Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Burg v. 85  (Read 3979 times)
Merry
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 84


« on: November 05, 2012, 05:45:14 PM »

Na chwilę obecną zmiany bardzo niewielkie, kosmetyczne moża powiedzieć. W porównaniu do lvlu 75 nowych skili brak, rotacja zasadniczo pod dps bez zmian. Ale mam też uwagi.

1. Addle CD na bagu to według mnie teraz obowiązkowa legacja 10% mniej tactical obrażeń a do tego to co przedtem, czyli przyśpieszacz rotacji.

2. Set z hytbold- żenada, preferuje czyste morale i praktycznie zero vitality, testowałem na Skirmach i przy takich LT jak Primodial, Moridrith Bane i tym podobne AOE szkarady śmierć murowana. Bonus też taki jak w TOO, ogólnie może być. Set prosty do wyfarmienia, wystarczą do tego 7-9 dni
3. Set jaki polecam to jednak dalej Eten- Unseen. Bonus w postacji stakującego się suprise strika dalej działa doskonale i nic nie jest w stanie pobić 30% devastate chance. Do tego w tym secie się nie umiera, przynajmniej nie tak łatwo. Problemem jest wyfarmienie,  jak ktoś nigdy burgiem na eten nie był, a nawet jak był to nie jest łatwo. Ogólnie mamy teraz pod górkę i na racie creepowym lądujemu na pierwszym miejscu, polecam tez zaopatrzyć się w noże do rzucania, najlepiej te z Bree ( takie jak na LT sie walczyło) dmg 10-15 a renown leci normalnie ( co jest oczywiście śmieszne).
4. Zrobiłem kilka testów porównujących oba sety w Hytbold mam jakies 2700 agi, w Unseen 2500. Morale w etenowym wiecej o jakies 1k, do tego wyższe mitygacje. Pod względem dpsu to wyniki ku mojemu zaskoczeniu są dość podobne, a zrobiłem 20 podejsc na każdy set - w secie hytbold jest to od 2k do 2,2k. W unseen zaczynają się od 2,2k do średnio 2,5  ale też przy minutowym podejściu udalo się wyciągnąć 3,1k  ( sporo szcześcia na devastate)  . Dla mnie zwyciązcą jest Unseen, może dps nie będzie grał takiej roli, po prostu nie lubie umierać od każdego  aoe pierdniecia

Co to ustawień pod przyszłe  raidy to wielka niewiadoma, a lootu z agi na skirmach jest jak na lekarstwo wiec nie wiadomo jak sie przygotować. Sugeruje też zbierać relicty, tu doskonale sprawdza się;
a) farma STH- 1 bosa spokojnie solo sie da zrobic
b) rozbijanie Legendarek na 60 lvlu, ale tych 85, dają po 3-5 relictów t7 i kilka t6 a expa do broni jest pod dostatkiem

Z nowych relictów jeden jest wart uwagi, ten dający -%AD i agi i phys mastery- pozycja obowiązkowa. Koszt to 10k shardów od sztuki i 4 relictów t9

Merry
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 84


« Reply #1 on: November 13, 2012, 10:55:48 AM »

Mały update- całe STH T2 da sie zrobic solo
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #2 on: November 22, 2012, 08:06:31 PM »

zrób takiego burga ;D



http://forums.lotro.com/showthread.php?489622-Cheater-0

ps.
Post na forum skasowany - z tego co udało się wyczytać ( do czasu kiedy jeszcze istniał ) to jest jakiś exploit działający na Eten który daję możliwość wielokrotnego bostowania postaci przy użyciu skili kapitana!
Merry
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 84


« Reply #3 on: November 23, 2012, 09:47:50 AM »

Jest mnóstwo exploitów w tej grze, o tym wiedziałem od dawna, działał podobnie jak stałe IHW od cpt. Ciekawe kiedy usuną makrowanie skili. Bo jak zobaczycie burga w mieschief, 3 traity zółte, który nagle szybko jest bez powera to możecie być pewni że coś sie niedobrego dzieje...
Pages: [1]
  Print