miło :) W realu niewielu moich znajomych w ogóle gra, a przekonanie do leciwego mmo jest niełatwe. Samotne bieganie w tak pochłaniającej czas grze mmo jest smutne ;)
Twierdza - dlatego, że jesteście jedynym "żywym" polskim kinem, na jaki natrafiłem w googlach.
5. Nie.
6. Premium. Jak będę odczuwał uciążliwe ograniczenia to doinwestuję w to co trzeba :)
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #1 on: April 11, 2020, 07:55:16 PM »

za
fraeydis
Gość
« Reply #2 on: April 11, 2020, 07:56:15 PM »

Za :)
Panda
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #3 on: April 11, 2020, 07:58:57 PM »

Nie szukasz aplikanta?  (nie no żartuje znalazłem sobie już dawno kancelarię i patrona :D )

ZA!
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: April 11, 2020, 08:05:32 PM »

Za, zapraszamy :)
Pages: [1]
  Print