Pages: [1] 2 3 ... 5
  Print  
Autor Topic: PlayStation 3  (Read 25668 times)
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« on: August 19, 2009, 01:10:40 PM »

Temacik dla zapaleńców sony, kto w co gra, kto co poleca itp itd :)
Tu rozmawiamy o wszystkim co z ps3 związane :)


Zaczne może jako pierwszy :)

W co obecnie gracie OnLine ?? (chyba że nie gracie po sieci :P eheh)
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #1 on: August 26, 2009, 10:58:13 AM »

Bardzo dobrze się bawiłem w Burnout i Killzone2 po sieci. Piszę w czasie przeszłym bo od prawie dwóch miesięcy przy próbie gry online konsola traci łączność z siecią domową. Co ciekawe PS Store, ściąganie gier, filmów, przeglądanie stron działa bez zarzutu nawet na sporym obciążeniu. Z tego co znalazłem na różnych forach nie tylko ja mam taki problem wiec to nie wina sprzętu tylko jakiejś aktualizacji softu, albo problem z rozpoznawaniem profilu przez zewnętrzne serwery. Co prawda jak się dłużej zastanowić nad każdą z opcji to lekko tracą sens...

Ach no i ze szczerym sercem polecam Małą Dużą Planetę w trybie kooperacji sieciowej. Można trafić na naprawdę ciekawych ludzi ;)
Gdyby ktoś chciał sprawdzić czy mu poczta konsolowa działa to moje ID to, niespodzianka, Twardowski :P
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #2 on: August 26, 2009, 02:53:32 PM »

Wieczorkiem się odezwę :)
Ja obecnie meczę po sieci najnowszy boks i powiem Ci że jak lubisz tego typu gry to jest to pozycja godna polecenia. Sterowanie bomba i ogólnie 10/10 daje :)

Odpukać w niemalowane, mnie na razie stabilnie wszystko śmiga i konsola szybko łączy się z netem.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #3 on: August 26, 2009, 04:56:52 PM »

Mi też generalnie śmiga tylko że rozłącza połaczenie bezprzewodowe gry próbuje nawiązać sesje gry online. Poza tym "drobnym szkopułem" idealnie działa :P 
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #4 on: August 27, 2009, 01:44:30 PM »

Kupil juz ktos z was Wolfenstein'a?
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #5 on: August 27, 2009, 02:05:33 PM »

To już była premiera nowego Wolfa ?? Chyba przespałem, jak już była to po pierwszym na pewno coś o tej grze tu napisze ;)

ps Germion jakie masz id w psn ?
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #6 on: August 27, 2009, 05:40:19 PM »

ja mam kprecht
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #7 on: August 27, 2009, 10:31:38 PM »

Ja nabyłem Wolfa w dzień premiery :D Ale w wersji PC, jako że moje boje FPS na konsoli przypominają raczej taniec kulawego paralityka z postrzałem szyi :P
Gra mi się bardzo przyjemnie i według mnie jest to bardzo miodne granie. Grafika ok, muzyka i odgłosy doskonałe, radocha z mordowania nazistów niesamowita, a zabawa mocami amuletu Thule daje kupę możliwości oraz frajdy.
Trochę mnie irytuje sposób zapisywania stanów gry (punkty kontrolne), poziom trudności jest nierówny, oraz to że czasami znienawidzony wróg atakuje z miejsca w którym nie miał prawa się już pojawić.
Acha! No i bardzo ładne filmiki miejscami się trafiają :D
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #8 on: August 27, 2009, 11:02:56 PM »

Komu mogłem zapki do listy przyjaciół wysłałem :) Kurcze ale wy chłopaki to ładni Trophy Hunterzy jesteście :P
Ja dopiero pierwszą grę ukończyłem całą (unharted) i nie wiem czemu mi brązu nie naliczyło w profilu :(
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #9 on: August 28, 2009, 01:47:18 PM »

Wczoraj kupilem Wolfa - bardzo fajny.
Moj nick online to Germion albo Galenius :) - ale jak na razie gralem online tylko 1x w RE5.
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #10 on: August 29, 2009, 02:23:24 AM »

Jak sie sprawuje Wolf? Zastanawiam sie czy kupic :)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #11 on: September 06, 2009, 01:30:42 PM »

Włąśnie skonczylem Wolfa na moim poziomie (super easy ;p ) - jak dla mnie bardzo fajna gra.
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #12 on: September 16, 2009, 08:43:06 AM »

Od 2 dni pogrywam w nowego Collina Dirt 2. Miodzio, przy zderzeniach efekty jak z Crisis 8) Bardzo wiele tras, piekna grafika, sciezka kariery i takie tam. Polecam :)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #13 on: September 16, 2009, 08:47:46 AM »

No widzisz, to krążą sprzeczne informacje. Bo Fland raportuje ze w Tibia siedzisz ;)
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #14 on: September 16, 2009, 08:48:23 AM »

:D:D:D:D
Specjalnie dla Yano wypuszczono wersje tibii na PS3 z high ress teksturami zeby nie cierpial ze w lembasowie lepsza grafika :D
Pages: [1] 2 3 ... 5
  Print