Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: podanie - Jezioran  (Read 1623 times)
Jezioran
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 7



« on: April 29, 2020, 12:56:06 PM »

1. Imię, level postaci, klasa
Jezioran (nie jestem z Jezioran, tylko z Olsztyna :), 3, Hunter

2. Wiek
wierzcie mi, że bardzo duży jak na gry komputerowe :)

3. Doswiadczenie w mmo
Średnie.
Bardzo długo grałem w Lineage 2 (3 lata?) w złotym okresie prywatnych serwerów, ale moja wiedza na ich nigdy nie była jakaś ogromna z tego względu, że nie przepadam za ujawnianiem sposobu działania gier. Po prostu lubię ich doświadczać i eksplorować krainy, których niestety w rzeczywistości nie ma.

4. Coś od siebie i o sobie - czyli dlaczego Lotro, Twoje zainteresowania, co lubisz, czego nie, jaki masz styl gry, czego oczekujesz od gry/kinshipu, dlaczego Twierdza, mozesz równiez napisac jak masz na imię, skąd jesteś :)

Jak mam na imię wolałbym nie ujawniać (ochrona danych itp.). Zdecydowanie wolę pseudonimy.

Co lubię:
kocham las, dzikie zwierzęta, ogólnie dziką naturę. Jestem zdecydowanie odludkiem (bardzo mało przyjaciół).
Przy ładnej pogodzie lubię jeździć rowerem, pływać, nurkować, albo postrzelać z łuku, czy robić zdjęcia.
Bardzo lubię gry typu mmorpg, i granie w stylu co-op. pojedynki i areny nie szczególnie, ale czasami można się trochę ponaparzać hehe. Nie przepadam za graniem single-player, ale jest kilka wyjątków, np Skyrim, Tomb Raider, Thief, albo w celu farmienia materiałów do craftowania (które to zajęcie bardzo lubię).

Czego nie lubię:
paranoi u ludzi (np. koronawirus - ten wirus, to nic w porównaniu z paranoją na jego punkcie), kościoła (może się to wydawać dziwne, więc dodam, że słucham mrocznych odmian muzyki metalowej), nadmiernej pomocy, omijania kontentu/questów/rushowania przez gry do max levela, nadgorliwych adminów, którzy zamykają tematy, bo tak im się podoba, albo takie są reguły jakiegoś forum - wtedy po prostu unikam takich forów, kradzieży kont/z kont, sprzedawania kont,
Nienawidzę cziterów i botów, ludzi, którzy atakują serwery (DDoS itp.), żeby je szantażować, w zemście, albo z jakiegokolwiek innego powodu.

Jak widać niepopularny mam charakter, i pewno stąd mała ilość przyjaciół.

5. Informacja, czy należało się już do jakiegos kinshipu w Lotro i do jakiego.
Nie

6. Potwierdzenie, że przeczytalo sie kodeks i regulamin i ze sie je rozumie i akceptuje
"Potwierdzam" (cytat z "Terminatora 2" xD ).

7. Rodzaj konta - f2p, premium, vip.
Na razie ftp - później zobaczę ile kosztuje premium i vip oraz jak mi się będzie grało, więc tak trochę niepewnie tu jestem.

Ogólnie mój cel:

Chciałbym grać z Polakami w Wurm Online, ale ciężko znaleźć chętnych, bo jest to tak naprawdę gra płatna, bodajże 8.99 Euro/m-c
Z tego względu muszę szukać polskiej gildii innego mmorpg. Lineage 2 cierpi bardzo pod względem craftingu, za to LOTRO nie, a poza tym jest darmowe i ma niskie wymogi systemowe, więc logicznie gra tu dużo ludzi nawet ze słabymi komputerami, a to dwa bardzo duże plusy.
Na WoW nie mogę patrzeć - człekokształtne krowy zdecydowanie nie przypadają mi do gustu, przekolorowana grafika i wszystko jakieś takie dziecinne.
Gry z dalekiego wschodu też dziecinne + postacie z manga - nie dzięki. Jak widzę postacie o wyglądzie pikaczu, to świeżbi mnie ręka na łuku, a drugą mimowolnie sięgam po strzałę...

Trochę grałem w gry mmo militarne typu ArmA, ale trochę/bardzo mam dosyć ciągłego niszczenia i zabijania i braku craftingu.

Jakbyśie chcieli pograć w którąś z części IL-2 Sturmovik czasami to chętnie, ale to nie jest darmowa gra. Jak widać lubię też symulatory (nie wiem czemu w Steam gra War Thunder jest w kategorii symulatory, bo to nie jest symulator tylko arkadówka!!!). Chyba nie grali w Il-2 Sturmovik...

Zazwyczaj gram jako support typu buffer, healer, elder (klasa Lineage 2), czasami jako Scout/Hunter. Rzadko gram rasą ludzi - najczęściej elfy ( i orki w Lineage 2).

Moje pytanie do Was:
jaka klasa i o jakich profesjach jest wam najbardziej potrzebna?
Na razie sworzyłem huntera, bo nie wiem czego potrzebujecie...
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #1 on: April 29, 2020, 08:18:07 PM »

średnia wieku w tym kinie to będzie jakieś 40,
a po znajomych co mam co grają dałvbym że dużo to 70+ wiec w sunie nadasz się na dziadka kinowego
klasa huntera się przyda, dpsów nigdy dość,  zresztą to jakiej klasy potrzeba ma znaczenie do 120 lvl dopiero a to daleka droga

zaryzykuję i dam ZA, tak z ciekawości
fraeydis
Gość
« Reply #2 on: April 29, 2020, 08:26:26 PM »

Ja jestem za.
Jeśli chodzi o ujawnianie danych osobowych i tak dalej to rozumiem obawę i nie namawiam, ale my nie jesteśmy takim typowo masowym kinem, tylko jest raczej kameralna atmosfera, każdy każdego zna (no może bez przesady że każdy, ale przynajmniej z tych aktywniejszych graczy), także nie ma się czego bać.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #3 on: April 29, 2020, 08:52:30 PM »

Za.
Panda
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #4 on: April 29, 2020, 09:04:27 PM »

Powiedzmy że za  ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #5 on: April 30, 2020, 11:06:49 AM »

Jeżu kochany, ktoś, kto zna i gra w Il2-Sturmovik i Armę :)
Jezioran
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 7



« Reply #6 on: April 30, 2020, 11:30:26 AM »

Tzn. Sturmovika, ani Army jeszcze nie mam, ale mogę kupić jakbyście chcieli razem pograć ;)

Skończyłem tutorial w LOTRO, ale teraz idę do pracy na drugą zmianę.
Jutro mam wolne, ale Jeśli pogoda będzie ładna i miła, to pewno pójdę na jakiś długi spacer, a na komp siądę po zachodzie słońca. Jeśli nie będzie miła, to będę grał od późnego ranka cały dzień w LOTRO.
Pages: [1]
  Print